Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
buchač: klídek. Porada stratila kredit práve takými, s ktorým sa hádaš - s trollmi, ktorí všetko vedia, všade boli, všetko urobili.... takými truhlíkmi - niektorí sú už odstavení (i keď prídu opäť pod inými menami) a niektorými, ktorí tu kazia vzduch - ako to počasie.......
Dušan, kazený, skazený vzduch? Naposledy bol čistý, keď ma viezol do Kysaku. Nezožral ma. No potom ľudožrúť sa vyskytol. Obrázok uverejnený, veď som tadiaľ s ním išiel, sa viezol. buchač nie je buchnutý, ostatní ... Každý po svojom, je, že?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo.....Nikdy nehovor nikdy.....plati v mojom pripade....cvicenie s trenerom..... na ktore som sa dala
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
"... homeopatia fungovala" :-)))))))))))))))))))))))
Ona funguje na niektorých ľudí s určitými vlastnosťami /nerozoberám akými/, ale iba ako "placebo efekt"....
Homeopatiká eviduje Štátny ústav na kontrolu liečiv.niektoré homeopatiká sú viazané na lekársky predpis.
Prečo je potom placebo na predpis a eviduje sa ako lieky?
Ja osobne neznášam cestovanie autom,autobusom,je mi neskutočne zle bez kinedrylu,lenže ten ma uspáva,tak si kupujem homeopatiká.Bez nich by som to cestovanie neprežila.Pred 18 rokmi som mala problémy s candidou,pomohla mi diéta a homeo,odvtedy ani náznak problému,nájdi si tu témy,kde sa ženy sťažujú na neustále problémy furt dokola,lieky nezaberajú...v tom istom čase som mala problémy aj s cievami,lekári to nemienili riešiť,tak som to musela riešiť ja.Bohužiaľ,tá lekárka v súkr.zdr.centre už nepracuje a neviem,kam sa podela,potrebovala by som ju.
Homeopatia nie je nič nové,nič moderné.Každý rok sa poriada minim.jeden hon na čarodejnice........
Homeopatia sa používa aj v liečbe zvierat a tam teda neviem,ako môžu tvdiť,že je to placebo,rovnako u detí,tie si predsa nevedia vsugerovať,že sa vyliečia.
Naposledy upravil kopretinka : 08.06.16 at 19:28
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Moja dcérka keď mala 3 roky bývalo jej veľmi zle v aute. dávali sme jej kinedryl a potom žena vyskúšala aj cocculine.
Výsledok? Kinedryl zaberal a cocculine ako keby nič nedostala. Asi preto že 3 ročné dieťa nemá ešte vymasírovaný mozog.
Jedná vec je registrácia /povolenie/ a druhá vec je preukázanie účinkov.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Iba či to nefunguje asi tak, že napr. po psycholiekoch už obyčajný Persen človeku nepostačuje. Cocculine ani Kinedryl nepoznám. Nepotrebovali sme.
Keď boli do Nočnej pyramídy pozvaní homeopati, o chvíľu vždy do štúdia zavolala jedna naštartovaná mladá vedkyňa z SAV a poďme do mohutného útoku. Bola komická, nekonečné vyvracanie a požadovanie dôkazov. Stále to isté dokola a všade. Človek by mal byť rád, že vôbec existuje nejaká možnosť pomoci a liečby, ktorá zaberie. Horšie by bolo, keby nebolo k dispozícii nič, okrem vlastnej vôle v silu uzdravenia. Poniektorí ľudia sú zrejme zhýčkaní od dobra.
Neviem, či nepostačuje príklad, že pes sa nepýta na registráciu ani na účinky, hlavne že sa dostal po hemeopatikách späť do osobného komfortu. Aj s pánom, pretože to vyzeralo na infarkt. Náhodu vylučujem.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pred dvoma či troma dňami som náhodne zachytila koniec relácie o homeopatii, čo ma prekvapilo, liečil sa ňou aj pápež a používala ju aj matka Tereza, to len na okraj.

Nandy, myslím si, že nefunguje, lebo jej neveríš.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Pred dvoma či troma dňami som náhodne zachytila koniec relácie o homeopatii, čo ma prekvapilo, liečil sa ňou aj pápež a používala ju aj matka Tereza, to len na okraj.

Nandy, myslím si, že nefunguje, lebo jej neveríš.
kukuc, ja tiez verim, ze ludska mysel je velmi mocna, ale musis uznat, ze je trosku osemetne, ked je ucinnost lieku viazana na vieru v jeho ucinnost.
Ono by potom stacilo verit, ze Ti napr psoriazu vylieci " chlieb s maslom ", ci koliesko klobasky kazdy den nalacno.
U homeopatie vsak podla mna o vieru nejde. ako niekto popisal, liecia nou vraj aj zvierata a u tych sa tazko da o viere hovorit, aj ked mozno.....nik nevie
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
evidentne sa jedná o účelovú masáž mozgov. Nič sa nerobí "iba tak", za všetkým hľadaj prachy. Tie bilbordy nestoja 5 korún a nikto nie je charita...
podla mna je za tym homeopaticka zido-bolsevicka lobby
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Kukam, ze homeopaticki exorcisti nemaju celkom pravdu, ze ziadne meta studie nepotvrdili ucinnost homeopatie.
Tu http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10853874,
aj tu
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20223686,
aj tu
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25439038

pisu, ze aj ked je urcite potrebne urobit dalsie, vysokokvalitne studie, niektore vysledky naznacuju, ze honeopatia nie je takpovediac marna. O to viac je cela ta hysteria zarazajuca.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jeden diskutujuci krasne vystihol, co si o homepatiii myslim aj ja.
" čo je ešte horšie ako homeopatia: zákaz homeopatie. "
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa mňa sú homeopatiká sekundárne užitočné. Živia veľa ľudí, zamestnávajú pracovníkov...
Ale k veci.
Korela - ten cocculine a kinedryl sme skúšali viackrát opakovane, tak 2-3 x za rok, takže určite nemohla nastať situácia že po podaní kinedrylu už cocculine nemohol účinkovať.
Ešte raz opakujem, ja netvrdím, že homeopatiká neúčinkujú. Tvrdím, že neúčinkujú na každého a ten účinok je väčšinou zhodný so složením daného lieku.
O tom psovi si myslím, že by sa z toho dostal aj sám, iba so stravou a vodou.
Ďalšia vec je, že homeopatiká /a to som si nevymyslel/ sa najviac propagujú v súvislosti so smrteľnými ochoreniami /lebo nič iné liečiť nevedia/ ako je chrípka, nádcha a pichnutie v zadku.
Zaujímavé je, že na bežnú chrípku sa žiadne lieky neužívajú, antibiotiká sa priam zakazujú užívať kvôli mutácii vírusov.
Napr. chrípka sa lieči iba čajom a ležaním, ak sa ležať nedá, iba väčšie množstvo tekutín. Ak sa ale pozriem na sortiment homeopatík, tak majú milión liekov na chrípku. Len škoda, že tá chrípka prejme do týždňa sama, aj bez nich.
Na záver ešte raz ale napíšem presne to, čo tu píšem stále. Aj kozmodisk a pás dr. Levina funguje. Bohužiaľ nie u každého.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Podľa mňa sú homeopatiká sekundárne užitočné. Živia veľa ľudí, zamestnávajú pracovníkov...
Ale k veci.
....
Na záver ešte raz ale napíšem presne to, čo tu píšem stále. Aj kozmodisk a pás dr. Levina funguje. Bohužiaľ nie u každého.
Ono je to jedno v celom rozsahu.
Či ide o lieky alebo homeopatiká, všetko je na jednej úrovni. Tu ide len a len o prachsprostý a obyčajný biznis.
Lieky samotné sa nejak nemôžu propagovať, veď sú na recept. Záleží len od lekára, akú formu lieku dá....či originál alebo generikum.

Homeopatika donedávna neboli k dispo...takže liečitelia sa snažia dobehnúť zameškané.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
A takto vyzerá "vyvlastňovanie" a "verejné komunikácie" na Slovensku
http://bratislava.sme.sk/c/20185848/...nie-plota.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vystrasilo - co moze sposobit vodic diabetik, ktory podceni horucavu a piny rezim.
https://www.facebook.com/PresovskyVe...type=3&theater

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Vystrasilo - co moze sposobit vodic diabetik, ktory podceni horucavu a piny rezim.
https://www.facebook.com/PresovskyVe...type=3&theater

najlepšie je porušiť PINY režim
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche..... chýba len "T".... horšie by bolo, keby tam bolo "Č"......,
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jéžiši chlapi.......mate problemy.... ja som si nesimla nyč...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja? A problémy? Ale nyjéééé.... rehlím sa.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
... je preukázanie účinkov.
Recept na homeopatickou holubí polévku dle Jiřího Grygara:

Za slunečného poledne dejte vařit 10 galonů vody.
Až přijde do varu, pověste do okna kuchyně dva oškubané holuby tak, aby jejich stín dopadal přímo na hladinu kotle, a hodinu vařte.
Poté tento extrakt z holubího stínu zřeďte v poměru jedna kapka do desetilitrového roztoku a podávejte pravidelně třikrát denně
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lujza.j
Potesilo.....Nikdy nehovor nikdy.....plati v mojom pripade....cvicenie s trenerom..... na ktore som sa dala
dôchodcovia majú čas...ale že aj chuť ?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať