Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Potešilo ma, že už je to vonku.
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice...ra-nez-nova/?2
Jedným z nich, je aj BMW radu 3. A to
Přidejte si k tomu naprosto nesmyslné a radost z jízdy devastující záležitosti jako nepochopitelně dlouhé převody u verzí, u kterých to čekáte nejméně (325i, 330i) a máte před sebou něco, co si náročnější zákazníci řady 3 po zkušebních jízdách s díky odmítali koupit.
A to porovnávajú Z 4 s E 46.
Pritom E36-ka, strčí E 46 v každom ukazovateli do vrecka.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najlepšie si je kúpiť 25 ročné auto "za dobrú cenu a malým nájazdom :-)))" a potom sa pri havárii čudovať, že okrem NEvystrelenia airbagov /kde radšej bol urobený elektronický bypass "šikovným obchodníkom"/ sa to rozpadne na prvočinitele.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Najlepšie si je kúpiť 25 ročné auto "za dobrú cenu a malým nájazdom :-)))" a potom sa pri havárii čudovať, že okrem NEvystrelenia airbagov /kde radšej bol urobený elektronický bypass "šikovným obchodníkom"/ sa to rozpadne na prvočinitele.
Vidím, že sa dobre pamätáš na svoju otázku, "čo je na tej E36ke také výnimočné". Ale tebe to veľmi ťažko objasním. Tak to nechám tak.
------------------
PS:
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja netvrdím nebodaj, že E36-ka bola zlá, alebo nevydarená.
Len si myslím že zase nejaký autobazár, tipujem AAA si zaplatil reklamu.
Jedno mi ale v tom článku to najpodstatnejšie chýba.
Od koho kúpiť to auto? Lebo každý jeden jediný čo predáva ojazdené auto sa snaží čo najviac toho zatajiť, oklamať, naryžovať.
Preto sa pýtam, OD KOHO kúpiť kvalitné ojazdené auto? Osobne by som si kúpil jedine sám od seba, alebo od mojej manželky. Ale musel by som ho aj ja a aj manželka kúpiť ako NOVÉ v autosalóne.
Samozrejme ak človek uplatní zdravý rozum a nejako prekusne to riziko a nebude mu vadiť, že aj tak bude na 99,9% "trošku oklamaný", a stojí to za tie prachy, tak kľudne.
Nikdy by som ale v autobazári nekúpil nič veľké, teda žiadne auto na diaľkové trasy, žiadnu manažérsku limuzínu.
Doteraz sa smejem keď vidím kupovať obrovské autá na diaľkové trasy, vek okolo 10 rokov a na tachometri do 100 000 km.
Jedine, že by si ho niekto kúpil na jazdenie a následne jazdil autobusom. :-))
Sám som kupoval v minulosti auto v autobazári, ale aj keď mi slúžilo ďalších 10 rokov, nikdy som si naivne nemyslel že som kúpil nebodaj niečo BEZ stočených kilometrov...
Ale cena bola dobrá, vek prijateľný, stav bez známky korózie, tak prečo nie.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Potrebovali sme poslať balíček do Rakúska, na dobierku. Slovenská pošta najprv oznámila, že nepoistí, lebo balíček nie je zabalený v papieri. Balíček bol zabalený v kartónovej krabici, ale kartón asi nie je papier. Po skúsenostiach so Slovenskou poštou prelepený a previazaný špagátom. Nepomohlo. Potom nám Slovenská pošta oznámila, že do Rakúska sa nedá poslať na dobierku. Voľný pohyb tovaru v EÚ ako vyšitý.
Vybrali sme sa do Rakúska, balíček sme podali na Rakúskej pošte, nebolo treba prebaľovať ani doobaľovať, Rakúska pošta doručila na druhý deň dobierku a peniažky poslala medzinárodnou sepa platbou na účet v banke na Slovensku. Poštovné tretinové oproti slovenskému.

Aby náhodou niekoho nenapadlo porovnávať služby Slovenskej pošty a Rakúskej pošty, dopĺňam, že pani nás vybavila v angličtine. A cez obednú prestávku.

Darmo. Ako hovorí Baránek: Keby na Slovensku nebola mamutia korupcia, patrili by sme medzi najbohatšie štáty sveta.
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 08.08.16 at 14:10
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ing. Ľubomír Janoška

Darmo. Ako hovorí Baránek: Keby na Slovensku nebola mamutia korupcia, patrili by sme medzi najbohatšie štáty sveta.
Veľmi výstižné a pravdivé.
Hlavne to pomenovanie, "mamutia korupcia". Už nám zostáva len zistiť a odstrániť,
na základe čoho to tu vzniká a budeme naozaj jeden z najbohatších štátov sveta.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - ale to by muselo 99% obyvateľstva vykapať na nejakú epidémiu. :-)))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Už nám zostáva len zistiť, na základe čoho to tu vzniká...
TY to nevieš ?...NO NEVERÍM !
Rozpisovať sa nejak nemá význam...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať