Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Nandrolon
Kukám že mínuskár už naspäť zobral mínusku alay1 /som sa čudoval za čo ju dostala/ a dal ju mne. Asi len nejaký nerozhodný a nechápajúci šulin, koho mi to len pripomína
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Šak vieš, ja viem, on tiež asi vie....... Všetci vedia (alebo aspoň väčšina), kto je ten šulin.....
Ja neviem, a ani nechcem vedieť... nezaujíma ma...
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

BXLmiami
Popozerala som novinky,Sme blog sa zmenil na zdravú kuchársku knihu -pobavilo.Ale je fakt zaujímavé ako ľahko a lacno si môžu spraviť reklamu na Sme.
by si kukula, čo urobí s čítanosťou receptov každá jedná raw divočina Myslím, že každý obor má svoje top témy, čo pritiahnu spoľahlivo
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Som sa nasmial,
https://drive.google.com/file/d/0B8L...ZlUjd2Y28/view
- v podstate nie je s čím nesúhlasiť :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Už som ti ju dal aj ja.
Neskutočne sprosté, primitívne a úbohé vyjadrenia. Je na ňom viac, ako jasné, že je to vyznanie nemohúcneho chudáka, človeka, ktorý nevie, ako sa proti tomu všetkému účinne brániť. On vlastne len demonštruje svoju duševnú neschopnosť, identifikovať a pomenovať skutočnosti, ktorými ho štátna moc degradovala na svojho posluhovača. Posluhovača za byt a stravu.
------------------------------
Len hlúpo nadáva na to, že musí živiť všetku tú háveď a nevie, že to nemusí robiť. Nevie, že má svoje práva a nie tak ešte, aké má legálne možnosti.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jediné, čo mi vadí, sú tie prehnané vulgarizmy. Ináč som sa fakt nasmial nad niektorými výrokmi. Ale je v tom kus pravdy.
Predpokladám, že nad týmto hoci vulgárnym videom sa budú najviac pohoršovať jedine arogantné svine najhrubšieho zrna, ktoré v tom videjku presne opisuje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Kukám že mínuskár už naspäť zobral mínusku alay1 /som sa čudoval za čo ju dostala/ a dal ju mne. Asi len nejaký nerozhodný a nechápajúci šulin, koho mi to len pripomína
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Šak vieš, ja viem, on tiež asi vie....... Všetci vedia (alebo aspoň väčšina), kto je ten šulin.....
Ja tu registrujem dvoch ortodoxných :-))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
lujza.j
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...
kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
A plnotučného sušeného mlieka naviac do toho. Tá chuť sa nedá zabudnúť...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
lujza.j
bjuty smis
lujza.j
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...
kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
logicky že tam nemôžu byť konzervanty, lebo tie by "potvorky" čo zabezpečujú proces kysnutia a iných procesov zavraždili skôr ako by sa pustili do práce. inak na to mlieko som sa pýtal preto, lebo z trvanlivého mám taký pocit že okrem horkej hmoty nič sa nedá urobiť, osobne ak si chcem dať dobré kyslé mlieko tak si kúpim levmilk v tých plastových fľašiach tam je záruka je to asi technológiou pasterizácie
Pavol, jogurty v jogurtovači urobíš v pohode aj z trvanlivého mlieka v krabici, no musíš tam pridať aspoň 1 biely "živý jogurt". Ideálne je mlieko z družstva, ale nie je problém aj to trvanlivé, plnotučné.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
lujza.j
bjuty smis
lujza.j
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...
kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
logicky že tam nemôžu byť konzervanty, lebo tie by "potvorky" čo zabezpečujú proces kysnutia a iných procesov zavraždili skôr ako by sa pustili do práce. inak na to mlieko som sa pýtal preto, lebo z trvanlivého mám taký pocit že okrem horkej hmoty nič sa nedá urobiť, osobne ak si chcem dať dobré kyslé mlieko tak si kúpim levmilk v tých plastových fľašiach tam je záruka je to asi technológiou pasterizácie
Pavol, jogurty v jogurtovači urobíš v pohode aj z trvanlivého mlieka v krabici, no musíš tam pridať aspoň 1 biely "živý jogurt". Ideálne je mlieko z družstva, ale nie je problém aj to trvanlivé, plnotučné.
môže byť,
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žeby prvá lastovička? http://www.aktuality.sk/clanok/33885...roberta-fica/#
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lastovička? Len vrabček malý...... veľký Krahulec si na ňom zgustne, alebo ani pazúrom nehne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropsk...fosat--1590770

Pritom ešte ani nie je dokázané, či je, alebo nie je karcinogénny. Europor(l)ancom stačí povedať "pravdepodobne" a už im to stačí, aby to zakázali.

Len aby sme sa ešte nedožili toho, že niekto povie, že to, čo z človeka vypadne zadnou časťou von je pravdepodobne príčinou znečistenia pôdy a životného prostredia a Brusel zakáže ľuďom (s prepačením) SRAŤ!
0 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Tak toto už regulátori naozaj prešvihli - že konvica má bežať 10 minút na 1kW namiesto 5 minút na 2kW, to už je na hospitalizáciu na psychiatrii.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To,ze banany na platazach aj s obyvatelstvom striekaju postrekom, ktory je v eu zakazany je ok..... f. BASF ma fajnu kešku....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropsk...fosat--1590770

Pritom ešte ani nie je dokázané, či je, alebo nie je karcinogénny. Europor(l)ancom stačí povedať "pravdepodobne" a už im to stačí, aby to zakázali.

Len aby sme sa ešte nedožili toho, že niekto povie, že to, čo z človeka vypadne zadnou časťou von je pravdepodobne príčinou znečistenia pôdy a životného prostredia a Brusel zakáže ľuďom (s prepačením) SRAŤ!
glyfosát je neselektívny herbicíd(neselektívny znamená že niečí všetko zelené pri dopade na pôdu sa rozkladá takže ho nemôžeme konzumovať) okrem GMO (napr kukurice) ktoré sú namodulované tak aby mu odolávali tak v ich tkanivách sa hromadí. takže EU s TTIP problém nemá ale má problém s glyfosátom ktorý ktorý sa viaže v tkanivách geneticky modifikovaných u nás zakázaných rastlín
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
Tak toto už regulátori naozaj prešvihli - že konvica má bežať 10 minút na 1kW namiesto 5 minút na 2kW, to už je na hospitalizáciu na psychiatrii.
nech si ich strčia na škole mal každý rýchlovarný hrnček dva nerezové plechy proti sebe a káva bola hneď
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
babka - ježibabka
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Však im napíš debilom, že aká je skutočnosť, že sú viac jak trapní.....
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Terka mail sa mi vrátil. Napísala som, či čítajú, čo som im písala minule.
Naposledy upravil terezamaria : 17.05.16 at 21:28
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
babka - ježibabka
Terka mail sa mi vrátil. Napísala som, či čítajú, čo som im písala minule.
Tak si daj Olinka písomnú komunikáciu a pekne im to vytmav, daj tam číslo
účastníka, budú vedieť.....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať