Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
išla som do telecomu zrušiť zmluvu - pevna linka + internet. Teda, povodne som chcela rušiť iba internet, ale ked povdalai, že pevna linka 20€, povedala som, že nie. Tak mi ponukli výhodnú zmluvu na 15€/mesacne. hovorim, že také nechcem, ja som v jednej firme, kde účtujem videla paušál 6€/mesiac. a s dph. A čuduj sa svete, ono to naozaj ide. Len teda to nemaju nikde uvedené....
vola sa to "customer retention" . Inymi slovami, ked chces odist, zlava sa vzdy najde
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
vola sa to "customer retention" . Inymi slovami, ked chces odist, zlava sa vzdy najde
...alebo po našom.... Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.....
Šak logika.... keď odíde zákazník od nich, nebudú ho môcť nenápadne "zdierať", nebudú mať z neho prašule..... a lepšie je vrabec v hrsti, ako holub na streche......
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
misoft
taiko
vola sa to "customer retention" . Inymi slovami, ked chces odist, zlava sa vzdy najde
...alebo po našom.... Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.....
Šak logika.... keď odíde zákazník od nich, nebudú ho môcť nenápadne "zdierať", nebudú mať z neho prašule..... a lepšie je vrabec v hrsti, ako holub na streche......
Aááále, šak neblázni...vždy nájdeš iba ak hovno...to len mladý zasa fantazíruje...

Neplatí vždy a nie u každého...také niečo sa uplatňuje u postaršejších zákazníkov...a nie u nejakých čerstvých...
0 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
[
Aááále, šak neblázni...vždy nájdeš iba ak hovno...to len mladý zasa fantazíruje...

Neplatí vždy a nie u každého...také niečo sa uplatňuje u postaršejších zákazníkov...a nie u nejakých čerstvých...
Náááá... šak jasné, že u tých, ktorí "zbehnúť chcú.... veď už od nich dosť naťahali, tak si ich chcú ešte udržať. A u nových? Chceš? Ber! Nechceš? Padaj!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kuk FB ProChlapy.cz
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
vola sa to "customer retention" . Inymi slovami, ked chces odist, zlava sa vzdy najde
...alebo po našom.... Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.....
Šak logika.... keď odíde zákazník od nich, nebudú ho môcť nenápadne "zdierať", nebudú mať z neho prašule..... a lepšie je vrabec v hrsti, ako holub na streche......
ma to trosku sirsie suvislosti, ale to by bolo na dlhsiu debatu
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
buchač
[
Aááále, šak neblázni...vždy nájdeš iba ak hovno...to len mladý zasa fantazíruje...

Neplatí vždy a nie u každého...také niečo sa uplatňuje u postaršejších zákazníkov...a nie u nejakých čerstvých...
Náááá... šak jasné, že u tých, ktorí "zbehnúť chcú.... veď už od nich dosť naťahali, tak si ich chcú ešte udržať. A u nových? Chceš? Ber! Nechceš? Padaj!
ja som sa bola informovať asi pred dvoma týždnami. povodne som myslela, že si pevnu linku nechám, ale ich jediná ponuka bola 20€/mesiac. tak som sa na to vykašlala a povedala som, že na konci mesiaca to prídem zrušiť. Tak som prišla. A hne´d som povedala, že som sa už bola informovať. Web som prešla, žiadna ponuka, od nich žiadna ponuka. Akurat faktura v učte ktore robím za 6€. Tak som to spomenula. A zrau sa zacalo telefonovať a išlo to. Nebolo treba ani vypovednu dobu, nič. na počkanie to išlo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Nebolo treba ani vypovednu dobu, nič. na počkanie to išlo
Netreba ani širšie súvislosti a ani nejakú zvláštnu debatu na túto tému.
Tieto ponuky predsa nikdy neboli, nie sú a ani nebudú nikde zverejňované na oficiálnych stránkach...či provider, či banka.
Na počkanie (ale LEN pri prepážke) sa vybavujú takéto veci...ALE ako vravím, nie každý dostane zľavu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dáša_
misoft
buchač
[
Aááále, šak neblázni...vždy nájdeš iba ak hovno...to len mladý zasa fantazíruje...

Neplatí vždy a nie u každého...také niečo sa uplatňuje u postaršejších zákazníkov...a nie u nejakých čerstvých...
Náááá... šak jasné, že u tých, ktorí "zbehnúť chcú.... veď už od nich dosť naťahali, tak si ich chcú ešte udržať. A u nových? Chceš? Ber! Nechceš? Padaj!
ja som sa bola informovať asi pred dvoma týždnami. povodne som myslela, že si pevnu linku nechám, ale ich jediná ponuka bola 20€/mesiac. tak som sa na to vykašlala a povedala som, že na konci mesiaca to prídem zrušiť. Tak som prišla. A hne´d som povedala, že som sa už bola informovať. Web som prešla, žiadna ponuka, od nich žiadna ponuka. Akurat faktura v učte ktore robím za 6€. Tak som to spomenula. A zrau sa zacalo telefonovať a išlo to. Nebolo treba ani vypovednu dobu, nič. na počkanie to išlo
Mam s tym pravidelne skusenosti. co sa tyka tejto spolocnosti pri predlzovani viazanosti . Pri zmienke o ukonceni odberu ich sluzieb hned dostavam ponuky na lakave programy, cez ich call centrum telefonicky.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
nech si to merkelová a jej podobní vezme k sebe
myslím, že takéto obrázky sem fakt nepatria - dala som mínusku aj som nahlásila príspevok. aby bolo jasno.
Kedysi som za podbne nechutné obrázky - teda, boli nechutnejšie - vylúčila doterného člena porady. Tuším je taká možnosť pri nových zaregistrovaných.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
kopretinka
nech si to merkelová a jej podobní vezme k sebe
myslím, že takéto obrázky sem fakt nepatria - dala som mínusku aj som nahlásila príspevok. aby bolo jasno.
Kedysi som za podbne nechutné obrázky - teda, boli nechutnejšie - vylúčila doterného člena porady. Tuším je taká možnosť pri nových zaregistrovaných.
pokrytci,ste ako tie tri opice http://majka7.blog.pravda.sk/files/2...-3-monkeys.jpg
keď sa na zlo nepozeráš,to neznamená,že neexistuje
keď o zle nepočuješ,to neznamená,že neexistuje
keď o zle nehovoríš,to neznamená,že neexistuje
pravda nie je nechutná,ani pekná,ani zelená.......ona iba JE.
Naposledy upravil kopretinka : 01.06.16 at 11:45
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som nekomentovala pravdu či nepravdu - ja som komentovala nechutný obrázok. A ten ostane nechutný, nech s tým urobíš čokoľvek.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
pokrytci,ste ako tie tri opice http://majka7.blog.pravda.sk/files/2...-3-monkeys.jpg
keď sa na zlo nepozeráš,to neznamená,že neexistuje
keď o zle nepočuješ,to neznamená,že neexistuje
keď o zle nehovoríš,to neznamená,že neexistuje
pravda nie je nechutná,ani pekná,ani zelená.......ona iba JE.
Veru, veru...pokrytectvo Poradu ovládlo...
Zvyšok som radšej hneď pred odoslaním vymazal...


...ale ja tak, poďte do mňa, realizujte sa ... viď vyššie.
Asi sa niekomu nepáči veta.." vždy nájdeš iba ak hovno...to len mladý zasa fantazíruje"...kde som reagoval na bludného holanďana...

Ako môže mať henten mladý skúsenosti so slovenským providerom, keď už po škole zdrhol do zahraničia ?

Pokrytci nástup ... a kto má odvahu, tak sa aj prizná, ale aj zdôvodní!!!
Lež pochybujem o tej odvahe...a protiargumenty nejak nie sú...
Naposledy upravil buchač : 01.06.16 at 19:02
1 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A bisťu!
Dnes doručila poštárka mojej fazuľke úradný libesgríf zo Sociálnej poisťovne. Má doložiť všetky doklady za dobu, kedy pracovala u jedného súkromníka - písal som o tom minulého roku, to je ten čo nevyplatil mzdy, už nemá ani majetok, všetko mu zabral exekútor.... A dôvod? Ten súkromník totiž ani neodvádzal zákonné odvody!!!! A fazuľka je povinná to dokladovať.... na hlavu postavené! Pritom všetky lajstrá odosielala, taktiež si to značili i na úrade práce (aspoň vidieť, ako úrady medzi sebou "spolupracujú").

Len čakám, kedy jej zo SP príde, že má to zaplatiť!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
A bisťu!
Dnes doručila poštárka mojej fazuľke úradný libesgríf zo Sociálnej poisťovne. Má doložiť všetky doklady za dobu, kedy pracovala u jedného súkromníka - písal som o tom minulého roku, to je ten čo nevyplatil mzdy, už nemá ani majetok, všetko mu zabral exekútor.... A dôvod? Ten súkromník totiž ani neodvádzal zákonné odvody!!!! A fazuľka je povinná to dokladovať.... na hlavu postavené! Pritom všetky lajstrá odosielala, taktiež si to značili i na úrade práce (aspoň vidieť, ako úrady medzi sebou "spolupracujú").

Len čakám, kedy jej zo SP príde, že má to zaplatiť!
Tvoja "fazuľka" nič platiť nebude, je to v jej záujme, aby si dala dôch.poistenie doporiadku. Nedoplatok bude SP vymáhať od zamestnávatela (pokial pracovala legálne a bola riadne prihlásená a odhlásená v SP)

Úrad práce nemá nič spoločné s dôchodkovým poistením.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja viem, že nemá... lenže skoro každý pýta nejaký ten papier od toho a oného.... a na druhej strane - dve organizácie štátnej správy a nevedia sa spojiť a zisťovať, radšej nech to robí občan.... veď úradník má nárok na kávičku....
A neviem, čo vymôžu od zamestnávateľa... ten už neexistuje, majetok nemá..... teda nemajú čo vymáhať, čo zobrať....
A poznáme tie naše úrady..... občan má pravdu, občan je v tom nevinne a predsa to budú pýtať od neho....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Ja viem, že nemá... lenže skoro každý pýta nejaký ten papier od toho a oného.... a na druhej strane - dve organizácie štátnej správy a nevedia sa spojiť a zisťovať, radšej nech to robí občan.... veď úradník má nárok na kávičku....
A neviem, čo vymôžu od zamestnávateľa... ten už neexistuje, majetok nemá..... teda nemajú čo vymáhať, čo zobrať....
A poznáme tie naše úrady..... občan má pravdu, občan je v tom nevinne a predsa to budú pýtať od neho....
Dušan, SP zistila pochybenie a chce to dať aspoň papierovo doporiadku. Zamestnávatel zrejme neposielal mesačné výkazy a možno ani odhlášky zamestnancov. Preto teraz SP vyzýva priamo zamestnancov, aby si urobila poriadok.

Viem, je to pre zamestnanca otravné, ale je to skutočne v jeho záujme. Treba tam ísť a priniesť všetky podklady ktoré má doma a SP ich vyžaduje. O pár rokov sa to bude hľadať veľmi ťažko a napr. v prípade invalidity mu tieto roky môžu veľmi chýbať ...
Poistenie ako zamestnanec v SP určite doplácať nebude. Vo vlastnom záujme by si mala ale preveriť zdravotné poistenie, tam môže mať sekeru, ak nebola vôbec prihlásená ...
1 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

misoft škoda sa rozčuľovať, my sme svokre vybavovali v SP príplatky na zdravotné pomôcky a žiadali od nás výmer o dôchodku, ani v SP to nemali prepojené, vraj iné oddelenie...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja som to tu písala už dávno, už keď začínala táto téma častými príspevkami o tetách na úradoch. Ja našťastie zlé skúsenosti nemám, veď jak sa do hory volá, tak sa z hory ozýva, veď malé mesto, poznáme sa roky. Ale si myslím, že zbytočne nadávať na tety, oni o prepojení oddelení či úradov pramálo rozhodujú. Aj keď jedného to vie naštvať.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dnes sa mi pacilo 27 stupnov, 3x Witte Trappist ( + dalsie na ceste ) a spojazdnenie sedenia na zahrade ( po zime nebolo zatial casu )
Naposledy upravil taiko : 05.06.16 at 17:30
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať