Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Potešilo alebo rozčúlilo a či len konštatuješ a dávaš link od "mienkotvorného" média ???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hádaj čo asi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Hádaj čo asi.
Nehádam, nedumem, nekonšpirujem, myslím si svoje...noviny takéhoto typu nečítam, maslo na hlave ešte nemám a ani nemienim.

Už len titulka ..." Polícia o tom dva týždne mlčala!"...sama o sebe niečo znamená.
Zvyšok si každý domyslí sám...teda, ak ovšem domyslí.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Hádaj čo asi.
Nehádam, nedumem, nekonšpirujem, myslím si svoje...noviny takéhoto typu nečítam, maslo na hlave ešte nemám a ani nemienim.

Už len titulka ..." Polícia o tom dva týždne mlčala!"...sama o sebe niečo znamená.
Zvyšok si každý domyslí sám...teda, ak ovšem domyslí.
Nemusíš si nič domýšľať a ani iní, ( ak si mňa myslel, nedomyslel ) bolo to takto aj v správach. Asi na tom niečo bude.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj fizli nieco hned nevykvakaju neznamena to,ze nieco tajili....to,ze taky nadpis je zaujimavejsi chapem ale pre koho?!....ja niekdy zasnem....ked kvakaju aj take veci...ktore by som z taktickeho hladiska von nepustila.....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Aj fizli nieco hned nevykvakaju neznamena to,ze nieco tajili....to,ze taky nadpis je zaujimavejsi chapem ale pre koho?!....ja niekdy zasnem....ked kvakaju aj take veci...ktore by som z taktickeho hladiska von nepustila.....
Neriešim názov, ten nie je až taký podstatný ,( vieme, že u bulváru ten najviac predáva) ako samotný fakt krádeže.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Viem,ze nie.....ale vyvolava zbytocne otazky ....ktore nie su.....ja sa skor cudujem...ze to niekto nevykvakal....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Aj fizli nieco hned nevykvakaju neznamena to,ze nieco tajili....to,ze taky nadpis je zaujimavejsi chapem ale pre koho?!....ja niekdy zasnem....ked kvakaju aj take veci...ktore by som z taktickeho hladiska von nepustila.....
Tak dajako...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://marketingsales.tyden.cz/rubri...te_384530.html
Takze cim vacsia kekecina..tym viac a rychlejsie zapamatana....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nepaci sa mi ten humbuk okolo tych bilboardov propagujucich homeopatiu.. Ani ja homeopatii neverim, ale tie utoky hraniciace az s exorcismom sa mi vidia trosku nestastne.
Az sa jednemu zda, ze su ucelove a len sa skryvaju za zaujem o cloveka Zeby predsa len ta homeopatia fungovala a niekto sa vsemozne snazi proti nej bojovat ?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

"... homeopatia fungovala" :-)))))))))))))))))))))))
Ona funguje na niektorých ľudí s určitými vlastnosťami /nerozoberám akými/, ale iba ako "placebo efekt"...
Dobrý biznis, dať 1/100-inu, prípadne jednu 1/1000-inu účinnej látky z normálneho lieku do nejakého nosiča, pekne zabaliť, zablistrovať...
Tu billboardy žiadne nevidím. Skôr si myslím, že niekto vo veľkom rozbieha homeopatickú ordináciu, prípadne menšiu sieť ordinácií.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
"... homeopatia fungovala" :-)))))))))))))))))))))))
Ona funguje na niektorých ľudí s určitými vlastnosťami /nerozoberám akými/, ale iba ako "placebo efekt"...
Dobrý biznis, dať 1/100-inu, prípadne jednu 1/1000-inu účinnej látky z normálneho lieku do nejakého nosiča, pekne zabaliť, zablistrovať...
Tu billboardy žiadne nevidím. Skôr si myslím, že niekto vo veľkom rozbieha homeopatickú ordináciu, prípadne menšiu sieť ordinácií.
nejde o to, co s tym kto robi, ci nerobi, ale o tie hystericke reakcie na to
Naposledy upravil taiko : 08.06.16 at 07:36 Dôvod: preklep
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

evidentne sa jedná o účelovú masáž mozgov. Nič sa nerobí "iba tak", za všetkým hľadaj prachy. Tie bilbordy nestoja 5 korún a nikto nie je charita...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak prachy asi dostal skôr autor článkov.Ono je lepšie napchať všetkých v rôznych životných situáciách antidepresívami aj ked by stačilo placebo.
8 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
"... homeopatia fungovala" :-)))))))))))))))))))))))
Ona funguje na niektorých ľudí s určitými vlastnosťami /nerozoberám akými/, ale iba ako "placebo efekt"...
Dobrý biznis, dať 1/100-inu, prípadne jednu 1/1000-inu účinnej látky z normálneho lieku do nejakého nosiča, pekne zabaliť, zablistrovať...
Tu billboardy žiadne nevidím. Skôr si myslím, že niekto vo veľkom rozbieha homeopatickú ordináciu, prípadne menšiu sieť ordinácií.
......názov inštitúcie, ktorá za tým je, a to je Komora homeopatov....

http://domov.sme.sk/c/20184312/homeo...#ixzz4Ay8bUmCy
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Tak prachy asi dostal skôr autor článkov.Ono je lepšie napchať všetkých v rôznych životných situáciách antidepresívami aj ked by stačilo placebo.
tiez mi to tak pride. Nuz a porovnavat homeopatika s akupunkturou svedci o hlbokom ignorantstve.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Homeopatia nefunguje? To ako vedia tí krikľúni, keď ju nepoužívajú? Aha, nedá sa na nej zarobiť? Len potom nechápem, prečo ju "na vyspelom západe" preplácajú zdravotné poisťovne.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Homeopatia nefunguje? To ako vedia tí krikľúni, keď ju nepoužívajú? Aha, nedá sa na nej zarobiť? Len potom nechápem, prečo ju "na vyspelom západe" preplácajú zdravotné poisťovne.
Nuz problemom je, ze zatial nikdy nebolo nikym, ani jej podporovatelmi dokazane ze funguje. Primarne ale nejde o to ci funguje alebo nie. Mne islo skor o slobodnu volbu, otvorenu hlavu liudi, nepredpojatost, vypocitavost a ucelovost zavrhovatelov atd.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jasné, a keď funguje, tak placebo efekt...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať