Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
[url]http://www.porada.sk/archive/index.php/t-24843-p-2.html
[/urlhttp://forum.travian.sk/showthread.php?17332-Matematick%E1-h%E1danka]
Som Ti upresnil link.
http://forum.travian.sk/showthread.php?17332-Matematick%E1-h%E1danka

...a nie je to náhodou matematická hádanka ?
Logika je podľa slovenčiny niečo iné.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, diky. Som na tablete a stale mi to hadze chybne. Vymazala sa mi ta hranata zatvorka a nedala sa mi dokopirovat...
... akosi to tu kar - ako hlavny piťovolič presmeroval na hadanky.
Este cakam na nejaku osemsmerovku :-)))))))))
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Odzvoní paušálnym výdavkom živnostníkov ?

#Sieť tiež bude požadovať zavedenie servisného balíčka pre podnikateľov, ktorý by obsahoval zrušenie dane zo straty a zrušenie paušálnych výdavkov pre remeselníkov a poľnohospodárov.

http://www.aktuality.sk/clanok/32063...bnej-situacii/

Tak zvýšenie, alebo zrušenie ?

#Sieť bude presadzovať, aby súčasťou vládneho programu bolo prijatie protischránkového zákona, schválenie osobnej hmotnej zodpovednosti politikov, zníženie dane z príjmu fyzických aj právnických osôb, predĺženie poberania príspevku na starostlivosť o dieťa z troch na päť rokov, servisný balíček pre podnikateľov, ktorého súčasťou bude aj úplné zdobrovoľnenie gastrolístkov, zrušenie dane zo straty a zvýšenie paušálnych výdavkov pre remeselníkov a poľnohospodárov.
http://www.topky.sk/cl/1000863/15337...ase-podmienky-
Naposledy upravil veronikasad : 10.03.16 at 22:43
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
.................
... akosi to tu kar - ako hlavny piťovolič presmeroval na hadanky.
Este cakam na nejaku osemsmerovku :-)))))))))
No bodaj by nie..... už nemá argumenty, tak to chce zahrať do autu.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

By som mala pre budúcnosť taký jeden malý návrh - čo keby sme sa inšpirovali voľbou pápeža a politikov na čas, kým zostavia vládu zavreli do izolovanej miestnosti. A nepustili ich, kým sa nedohodnú - ku koncu už iba chlieb a bodu by dostávali, keby to moc dlho trvalo
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dáša_
By som mala pre budúcnosť taký jeden malý návrh - čo keby sme sa inšpirovali voľbou pápeža a politikov na čas, kým zostavia vládu zavreli do izolovanej miestnosti. A nepustili ich, kým sa nedohodnú - ku koncu už iba chlieb a bodu by dostávali, keby to moc dlho trvalo
Bez mobilov a notbukov... Ale kde ich zavrieť? Možno by im prospel čerstvý vzduch... dať ich všetkých do gumeného člna a na šíre more ... Jednu bielu plachtu k tomu... aby mali s čím zamávať, keď sa dohodnú...
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

.
Naposledy upravil ivka70 : 11.03.16 at 14:01 Dôvod: video
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

.
Naposledy upravil jar88 : 11.03.16 at 14:20
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

41 miliard dlhu Slovenska,
je v skutočnosti aj 4 100 miliónov Eur.
----------------------------------------------
A koľko je milión EURO - nuž to je 5 000 dôchodkov po 200 €
Za jednu miliardu, máte 5 miliónov dôchodkov.
Za tri miliardy, máte 15 miliónov dôchodkov. A to je na 10 mesiacov z bežného roku.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Niekto tu pekne zamiešal
14:40
14:59
15:01 naposledy upravil ivka70
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Dáša_
By som mala pre budúcnosť taký jeden malý návrh - čo keby sme sa inšpirovali voľbou pápeža a politikov na čas, kým zostavia vládu zavreli do izolovanej miestnosti. A nepustili ich, kým sa nedohodnú - ku koncu už iba chlieb a bodu by dostávali, keby to moc dlho trvalo
Bez mobilov a notbukov... Ale kde ich zavrieť? Možno by im prospel čerstvý vzduch... dať ich všetkých do gumeného člna a na šíre more ... Jednu bielu plachtu k tomu... aby mali s čím zamávať, keď sa dohodnú...
Pche.... alebo na pustý ostrov a okolo more plné žralokov..... a pre Kollára vo viditeľnej vzdialenosti ostrov, plný žien.... Kuwa, ten by mal poriadne tlaky ......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
41 miliard dlhu Slovenska,
je v skutočnosti aj 4 100 miliónov Eur.
----------------------------------------------
A koľko je milión EURO - nuž to je 5 000 dôchodkov po 200 €
Za jednu miliardu, máte 5 miliónov dôchodkov.
Za tri miliardy, máte 15 miliónov dôchodkov. A to je na 10 mesiacov z bežného roku.
a kde sú peniaze z privatizácie?,v roku 1993 bol dlh koľko? 400,€ na občana?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tááákú veľkú gumu tu majú nemal som si čas prečítať čo tam bolo
vraj od svedkov jehovových, štbákov, a mafiánov sa nikdy neodchádza a ak tak len nohami napred
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Cirkus do slova a do pismena....vzdy bol a aj bude zas....
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na nových zvysoka dokonale nasrať...

Link vie dať každý...vlastný názor nemáš ?

Mňa by napríklad aj ma zaujímalo, čo povieš na tých staronových...Budaj, Lipšic, atď.
Takže ???


Aj tak budú čo chvíľa nové voľby, tak neviem, na čo tie linky z "mienkotvorných" novín.
Tie nie sú vhodné a hodné ani len na podpal a nie ešte aby ich aj niekto čítal...
Naposledy upravil buchač : 12.03.16 at 13:42
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Reálne kreslá 15+49+21=85 Otázkou stále ostáva kto bude v druhom kole poverený zostavením vlády
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Za všetko zlo na svete môžu nosatí.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nuž takto poviem - nech sa dohodnú, ako chcú. My to nejak prežijeme. Len aby tí, čo teraz tvrdia, že nás zachraňujú potom prežili ďalšie voľby Ale to už bude ich problém....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
nuž takto poviem - nech sa dohodnú, ako chcú. My to nejak prežijeme. Len aby tí, čo teraz tvrdia, že nás zachraňujú potom prežili ďalšie voľby Ale tobude ich problém....
Hlavne náš...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať