Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
peterknazeje peterknazeje

peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

Skafander a motýľ
0 0
Ecinazuz Ecinazuz

Ecinazuz je offline (nepripojený) Ecinazuz

Kachny....kachny....kachny.....Rozpuštěný a vypuštěný
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

"Léto s kovbojem" s vynikajúcimi českými hercami Danielou Kolářovou a Jaromírem Hanzlíkem - milujem ho dodnes.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Leto s kovbojem-pekná poetická komedia,videl som to minimalne 5krát,skoro všetky české staršie komedie si rad pozriem,naposledy to bolo Hop a je tady lidoop a Přište budeme chytrejši staroušku
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Darček z lásky - Noel


Réžia: Chazz Palminteri
Hrajú: Paul Walker, Penélope Cruz, Robin Williams, Susan Sarandon
Žáner: romantický

"V New Yorku sa náhodne na Štedrý deň stretne päť ľudí. Sú prepojení sériou nevysvetliteľných príhod a s malou vzájomnou pomocou si uvedomujú nový zmysel svojich životov. Inšpirujúci súčasný príbeh nádeje, lásky a vyplnených prianí. Film plný hereckých hviezd vás zahreje pri srdci."
Naposledy upravil janka67 : 21.10.10 at 13:22
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

A místo klábosení dohlédni raději, aby dnes byly rohlíčky obzvláště vypečené! - Ano, rohlíčky obzvláště vypečené budou! … Pro obzvláště vypečeného císaře.
Nedělej nám tydle efekty, když to nečekáme!
Milosti, nenechte prchlivost cloumat svým majestátem!
No prostě, nahoru dám švestky, zkvasím to, spálím to, zchladím to, skapu to… - Stáčím to, piju to, chutná to! - A říkáme tomu Rudolfovo tajemství. - Tak ne! Zapomeňte, že je nějaký Rudolf a nějaký císař a budem tomu navěky říkat slivovice.



Naposledy upravil janka67 : 02.11.10 at 14:55
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
yankee0949 Pozri príspevok
Dedicstvi:
- ...kdovi cos s tu ku*vu delal....
- Jak delal? Co delal? Ona delala! Co jsem mel delat?
Lepšie nevieš ?????????????????

0 0
rosie rosie

rosie je offline (nepripojený) rosie

Medzi moje obľúbené filmy patrí aj film Čokoláda s johnnym deppom a juliette binoche. Je v nom ukryte nieco tajomne, rozpravka, vasen, cokolada (vela cokolady - pamatam si ze ked som ten film prvykrat pozerala, hned som si musela ist pre tabulku cokolady), rebelanstvo, laska k zivotu a vela inych krasnych veci. Z filmu si pamatam hlavne jednu vetu, ktoru Vianne vravela svojej dcerke, ktora jej vycitala, preco nosi cervene topanky, ked ostatne mamy nosia cierne - JE TAZKE SA ODLISOVAT... a na nu si veru spomeniem, ked sa v zivote stretavam s neuveritelnou potrebou ludi niekam sa zaradit...
1 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Čokoláda je aj môj obľúbený film.
Čítali ste niekto knihu Čokoláda a Cukríkové topánky od Joanne Harrisovej?
0 0
Val29 Val29

Val29 je offline (nepripojený) Val29

Mňa dojal český film:Musíme si pomáhat.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

7.11.2010 na JOJ-ke budú dávať film "Nepriateľ pred bránami". Videla som ho už viackrát a veľmi sa mi páčil. (Len ho nemuseli dávať až o 23.15 .)
0 0
rosie rosie

rosie je offline (nepripojený) rosie

ja som citala aj knizku Cokolada - bola skvela na jeden hlt Cukrikove topanky nepoznam - o com je ta knizka?
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Kniha Cukríkové topánky je pokračovaním Čokolády.
http://www.litcentrum.sk/44816
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Afgánsky zlom - super spracované, pozor, trochu drsné
0 0
CherryAnn CherryAnn

CherryAnn je offline (nepripojený) CherryAnn

Tento rok sa urodili celkom dobré veci aj do kín, Inception, Expendables, aj Machette bol vtipný - dúfam, že ani nový Potter nesklame
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Ľudská škvrna

"Ľudská škvrna je príbeh váženého univerzitného profesora Colemana Silka, ktorý si celým svojím životom nosí jedno obrovské skľúčujúce tajomstvo. Tajomstvo, ktoré sa mu podarilo skrývať pred svojími deťmi, manželkou a priateľmi celých 50.rokov až do doby, keď do jeho života vstúpil spisovateľ Nathan Zuckerman. Rozprávač tohto príbehu, ktorý zaťal do Silkovho tajomstva, aby znova oživil životopis skutočného Colemana Silka. Pravda o jeho identite exploduje do spaľujúcich a devastujúcich súvislostí... Divoký intímny cit k mladučkej živelnej bytosti Faunii už len zavŕšil velikú tragédiu jeho života..."
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pred pár dňami som si pozrela Gran Torino Clinta Easwooda. Clint zreje ako víno, dúfam, že sám seba ešte prekoná, aj keď po tomto filme mám trochu obavy, či dokáže ísť ešte ďalej, či ním nevystúpil na samotný vrchol. Síce som v poslednom čase toho veľa nevidela, ale Gran Torino je to najlepšie, čo ma v ňom postretlo.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Marína Pozri príspevok
Pred pár dňami som si pozrela Gran Torino Clinta Easwooda. Clint zreje ako víno, dúfam, že sám seba ešte prekoná, aj keď po tomto filme mám trochu obavy, či dokáže ísť ešte ďalej, či ním nevystúpil na samotný vrchol. Síce som v poslednom čase toho veľa nevidela, ale Gran Torino je to najlepšie, čo ma v ňom postretlo.
Na tomto filme sa mi najviac páči to, že v ňom nie sú žiadne prehnané scény, ako v klasických akčných filmoch (posledný taký, čo som videl, bol "The Expendables"), kde jeden "hrdina" vystrieľa celú armádu. Alebo scény, kde sa niečo udeje na poslednú sekundu.

Je to film, akoby skutočne zo života, bez prehnaných hrdinských výkonov a scén, nikto nie superhrdina. A predsa sa dá film pozerať a drží diváka v napätí, čo sa stane, až do konca.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ak mi vyjde čas, dnes si pozriem Invictus, Gran Torino to však už nebude, to tuším. Uvidíme čo prinesú jeho dva ďalšie filmy, Život po živote a Hoover. Clinta Eastwooda ja teda "môžem", odvtedy, odkedy aj režíruje.
0 0
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
CherryAnn Pozri príspevok
Tento rok sa urodili celkom dobré veci aj do kín, Inception, Expendables, aj Machette bol vtipný - dúfam, že ani nový Potter nesklame
Potter sa mi páčil
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať