Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

za mojej mladosti sme pravidelne pozerali výcvikový film Limonádový Joe, objednávač filmov mal strašný prieser keď sme ho na vyvedení nemali. Dnešná americká mládež pozerá filmy so Segalom alebo Stalonem a pod, to sú jatky a potom že sú pod vplyvom extrémizmu, no keď si ho sami vyrábajú ale to by ma neštvalo viac to že nám toto extrémistické násilie je importované cez tieto krváky a potom sa pred naočkovaným debilom neubrániš
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
alaya1
lujza.j
Ja som v hr....spokonikdy som neletela a este tak daleko....dajako ma to tam nelaka.....mozno aj preto ako si to opisala....lebo taku mam predstavu hmmm...ako vies,ze mechiko som mala tak dajako...uz davno v hlave


Vies co je fajnove, ale isto nie so slovenskymi cestovkami
To je samozrejme ..este to tak
baby, tak tu sa dá už povedať jediné: slovenské cestofky sú smŕŕŕŕŕŕť......
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
baby, tak tu sa dá už povedať jediné: slovenské cestofky sú smŕŕŕŕŕŕť......
Ja to viem aj inak.
Niekto je scestovaný po zahraničí až tak, že si pred ním aj pes sadne ... to aby sa dotyčný do riti nenapchal.
Niekto je scestovaný po zahraničí...no nepozná okolie vlastného bydliska...

...a nie je to smutné ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
za mojej mladosti sme pravidelne pozerali výcvikový film Limonádový Joe, objednávač filmov mal strašný prieser keď sme ho na vyvedení nemali. Dnešná americká mládež pozerá filmy so Segalom alebo Stalonem a pod, to sú jatky a potom že sú pod vplyvom extrémizmu, no keď si ho sami vyrábajú ale to by ma neštvalo viac to že nám toto extrémistické násilie je importované cez tieto krváky a potom sa pred naočkovaným debilom neubrániš
Veď o to im ide, zasiahli celý svet. Pre mňa prestal Oscar existovať už dávno.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
alaya1
Kazdy podla chuti. Zrovna mna Vietnam nezaujima a v Chorvatsku nevyhladavam 4* hotel na predrazenej a pre mna neatraktivnej Istrii. Cenovo je pre nas zivot v Chorvatsku vyhodny a hlavne blahodarne posobiace more. Co asi vo Vietname nenajdes .
Pravda je, kazdemu podla chuti, ale preco myslis, ze napr vo Vietname nie je blahodarne more, ci je pre nas cenovo nevyhodny ?
Len som pisal, ze za podobne peniaze, co zaplatim v HR, viem ist do Vietnamu na taky isty cas a do podobneho hotela
Tai...vies to je take to porovnavanie.....a ...ze je to "iba"HR....mne to nevadi....moj chlap minuly tyzden zapotitl,ze ci nepojdeme v zime na kubu....normalne sem se leklaja.,ze ja neviem.....no ale mam sa vymacknut....nech nieco zacne hladat.....takze asi takked som sa postazovala pred rodinou kukali na mna,ze ci som kompletna...ze neviem ci chcem ist na kubu....
co robis, vsak Kuba moze byt paradna tiez. Nove tvare, nove jedla, nove mesta.
Jasne , ze to porovnanie, bolo take vseobecne. No ale uznaj. Srandovne, ze vies za rovnake prachy byt v HR aj 10000km daleko vo Vietname
Ja som v HR nikdy nebol, teda nemam na HR ziadny nazor. A uz vobec si nemyslim, ze je to iba HR. Len ja ked sa chcem zresetovat, pre mna je super, ked mozem ist ako keby na inu planetu. Vsetko uplne ine. Rec ina, architektura ina, jedla ine, krajina ina, ludia ini . A este ked je to za podobny peniaz, no nekup to
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Dáša_
baby, tak tu sa dá už povedať jediné: slovenské cestofky sú smŕŕŕŕŕŕť......
Ja to viem aj inak.
Niekto je scestovaný po zahraničí až tak, že si pred ním aj pes sadne ... to aby sa dotyčný do riti nenapchal.
Niekto je scestovaný po zahraničí...no nepozná okolie vlastného bydliska...

...a nie je to smutné ?
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má. Aké to môže byť obohatenie kultúry hlava na hlave na pláži, to môžem zažiť aj na Zlatých pieskoch alebo v Podhájskej či vo Vincovom lese
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má. Aké to môže byť obohatenie kultúry hlava na hlave na pláži, to môžem zažiť aj na Zlatých pieskoch alebo v Podhájskej či vo Vincovom lese
BINGO !!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54 - je to aj preto, že niektorí sú presvedčení, že zahraničné hovno narozdiel od nášho vonia a bohužiaľ takých je dosť...
Keď vidím, za čo sú ochotní niektorí ľudia zaplatiť a ešte si na tom "mľaskať" je mi z toho na grc.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má. Aké to môže byť obohatenie kultúry hlava na hlave na pláži, to môžem zažiť aj na Zlatých pieskoch alebo v Podhájskej či vo Vincovom lese
ach jaj Pali, ale vsak nie su vsetko plaze. Tam Ta naozaj maloco obohati
Ale mas pravdu v tom, ze mnohym ide iba o ukazovanie. Ina skupina zase travi cas zavistou, ze nemaju co ukazovat, no a my ostatni si diverzitu dojmov a zazitkov, ktoru cestovanie ponuka, uzivame
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
pavol54
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
Nebuď na mladého prudký...nezávidˇ.

Za naše vyštudoval, teraz berie veľké love v zahraničí...robí čáva. Takýchto je ajajáááj.
...a keď príde domov, tak využíva hotel Mama - Tata...
1 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
pavol54
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
jezus no Ty si to zase posunul Ja teda neviem, ale nikto, koho poznam sa mi nejak zvlast nechvalil, kde bol, ani fotky sa nesnazil natlacit pred oci. Moji susedia ani kolegovia tiez netusia, kde som ja bol
Ono asi zavisi s kym sa clovek bavi Takze povedat, ze sa chcu vsetci chvalit, je trosku demagogicke. Teba som napr tiez nepocul, nevidel, chvalit sa
Okrem toho turistickemu businessu je jedno, s akou pohnutkou si na dovolenku isiel a ci sa Ty potom po dovolenke niekomu chvalis
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
Nebuď na mladého prudký...nezávidˇ.
To nieje o závisti. Mám pobehaný skoro celý svet a nie za vlastné nasporené. Ja som jeden z tých, čo v žiadnom prípade nepôjde dovolenkovať do nejakého rezortu, či dokonca niekam na pláž.
-----------------
A naviac, keďže nepracujem, nemám ani nárok na dovolenku. Dovolenka je luxus, ktorý je mne odopretý.
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

my sme zmenili lokalitu HR na lokalitu GR kvôli tomu, že už som sa v HR cítila ako na Šírave.. a ja si chcem na dovolenke oddýchnuť, a nie počúvať cudzie problémy v slovenčine alebo češtine.. o to naozaj nemám záujem.. a nemyslím tým len na pláži, ale doslova všade.. v obchode, reštaurácii.. našťastie všetky cestovky a aj jedinci preferujú stredný prst Sithoniu, a známe veľké strediská.. do "mojej" oblasti sa ešte nedostali.. tá je výlučne grécka, a slovákov a čechov sme tam doteraz nestretli.. tým ale nechcem povedať, že sa mi HR ako krajina nepáči..
Naposledy upravil Žabinka : 14.06.16 at 09:07
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Také niečo, že našinec zmrznutý spod Tatier a z ružbašskej studenej vody sa ide zohriať a zaplávať si kvôli zdraviu vás nenapadlo?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Také niečo, že našinec zmrznutý spod Tatier a z ružbašskej studenej vody sa ide zohriať a zaplávať si kvôli zdraviu vás nenapadlo?
Myslis to "morske oko" ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ten Prokopcak naozaj nie je kompletny
Uz bude fasizmom aj akupunktura
http://komentare.sme.sk/c/20189617/j...j-funguje.html
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Fakt neviem čo toto má znamenať,chlapec musel dostať balík.Alebo mu krivdim a len si takými bulvárnymi článkami zvyšuje čítanosť.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať