Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
pavol54
jar88
Inak s tým TTIP si sekol riadne vedľa.
Tomu sa povie pojmový chaos.
v čom konkrétne?
A čo konkrétne o TTIP vieš?
Predpokladám, že takéto zdroje informácií poznáš.
--------------------------------------
Evropská komise argumentuje, že "hlavním důvodem pro vytváření mechanismu ISDS" je, že v mnoha zemích nejsou investorské dohody přímo vynutitelné u domácích soudů. Možná. Jenže tyto země vůbec nejsou v navrhovaném obchodním bloku. Základní podmínkou členství v EU je, že musí existovat "nezávislé a efektivní soudnictví", které "právně zaručuje procedury spravedlivého soudu". Proč je v obchodní dohodě mezi EU a USA ustanovení, které se týká situace ve státech, které selhaly? - See more at: http://www.blisty.cz/art/76126.html#....axdcwBxq.dpuf

----------------------------
že by usáci podliehali len americkej jurisdikcii? že pred podpisom zmlúv s Eu sme mali referendum a pred podpisom zmluvy s NATO žiadne referendum, pred podpisom zmluvy pre TTIP žiadne referendum?
Ale veď to nevyjednáva Slovensko. Slovensko už nevyjednáva ani vo WTO. Všetko sme odovzdali EU a dokonca, ako sám píšeš, potvrdili v referende.
-----------------------------------------------------
A čo tá TTIP, už niečo vieš? Vieš už o čo ide?
---------------------------------------------------
Evropa a USA už píší text obchodní dohody, chtějí ji uzavřít do konce roku
2. 3. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz
Američané chtějí přelomovou dohodu dokončit ještě za vlády prezidenta Baracka Obamy. „Nebude to ale za cenu, že bychom měli jen povrchní smlouvu,“ ubezpečuje americký vyjednávač Dan Mullaney. Obama sám přijede v dubnu do Německa, kde bude o obchodní a investiční dohodě jednat s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Teprve teď se unie a USA pouštějí do oblastí, které budí největší zájem veřejnosti.
eu je nemecko? naviac merkelovej? To môže prísť rokovať aj k nám premier ako premier či nie sú si rovní?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
:-DDDDD Vy ešte furt volíte?
My už máme odvolené.
A ty ako? Kedy plánuješ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
:-DDDDD Vy ešte furt volíte?
vhodením lístkov a uzavretím volebných miestností sa začína nová volebná kampaň aj Igi zvaný blekota to potvrdí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
korela
Len tak, na voľnú chvíľku ...
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domo...-30-tisic.html
Zástupkyne ľudu: Nové poslankyne vytiahli barové lodičky i hodinky za 30-tisíc
sa nadreli a ľud im to závidí
Ja nezavirim...
....keby sa dogabali...aj to by sa obrblalo....takze...nech si oblecu co scú
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
jar88
pavol54
jar88
Inak s tým TTIP si sekol riadne vedľa.
Tomu sa povie pojmový chaos.
v čom konkrétne?
A čo konkrétne o TTIP vieš?
Predpokladám, že takéto zdroje informácií poznáš.
--------------------------------------
Evropská komise argumentuje, že "hlavním důvodem pro vytváření mechanismu ISDS" je, že v mnoha zemích nejsou investorské dohody přímo vynutitelné u domácích soudů. Možná. Jenže tyto země vůbec nejsou v navrhovaném obchodním bloku. Základní podmínkou členství v EU je, že musí existovat "nezávislé a efektivní soudnictví", které "právně zaručuje procedury spravedlivého soudu". Proč je v obchodní dohodě mezi EU a USA ustanovení, které se týká situace ve státech, které selhaly? - See more at: http://www.blisty.cz/art/76126.html#....axdcwBxq.dpuf

----------------------------
že by usáci podliehali len americkej jurisdikcii? že pred podpisom zmlúv s Eu sme mali referendum a pred podpisom zmluvy s NATO žiadne referendum, pred podpisom zmluvy pre TTIP žiadne referendum?
Ale veď to nevyjednáva Slovensko. Slovensko už nevyjednáva ani vo WTO. Všetko sme odovzdali EU a dokonca, ako sám píšeš, potvrdili v referende.
-----------------------------------------------------
A čo tá TTIP, už niečo vieš? Vieš už o čo ide?
---------------------------------------------------
Evropa a USA už píší text obchodní dohody, chtějí ji uzavřít do konce roku
2. 3. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz
Američané chtějí přelomovou dohodu dokončit ještě za vlády prezidenta Baracka Obamy. „Nebude to ale za cenu, že bychom měli jen povrchní smlouvu,“ ubezpečuje americký vyjednávač Dan Mullaney. Obama sám přijede v dubnu do Německa, kde bude o obchodní a investiční dohodě jednat s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Teprve teď se unie a USA pouštějí do oblastí, které budí největší zájem veřejnosti.
eu je nemecko? naviac merkelovej? To môže prísť rokovať aj k nám premier ako premier či nie sú si rovní?
Z tvojho pohľadu zrejme sú. Ale to je len tvoje zdanie.
Realita je o čosi iná.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Blekota ma teraz gargamela_danielka
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
:-DDDDD Vy ešte furt volíte?
V tomto roku nikto nevie, ako bude, a koľko bude volieb, zachovanie kontinuity sa možno zíde.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

korela
BXLmiami
:-DDDDD Vy ešte furt volíte?
V tomto roku nikto nevie, ako bude, a koľko bude volieb, zachovanie kontinuity sa možno zíde.
ešte neúrekom, voľba kráľovny krásy, super star, miss mokré tričko.... BXL ešte môže dať svoj hlas X krát
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
korela
BXLmiami
:-DDDDD Vy ešte furt volíte?
V tomto roku nikto nevie, ako bude, a koľko bude volieb, zachovanie kontinuity sa možno zíde.
ešte neúrekom, voľba kráľovny krásy, super star, miss mokré tričko.... BXL ešte môže dať svoj hlas X krát
a voľby "NAJ" prispievateľa porady
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol, vsak EU to je nemecko + nemecko + nemecko + francuzsko + ostatni řitopichy
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Pavol, vsak EU to je nemecko + nemecko + nemecko + francuzsko + ostatni řitopichy
Nazvime to pravými menami únia má hlavných a vedľajších hráčov (ako to hovoria politici a novinári) nie členské štáty, na dedine tomu hovoríme že "silnejší pes vo svorke j..e"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mas pravdu. Preto pisem, ze EU je iba nemecko a francuzsko, ostatni su "nevyhnutny balast".
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Toto ma pobavilo, Matovič mudrák
http://www.glob.sk/konflikt-dvoch-ig...y-vracia-uder/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap
Máš tam chybu.
Nie mudrák ale chudák.

Ale na Špacírku aj tak nemá...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Matovic stale rype, az kym sa vsetky media poriadne neobuju do tej jeho fuchtle, odkial pochadza jej majetok.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

buchač
pmajap
Máš tam chybu.
Nie mudrák ale chudák.

Ale na Špacírku aj tak nemá...
kto je Špacírka?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap
buchač
pmajap
Máš tam chybu.
Nie mudrák ale chudák.

Ale na Špacírku aj tak nemá...
kto je Špacírka?
špacírovať = prechádzať sa
Špacírka = Procházka
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

toto je trefné
http://www.glob.sk/choroba-s-ktorou-...-na-uplne-dno/
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon
Jednoducho, zase špekuláciou.
Keď "zdražie konkurent" o 266% tak ja pridrbem 250%.
Výhody?
- viac mi ostane do vrecka
- aj tak som lacnejší ako konkurencia, takže odbyt budem mať presne rovnaký
A preto bohatí bohatnú a chudobní chudobnejú.
právo na zisk či?
Právo na prácu a samozrejme, že aj na zisk.
Práve na takúto prácu by sme mali mať právo.

Aký plat by si považoval za spravodlivý? 1500 -2500€
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať