Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ono to je ako s imigrantmi,pravdu majú oni a bodka a všetci čo nesúhlasíme s takýmto postupom sme zaostalí,netolerantní,xenofobni a ja neviemčoešte.Proste chcú aby sme prestali rozmýšľať a prestali mať vlastný názor,lebo ten ich je správny.No lenže toto sa ani komunistom za 40 rokov nepodarilo.
Je poslankyna a má byť vzorom pre dodržiavanie zákonov.To je aký prísľub do buducna-voľte ma a ja sa postarám že zákon nebude musieť byť dodržaný?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Predstavujem si seba....kedysi davno ako "žabka" v dopravnej akcii....zastavim auto a v klokane decko...ano chore aj pre mna..."damam" to prasi ma tie ich gebuľe....jedna lepsia ako druha....lepsia poslanecka keška ako materská...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ak sa v konkrétnom prípade pani poslankyňa unúvala do parlamentu, nechápem, ak už nemala po ruke babku, dedka, príbuzných, ani ochotných susedov či kamarátky, prečo si nezabezpečila na tú hodinku babysitting? To akože všetky bratislavské študentky či opatrovateľky boli obsadené?

Ak sa rozhodnú uprednostniť kariéru pred materstvom, tak z tej poslaneckej kešky by nemali mať problém zaplatiť si starostlivosť o dieťa... Ako ostatné kariérychtivé matky. Neviem, koľko je zamestnávateľov na Slovensku, ktorí toto akceptujú... Môj subjektívny názor - dieťa na pracovisku nemá čo hľadať a nielen preto, že rozptyľuje pozornosť matky...
Si predstavte matky za pásom v našich automobilkách...
Naposledy upravil Oliwa : 04.05.16 at 09:39
9 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vždy hovorím, že rodičia sa málo zaujímajú, čo sa deje v školách, nenápadne, potichúčky.
Jedna matka sa ozvala, kde boli ostatné? Zrejme pozerajú farmu, alebo zámeny manželiek?
Toto je síce od susedov, ale...len čítajte až do konca.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/...mana-do-hlavy/
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Žabinka
BXLmiami
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..
Neviem či ťa považovať za modernú, alebo staromódnu, ale ja si ešte z detstva pamätám, ako kedysi ženičky nosili detičky na pole. Okopávali kukuricu, cukrovú repu a podobne a dieťa bolo v noši. Staršie boli niekde na medzi, alebo v chládku pod nejakou čerešňou. Tak to robili tie "staromódne" mamky, ale časom sa našli aj modernejšie a tie začali chodiť do fabriky, lebo tam boli moderné jasle, ktoré fungovali už od pol šiestej ráno a brali aj detičky od šesť mesiacov.
-------------------------
Mamičky sa už nemuseli venovať detičkám a nejakej "blbej" výchove a mohli sa naplno venovať práci a podávať "plný výkon". (nemôže podať maximálny pracovný výkon)
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Oliwa
Ak sa v konkrétnom prípade pani poslankyňa unúvala do parlamentu, nechápem, ak už nemala po ruke babku, dedka, príbuzných, ani ochotných susedov či kamarátky, prečo si nezabezpečila na tú hodinku babysitting? To akože všetky bratislavské študentky či opatrovateľky boli obsadené?

Ak sa rozhodnú uprednostniť kariéru pred materstvom, tak z tej poslaneckej kešky by nemali mať problém zaplatiť si starostlivosť o dieťa... Ako ostatné kariérychtivé matky. Neviem, koľko je zamestnávateľov na Slovensku, ktorí toto akceptujú... Môj subjektívny názor - dieťa na pracovisku nemá čo hľadať a nielen preto, že rozptyľuje pozornosť matky...
Si predstavte matky za pásom v našich automobilkách...
Ešte si zabudla spomenúť "supermodelku" na móle s harantom v šatke. Veď aj to je pracujúca ženička a tiež má rovnaké pracovné práva, ako napríklad šička.
-----------------------------------------
Len sa mi akosi zdá, že si zabudla že aj poslankyňa môže konať na základe najlepšieho vedomia a svedomia. Pritom mi je jasné, že zrovna teba, ako svojho voliča, pravdepodobne nesklamala.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Mna vždy štvalo a bolo mi na smiech, niekedy až na grcanie ako sú tie deti zneužívané na osobnú propagáciu, na vyvolanie rozruchu, na podporu predaja určitých výrobkov.
Všimnite si, ako sú umelo vtláčané do reklám na tovary a služby všetkého možného druhu. Darmo, na deti sú ľudia veľmi citliví, takže ich pchajú do každej riti, len aby dosiahli ten svoj cieľ ako vytiahnúť čo najviac financií za ten svoj tovar, službu.
Toto bolo určite tiež účelové a nie náhodné...
A ty sa ako bezbranný nemáš ako ochrániť.
Ako mi to trhá nervy jááj júúúj
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja sa nepotrebujem chrániť. Mám ešte funkčný a odolný mozog proti tejto primitívnej mediálnej masáži. Len sa vždy so ženou smejeme, že dívaj, zase tam tie decká natrepali. Síce nemajú s výrobkom nič spoločné, ale na labilnejší mozog to zapôsobí...
V takýchto reklamách to funguje ako na tých "masážnych" sedeniach šmejdov, pyramíd a podobných sračiek.
Vždy sa podvedome narába s najzákladnejšími emóciami.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
Správne sa musíš vyjadrovať "Na vlne IN", a budeš akceptovaná inak si AUT. Bola by sranda keby si všetci poslanci chceli doniesť naraz všetkých svojich neplnoletých, alebo lekárka do ordinácie(najlepšie gynda alebo urolo) alebo vodička autobusu dieťa do kabínky policajtka na zásah a pod. Chudery nemôžu si na tú hodinku poveriť asistentku(dobre platenú) postrážením
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Decka v reklame ..."citove vydieranie"...uz som to tu niekedy pisala......alebo reklamy na hracky v case kedy to iba deti.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
Vždy hovorím, že rodičia sa málo zaujímajú, čo sa deje v školách, nenápadne, potichúčky.
Jedna matka sa ozvala, kde boli ostatné? Zrejme pozerajú farmu, alebo zámeny manželiek?
Toto je síce od susedov, ale...len čítajte až do konca.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/...mana-do-hlavy/
Čítal som až do konca a už to mám aj v záložkách.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
Žabinka
BXLmiami
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..
Neviem či ťa považovať za modernú, alebo staromódnu, ale ja si ešte z detstva pamätám, ako kedysi ženičky nosili detičky na pole. Okopávali kukuricu, cukrovú repu a podobne a dieťa bolo v noši. Staršie boli niekde na medzi, alebo v chládku pod nejakou čerešňou. Tak to robili tie "staromódne" mamky, ale časom sa našli aj modernejšie a tie začali chodiť do fabriky, lebo tam boli moderné jasle, ktoré fungovali už od pol šiestej ráno a brali aj detičky od šesť mesiacov.
-------------------------
Mamičky sa už nemuseli venovať detičkám a nejakej "blbej" výchove a mohli sa naplno venovať práci a podávať "plný výkon". (nemôže podať maximálny pracovný výkon)
aj teba brávali takto ? Ty si musel byť rovesníkom pomerne staršej generácie, či nebodaj o tebe to Sládkovič písal? Združstevňovanie prebehlo v podstate v podstate bolo ukončené okolo roku 1950 - 52 ( i keď nikdy nebolo ukončené, boli súkromní poľnohospodári až do revolúcie ) a tam už žiadne deti cez pracovnú dobu nemohli s matkou trvale byť
Naposledy upravil pavol54 : 04.05.16 at 11:45
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jar88
Žabinka
BXLmiami
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..
Neviem či ťa považovať za modernú, alebo staromódnu, ale ja si ešte z detstva pamätám, ako kedysi ženičky nosili detičky na pole. Okopávali kukuricu, cukrovú repu a podobne a dieťa bolo v noši. Staršie boli niekde na medzi, alebo v chládku pod nejakou čerešňou. Tak to robili tie "staromódne" mamky, ale časom sa našli aj modernejšie a tie začali chodiť do fabriky, lebo tam boli moderné jasle, ktoré fungovali už od pol šiestej ráno a brali aj detičky od šesť mesiacov.
-------------------------
Mamičky sa už nemuseli venovať detičkám a nejakej "blbej" výchove a mohli sa naplno venovať práci a podávať "plný výkon". (nemôže podať maximálny pracovný výkon)
nuž ak toto chceš porovnávať, k tomu sa ani nejdem vyjadrovať.. ale iba sa mi potvrdilo to čo si už dlhšie myslím..
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hajzel
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
Hajzel
čierny hajzel
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

srska je tu ...veru potešilo
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bjuty smis
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
zo Štefanovičovej nech mi dajú 50 litrov a beriem si 1 km hranice pod kontrolu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať