Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Len s tým rozdielom, že Kotlebove percentá nemuseli byť, keby tí ostatní boli normálni.
3 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

V Bratislave pred snr štrajkuje ultrapravicová skupina, oni o nich vedeli, na Kotlebovi si odskúšali či je možné touto cestou prejsť do parlamentu. Je to krajne pravicové zoskupenie vedené dvoma osobnosťami, jeden s vysokou inteligenciou, a schopnosťou osloviť masy, druhý s akčnou silou, zatiaľ pôsobia ako nezávislé osoby, ale je medzi nimi silná spolupráca. po voľbách opustili kotlebovcov, majú až 5% podporu, budujú a ozbrojujú domobranu. Toto politikov spojilo. Kotlebu nazvali dobre že nie demokratom, že on pre Slovensko neznamená hrozbu, je umiernený a neschopný osloviť všetky vrstvy obyvateľstva- slová politológa.
Prečo sa to neprejavilo na volebnom výsledku ...neuznávajú tieto št. štruktúry, nevolia, zavolia len účelovo..
Naposledy upravil pmajap : 13.03.16 at 19:13
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kuku
IMG-20160313-WA0006.jpg  
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Presne vystihujúce...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zlatucki su..
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Spomienky ... aj takýto nám vládli ...
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Vďaka Bohu za Kotlebu!
0 4
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

jaaj, teraz som niekde na FB čítala, že jak sa bude volať nová koalícia

PRO-FI-BU-DA tuším to bolo tu https://www.facebook.com/MikiHricFanpage/?fref=nf pre priaznivcov FB
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

lujza.j
Kuku
Pobavila táto foto Aj tak si myslím, že toto zloženie vlády bude mať úspech. Bugár a Procházka volili menšie zlo pre národ. Či zradili voličov, ukáže čas.
Naposledy upravil vlado 33 : 14.03.16 at 09:11
IMG-20160313-WA0006.jpg  
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
jaaj, teraz som niekde na FB čítala, že jak sa bude volať nová koalícia

PRO-FI-BU-DA tuším to bolo tu https://www.facebook.com/MikiHricFanpage/?fref=nf pre priaznivcov FB
Psovod. Má vlčiaka, dlhostrstého albína s melírom.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
A potom, že ver fotkám Napríklad aj z Ostrova Slobody.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dnes bude fajny vecernicek.

" O tom, ako slovensky volic zase po papuli dostal ".

Nuz tak nic teda, tak pekne pockame do dalsich demokratickych volieb o 4 roky. Snad sa potom nieco zlepsi.
Len teraz neviem, ci usmev, ci plac mam dat do emotikonu
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dáška by mala zmeniť názov témy na: Už naozaj neviem, koho budem voliť...
Pospolitý ľud vyslal jasný signál, že Smer/ľavicu nechce.
A ajhľa, ako si to vyložila "pravica"... radšej sa urobia hluchí a slepí, len aby boli - vládni...
Teória relativity na slovenský spôsob...
Voličský hlas ponížený na útržok toaletného papiera...
Napriek tomu, že takmer 60 % ľudí zdvihlo svoj zadok a išlo k urnám...
Naposledy upravil Oliwa : 14.03.16 at 12:45
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Oliwa
Dáška by mala zmeniť názov témy na: Už naozaj neviem, koho budem voliť...
Pospolitý ľud vyslal jasný signál, že Smer/ľavicu nechce.
A ajhľa, ako si to vyložila "pravica"... radšej sa urobia hluchí a slepí, len aby boli - vládni...
Teória relativity na slovenský spôsob...
Voličský hlas ponížený na útržok toaletného papiera...
Napriek tomu, že takmer 60 % ľudí zdvihlo svoj zadok a išlo k urnám...
Dovolím si oponovať.
Keby pospolitý ľud nechcel SMER tak by smer nedostal temer tretinu hlasov od pospolitého ľudu.
Ja súhlasím s vyjadrením Danka, naozaj mrs. Matovič môže zato, že Sulík neposkladá pravicovú vládu. Prepáč veď útočil na všetkých i svojich potencionálnych partnerov, to sa v slušnej spoločnosti nerobí. A tak sa nedivím, ani Mostu ani Sieti a ich rozhodnutiu.
Takže facku voličom pravice dal podľa mňa jedine MATOVIČ parlamentný šašo. Ak by bol politikom a nie šašom, tak pravicovú vládu máme.
4 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
Dáška by mala zmeniť názov témy na: Už naozaj neviem, koho budem voliť...
Pospolitý ľud vyslal jasný signál, že Smer/ľavicu nechce.
A ajhľa, ako si to vyložila "pravica"... radšej sa urobia hluchí a slepí, len aby boli - vládni...
Teória relativity na slovenský spôsob...
Voličský hlas ponížený na útržok toaletného papiera...
Napriek tomu, že takmer 60 % ľudí zdvihlo svoj zadok a išlo k urnám...
Oliwa, ale ved narod bol demokraticky volit, teraz musi byt tisko a pockat do dalsich "demokratickych" volieb
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keby naozaj bolo koho voliť, dvihlo by zadok aj 90 % voličov, nielen 60 %.
5 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Xanti
Oliwa
Dáška by mala zmeniť názov témy na: Už naozaj neviem, koho budem voliť...
Pospolitý ľud vyslal jasný signál, že Smer/ľavicu nechce.
A ajhľa, ako si to vyložila "pravica"... radšej sa urobia hluchí a slepí, len aby boli - vládni...
Teória relativity na slovenský spôsob...
Voličský hlas ponížený na útržok toaletného papiera...
Napriek tomu, že takmer 60 % ľudí zdvihlo svoj zadok a išlo k urnám...
Dovolím si oponovať.
Keby pospolitý ľud nechcel SMER tak by smer nedostal temer tretinu hlasov od pospolitého ľudu.
Ja súhlasím s vyjadrením Danka, naozaj mrs. Matovič môže zato, že Sulík neposkladá pravicovú vládu. Prepáč veď útočil na všetkých i svojich potencionálnych partnerov, to sa v slušnej spoločnosti nerobí. A tak sa nedivím, ani Mostu ani Sieti a ich rozhodnutiu.
Takže facku voličom pravice dal podľa mňa jedine MATOVIČ parlamentný šašo. Ak by bol politikom a nie šašom, tak pravicovú vládu máme.
1. To mi nejak nesedi. Pravicovo zmyslajuci volic dal hlas pravicovo zmyslajucim stranam, tie strany idu so Smerom a moze zato Matovic ?
2. To nejak nesedi ani s tou tretinou pospoliteho ludu. To uz preceda rad pouzival. Jedna sa ale o tretinu ludi co odvolili.
3. Co sa Danka a Matovica tyka, Danko len sikovne alibisticky obhajuje svoje rozhodnutie spolupodielat sa na dalsom rozkradani. Toto rozhodnutie podla mna urobil daaaavno pred volbami a nie teraz.
4. mrs. je skratka oslovenia pre " pani". To tak bolo myslene ?
4 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Xanti
Oliwa
Dáška by mala zmeniť názov témy na: Už naozaj neviem, koho budem voliť...
Pospolitý ľud vyslal jasný signál, že Smer/ľavicu nechce.
A ajhľa, ako si to vyložila "pravica"... radšej sa urobia hluchí a slepí, len aby boli - vládni...
Teória relativity na slovenský spôsob...
Voličský hlas ponížený na útržok toaletného papiera...
Napriek tomu, že takmer 60 % ľudí zdvihlo svoj zadok a išlo k urnám...
Dovolím si oponovať.
Keby pospolitý ľud nechcel SMER tak by smer nedostal temer tretinu hlasov od pospolitého ľudu.
Ja súhlasím s vyjadrením Danka, naozaj mrs. Matovič môže zato, že Sulík neposkladá pravicovú vládu. Prepáč veď útočil na všetkých i svojich potencionálnych partnerov, to sa v slušnej spoločnosti nerobí. A tak sa nedivím, ani Mostu ani Sieti a ich rozhodnutiu.
Takže facku voličom pravice dal podľa mňa jedine MATOVIČ parlamentný šašo. Ak by bol politikom a nie šašom, tak pravicovú vládu máme.
Veď vravím, že je to relatívne... Na víťazné ťaženie v parlamente mu predsa chýba/lo 27 hlasov, či...?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať