Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

My?
Hádam nie!
O takomto čase sa okolo polí potulujú prieskumné hliadky osôb tmavšieho sfarbenia a kontrolujú stav plodín - následne sa vydá signál a začne sa operácia "hura na jeho"....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nepotesilo.....prvy krat zaseknuta vo vytahu aj so psom....bez mobilu samozrejme na prizemi neubrzdil....skoncili sme 30cisel pod "P"....nemam ziadnu fobiu,ale prijemne to nie je....este,ze bol sused z druheho v pivke.....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Nepotesilo.....prvy krat zaseknuta vo vytahu aj so psom....bez mobilu samozrejme na prizemi neubrzdil....skoncili sme 30cisel pod "P"....nemam ziadnu fobiu,ale prijemne to nie je....este,ze bol sused z druheho v pivke.....
30čísiel?? to akože 30poschodí? to kam si sa prepadla?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

kopretinka
lujza.j
Nepotesilo.....prvy krat zaseknuta vo vytahu aj so psom....bez mobilu samozrejme na prizemi neubrzdil....skoncili sme 30cisel pod "P"....nemam ziadnu fobiu,ale prijemne to nie je....este,ze bol sused z druheho v pivke.....
30čísiel?? to akože 30poschodí? to kam si sa prepadla?
hádam 30cm, bolo myslené..
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
zlí komunisti združstevnili pôdu, ale majitelia ostali tí istí, len ju obrábali spoločne, čo sa bránili dostali po rypáku , dnes dobrý Brusel káže pod hrozbou sankcií nebrániť skupovaniu pôdy cudzincami, kto sa bude brániť dostane po rypáku, kam sme to došli?
Čo sa strachuješ?
Ešte jedno volebné obdobie EU a príde legálne znárodnenie.
Samozrejme že dobrovolné a za primeranú finančnú náhradu. Potom už bude naozaj "naša spoločná", ale nie Slovenská, či Nemecká, ale naša Európska.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
zlí komunisti združstevnili pôdu, ale majitelia ostali tí istí, len ju obrábali spoločne, čo sa bránili dostali po rypáku , dnes dobrý Brusel káže pod hrozbou sankcií nebrániť skupovaniu pôdy cudzincami, kto sa bude brániť dostane po rypáku, kam sme to došli?
Čo sa strachuješ?
Ešte jedno volebné obdobie EU a príde legálne znárodnenie.
Samozrejme že dobrovolné a za primeranú finančnú náhradu. Potom už bude naozaj "naša spoločná", ale nie Slovenská, či Nemecká, ale naša Európska.
Ja sa nestrachujem, len by bolo dobré aby v rámci únie nebola diskriminácia aj napríklad v minimálnych mzdách, dôchodkoch a minimálnych cenách(ktoré sú spravidla v tej istej sieti vyššie na Slovensku ako v západnej Európe, alebo majú aj iné zloženie)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

DVA pohľady na ukrošov
ukroši dnes tvrdia že si museli zobrať úver 3 mld od Rusov pod nátlakom,
Pod akým nátlakom nám zastavili tranzit plynu pre pár rokmi?
Ak sa nezrealizuje NS II o koľko nám pod nátlakom zvýšia ukroši tranzitné poplatky?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
taiko
Nandrolon
Ty neplatíš za to, že RTVS sleduješ. Platíš za to, že máš možnosť RTVS sledovať a to je rozdiel.
Úplne rovnaké je to ale so zdravotným poistením. Tiež neplatíš za poskytnuté výkony, ale za to, že ak sa niečo stane, budeš mať možnosť využiť služby lekárov.
S tym zdravotnym poistenim je to prirovnanie trosku na vode. Ta povinnost vyplyva zo statistiky, ze raz bude s najvacsou pravdepodobnostyou kazdy potrebovat zdravotnu starostlkivost.
EDIT: skor by som to prirovnal k cirkvam, ktore su na SK z nasich spolocnych penazi platene, aj ked je jeden neveriaci neznaboh
v spoločnosti neexistuje neveriaci,
pre pripečeného mínuskára(hlupáčika) treba vysvetlenie: jedna skupina homo sapiens VERÍ že exituje Boh, druhá skupina tiež len VERÍ že Boh neexistuje. Ak jedna alebo druhá predloží vedecké dôkazy vtedy končí viera a nastupuje vedecké pochopenie, teda axióm( ak tento pojem niečo hlupáčikovi hovorí)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
DVA pohľady na ukrošov
ukroši dnes tvrdia že si museli zobrať úver 3 mld od Rusov pod nátlakom,
Pod akým nátlakom nám zastavili tranzit plynu pre pár rokmi?
Ak sa nezrealizuje NS II o koľko nám pod nátlakom zvýšia ukroši tranzitné poplatky?
Len krátko.
Prejdi si net a vyhľadaj info, kde pán preceda plače nad tým faktom, že o koľko financií by prišiel náš štátny rozpočet v dôsledku výstavby NS.
Na druhej strane nemal pán preceda s tým reverzným tokom.

Klasika...pán preceda sa vždy vyjadruje tak, ako jemu vyhovuje...štát má niekde inde.

Mimochodom...postrehol som šumy na internete, že pán preceda až tak veľký problém so srdcom nemal. Vraj sa inak dával dokopy...
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
pavol54
DVA pohľady na ukrošov
ukroši dnes tvrdia že si museli zobrať úver 3 mld od Rusov pod nátlakom,
Pod akým nátlakom nám zastavili tranzit plynu pre pár rokmi?
Ak sa nezrealizuje NS II o koľko nám pod nátlakom zvýšia ukroši tranzitné poplatky?
Len krátko.

Prejdi si net a vyhľadaj info, kde pán preceda plače nad tým faktom, že o koľko financií by prišiel náš štátny rozpočet v dôsledku výstavby NS.
Na druhej strane nemal pán preceda s tým reverzným tokom.

Klasika...pán preceda sa vždy vyjadruje tak, ako jemu vyhovuje...štát má niekde inde.

Mimochodom...postrehol som šumy na internete, že pán preceda až tak veľký problém so srdcom nemal. Vraj sa inak dával dokopy...
Slovami Paliho ..." pre pripečeného mínuskára(hlupáčika) treba vysvetlenie"....:


Slovensko by mohlo byť poškodené výstavbou plynovodu Nord Stream II. ešte viac, ako sa predpokladalo. O osude nemecko-ruského plynovodu na dne Baltického mora sa aktuálne rozhoduje. Slovensko vyčíslilo, že ak ruský plyn pôjde novou trasou, prídeme na tranzitných poplatkoch o 700 miliónov eur ročne. Okrem toho by však navyše na všetko cez ceny doplatili aj slovenskí odberatelia plynu.
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...odi-slovensko/

P.S.:
Dakomu už fakt poriadne švitorí (čítať úplne inak) v bedni s tými jeho hodnoteniami...ALE ja to určite nie som.
2 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Žabinka
kopretinka
lujza.j
Nepotesilo.....prvy krat zaseknuta vo vytahu aj so psom....bez mobilu samozrejme na prizemi neubrzdil....skoncili sme 30cisel pod "P"....nemam ziadnu fobiu,ale prijemne to nie je....este,ze bol sused z druheho v pivke.....
30čísiel?? to akože 30poschodí? to kam si sa prepadla?
hádam 30cm, bolo myslené..
Prečo majú ženy taký zlý odhad?
Lebo im muži stále opakujú, že toto
/------------------------------------------------------------/
je 18 cm.
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 28.05.16 at 10:27 Dôvod: upresnenie
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
DVA pohľady na ukrošov
ukroši dnes tvrdia že si museli zobrať úver 3 mld od Rusov pod nátlakom,
Pod akým nátlakom nám zastavili tranzit plynu pre pár rokmi?
Ak sa nezrealizuje NS II o koľko nám pod nátlakom zvýšia ukroši tranzitné poplatky?
Len krátko.
Prejdi si net a vyhľadaj info, kde pán preceda plače nad tým faktom, že o koľko financií by prišiel náš štátny rozpočet v dôsledku výstavby NS.
Na druhej strane nemal pán preceda s tým reverzným tokom.

Klasika...pán preceda sa vždy vyjadruje tak, ako jemu vyhovuje...štát má niekde inde.

Mimochodom...postrehol som šumy na internete, že pán preceda až tak veľký problém so srdcom nemal. Vraj sa inak dával dokopy...
volal biden aj s kainom že ho musí pustiť reverz, a kto že má dnes na ukrajine najväčší podiel na tranzitnej firme že by že by synáčik jedného z nich dvoch(nechce sa mi hľadať ktorého)? Takže komu robí hovorcu vládna zostava aby bol ukrajinský tranzit?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

aj takí tu žijú..........primitívi s autom a VP
http://www.topky.sk/cl/100278/155051...ajucu-sanitku-
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ing. Ľubomír Janoška
Žabinka
kopretinka
lujza.j
Nepotesilo.....prvy krat zaseknuta vo vytahu aj so psom....bez mobilu samozrejme na prizemi neubrzdil....skoncili sme 30cisel pod "P"....nemam ziadnu fobiu,ale prijemne to nie je....este,ze bol sused z druheho v pivke.....
30čísiel?? to akože 30poschodí? to kam si sa prepadla?
hádam 30cm, bolo myslené..
Prečo majú ženy taký zlý odhad?
Lebo im muži stále opakujú, že toto
/------------------------------------------------------------/
je 18 cm.
Ja mam v oku 30cm....ak poviem 30 cislel tak 30cisel...chapendos
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
Ja mam v oku 30cm....ak poviem 30 cislel tak 30cisel...chapendos
Však povedz rovno, že
/------------------------------------------------------------/
je 30 cm
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Ing. Ľubomír Janoška
Žabinka
kopretinka
lujza.j
Nepotesilo.....prvy krat zaseknuta vo vytahu aj so psom....bez mobilu samozrejme na prizemi neubrzdil....skoncili sme 30cisel pod "P"....nemam ziadnu fobiu,ale prijemne to nie je....este,ze bol sused z druheho v pivke.....
30čísiel?? to akože 30poschodí? to kam si sa prepadla?
hádam 30cm, bolo myslené..
Prečo majú ženy taký zlý odhad?
Lebo im muži stále opakujú, že toto
/------------------------------------------------------------/
je 18 cm.
Ja mam v oku 30cm....ak poviem 30 cislel tak 30cisel...chapendos
lujzi, ešte musíš na záver dodať.. a basta.. až potom bude chapendos..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
aj takí tu žijú..........primitívi s autom a VP
http://www.topky.sk/cl/100278/155051...ajucu-sanitku-
http://www.cas.sk/clanok/406103/preh...ne-do-vyvrtky/
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
niekedy je lepšie mlčať
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
niekedy je lepšie mlčať
Alebo,ze by sme boli seci taki cákli a sežrali mu tuto kekecinu......ale ved kandidat.....tak je vzo spravnej sorty....co kus to penis......inak do placu
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
niekedy je lepšie mlčať
Alebo,ze by sme boli seci taki cákli a sežrali mu tuto kekecinu......ale ved kandidat.....tak je vzo spravnej sorty....co kus to penis......inak do placu
dedko kúpi nové ferari ide ho vyskúšať tak mu "osolí" za chvíľu za ním policajti tak pridá ešte viac, keď ho zastaví hliadka tak policajt hovorí ak mi poviete takú vyhovorku ktorú som ešte nepočul tak vám pokutu nedám On na to "Mám mladú ženu, pred pár dňami mi utiekla s policajtom, a ja som myslel že sa ženiete za mnou aby ste mi ju mohli vrátiť, tak som pridal "
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať