Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Maturanti chodili furt a stále. Je to taký maturitný rituál s tablom.
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja viem,že chodili,aj my sme chodili,ale nežobrali sme peniaze pri tom!
pozdravujem mínuskára,asi tiež žobral.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

kopretinka
ja viem,že chodili,aj my sme chodili,ale nežobrali sme peniaze pri tom!
pozdravujem mínuskára,asi tiež žobral.
keď sme my chodili, žobrať sa nesmelo..
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

neviem,či sa smelo alebo nesmelo,nás to ani nenapadlo.Keď som to minule videla,ako sa doslova vrhajú na okoloidúcich ľudí....bolo to nechutné a normálne som sa zľakla,že čo chcú.teraz pred chvíľou pod oknami mojimi,chodili hore-dolu po hlavnej ulici...vrhali sa na dôchodcov,na autá,čo zastali na križovatke,že môžu prísť k úrazu oni alebo niekto iný,to ich nezaujímalo.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kopretinka
ja neviem,čo sa toto pred časom rozmohlo,maturanti chodia po uliciach a žobrú peniaze....že ich hanba nefackuje!
Asi predpríprava na poberanie sociálnych dávok... Aj u nás tiahnu mestom... Keď zakotvia na tržnici a idú od stola k stolu, kde predávajú väčšinou dôchodcovia... Keď spustia tie rapkáče a tlampače okolo hláv... sú všetci celí bez seba...
Naposledy upravil Oliwa : 20.05.16 at 11:34
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
6 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Žabinka
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
Danka aj ja som včera pozerala ,bol v inkognito na jojke
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
ja viem,že chodili,aj my sme chodili,ale nežobrali sme peniaze pri tom!
pozdravujem mínuskára,asi tiež žobral.
Veď pracuje - včera to predsa bolo v "správach" na Srandičkách....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Otec Švajčiar prišiel s rozhodnutím švajčiarskeho súdu prevziať si maloletú Liel od matky.To čo je za blbosť?aký švajčiarsky súd? na Slovensku sa riadime švajčiarskym súdom???!!!
Dnes ďalšie odobraté dieťa
http://www.hlavnespravy.sk/nevhodne-...t-matke/784024
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Poslankyňa Petrík prišla s výzvou „Vezmite svoje dieťa do práce“
http://www.etrend.sk/ekonomika/posla...-do-prace.html

Slniečkári nemajú iné problémy na riešenie ???
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Poslankyňa Petrík prišla s výzvou „Vezmite svoje dieťa do práce“
http://www.etrend.sk/ekonomika/posla...-do-prace.html

Slniečkári nemajú iné problémy na riešenie ???
Ja si naopak myslím, že je to omnoho dôležitejšie riešiť, ako nejaké pokuty za rýchlosť, či nejaké hlúpe podmienky v zbrojných preukazoch.
-------------------------------
Napríklad toto:
...že deti musíme integrovať do spoločnosti, pretože patria aj medzi dospelých.....bariéry medzi rodinou a prácou sú umelé.... v minulosti mali naši predkovia deti na poliach (rozumej pri práci)....dieťa je vecou ženy a má byť s ním doma, nie je správny.
----------------------------
Ešte by som doplnil, že je doslova a do písmena choré, neustále presadzovať zažitú myšlienku, že matka malého dieťaťa má odložiť dieťa do škôlky, aby mohla ísť zarábať peniaze ako muž.
Iné je dať malému dieťaťu možnosť zaradiť sa v škôlke k rovestníkom a zároveň tým matke umožniť aj nejakú inú príležitosť na vlastnú, osobnú doplnkovú realizáciu. Veď aj žena má svoje potreby a práva.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kopretinka
Otec Švajčiar prišiel s rozhodnutím švajčiarskeho súdu prevziať si maloletú Liel od matky.To čo je za blbosť?aký švajčiarsky súd? na Slovensku sa riadime švajčiarskym súdom???!!!
Dnes ďalšie odobraté dieťa
http://www.hlavnespravy.sk/nevhodne-...t-matke/784024
A čo povieš na tento príspevok z debaty pod článkom:
------------------------------------------------------------
Jan Stifter

57983

Tak tenhle případ trochu znám. Otec je Švýcar českého původu.
Vzal si mladou moc hezkou Slovenku, která si myslela, ze tady bude mít
hodně peněz a nebude muset nic dělat. K tomu trochu lehčích mravů. Pole
výpovědí známých mu moc věrná nebyla. Nakonec bez vysvětlení odešla na
Slovensko a děti tady nechala. Po několika měsících soud rozhodl, že
děti do definitivního rozhodnutí zůstanou v péči otce. Matka dokonce
byla pochotna děti otci prodat za 100.000 CHF. Pak jí došlo, že může
vytřískat peněz víc a děti unesla na Slovensko. Odmítala je vrátit a
otci kontakt s dětmi znemožn'ovala. Před slovenským soudem se oba
nakonec dohodli, že matka bude mít děti do 2. ledna t.r. a pak je předá
otci. Jenze ona je ukryla a otec je nedostal. Po nekonečných soudních
tahanicích soud rozhodl, že je musí vydat, což se konečně stalo. Není to
dobrá žena, o svém manželovi si vymýšlela u soudu spoustu neskutečných
lží a děti manipulovala, až soud prohlásil, že jde o jejich duševní
zdraví. Takže ta paní, co píše ten blog, by si nejprve měla zjistit
fakta.
-----------------------------------------------------------------------
Pritom nijako nechcem zľahčovať doslova sprosté konanie úradov a ešte aj pod dohľadom našej polície. Veď aj tá má ľudí (a aj deti sú ľudia) chrániť a pomáhať im pred násilím. Myslím, že aj policajt by mal poznať hranicu, kde úradník a výkon úradného rozhodnutia prekračuje hranicu ľudskosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jedno "lepšie" ako druhé...
Nejaká pinda - poslankyňa ide mentorovať aj s tými ostatnými prijebanými slniečKÁRMI s pridziganej strany SaS a celý parlament sa má teraz zosrať....
LEBO ONA JE MATKA a chce byť neustále so svojim deckom.
Prijebaný a pridziganý názor !!!
Aj iné matky by rady boli so svojimi ratolesťami....no sú nútené dávať deti do predškolských zariadení.
Pani poslankyňa je viac niekde v riti ako v parlamentnej sále. Keď sa jej už ráči na hlasovanie dôjsť, šak nech si zaobstará pestúnku..
---------------------------------------
Len tak mimochodom nadviažem na to Tvoje neustále útočenie na pracujúce matky....a len tak mimochodom spomeniem...
Moja staršia dievka mala platenú pestúnku...2 roky (dva roky ) sme platili mesačne 1.000 Kčs...a to sme mali dokopy príjem cca 3.000 čistého.
Takže jedna poslankyňa si nemôže - nevie - nedokáže zaplatiť pestúnku na dobu nevyhnutnú ???

Nech potom páli do teplej diery a nech sa nezviditeľňuje takými onačinami.

P.S.:
Za výrazy nedávam ani len sorry...a to som sa ešte miernil.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A za ďalšie..... tá oná... Petrík.... bola zvolená občanmi, aby ich zastupovala, aby pre nich pracovala. Ak sa chce starať o dieťa - nech sa stará, ale nie v PARLAMENTE! Nech zloží mandáta a vzdá sa poslaneckého miesta a nech sa venuje decku.
Ja byť s ňou, tak jej to do toho brýlatého ksichtu podám pekne po lopate a po slovensky - ako mi huba narástla....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A za ďalšie..... tá oná... Petrík.... bola zvolená občanmi, aby ich zastupovala, aby pre nich pracovala. Ak sa chce starať o dieťa - nech sa stará, ale nie v PARLAMENTE! Nech zloží mandáta a vzdá sa poslaneckého miesta a nech sa venuje decku.
Ja byť s ňou, tak jej to do toho brýlatého ksichtu podám pekne po lopate a po slovensky - ako mi huba narástla....
Nevzrušuj sa, jej nejde o dieťa, ale o to realizovať sa provokáciami a zviditeľniť sa v médiách s nejakou Petríkou si aj poslanci vytierajú (asi jej pôrod švacol na mozog, vraj sa to niektorým ženám stáva)
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pokial firma nema dobrovolne vytvoreny kutik pre deti, tak jednoznacne dieta a zvlast batola NEPATRI do prace. Nech sa dementi postavia aj na hlavu.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
A za ďalšie..... tá oná... Petrík.... bola zvolená občanmi, aby ich zastupovala, aby pre nich pracovala.....
A tí ostatní? Tí nemusia pracovať pre občanov, ktorí ich volili?
Myslíš, že tí ostatní páni poslanci nejako pracujú? To akože vložiť kartu a následne zmačknúť gombíček je práca?
--------------------------------
Dúfam, že nie si tak naivný a nenapadlo ti snáď, že študujú zákony a uvažujú, čo svojim hlasovaním pôsobia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Nevzrušuj sa, jej nejde o dieťa, ale o to realizovať sa provokáciami a zviditeľniť sa v médiách s nejakou Petríkou si aj poslanci vytierajú (asi jej pôrod švacol na mozog, vraj sa to niektorým ženám stáva)
Pravda, pravda..... pretože inak by sa tam stratila ako ho*no v tráve....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
videla som teraz opakovanie tej relácie. ale teda neviem. tie oči.... to neboli veru srandičky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Žabinka
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
videla som teraz opakovanie tej relácie. ale teda neviem. tie oči.... to neboli veru srandičky
Pozrel som si aj ja. Samozrejme, že Króner mal trému...a nik sa nemôže čudovať, keď po tak dlhej dobe vyšiel na mediálnu verejnosť.
Čo som si všimol (a určite nie iba ja), boli tie určité a videteľné prejavy určitého rázu.
ALE je jasné, že svoje robili medikamenty.

Jozefovi je potrebné len zaželať skoré vrátenie sa do bežnejšieho (bežného) života, nech sa dostane z tých sračiek čím skôr. Bolo by na škodu, ak by sa uzavrel do seba a divácka verejnosť by prišla o dobrého herca s príjemným hlasom.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať