Zavrieť

Porady

Pod lampou . . .

Vynikajúca relácia na STV 2, v ktorej sa naživo debatuje na rôzne témy za účasti výborných hostí do neskorej noci. A môžete posielať svoje otázky mejlom.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ALDA
Veru Peťo máš pravdu, ale mňa prekvapuje, že Ty ako vodca BA poraďáckej skupiny ich ešte nepoznáš. :p
To je tým že mám vybratú dobrú zmrzlinu a inam nechodím,aj preto by sa mohlo každé stretko robiť v inom podniku
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Som zvedavá na dnešných hostí.
0 0
d0d0 d0d0

d0d0 je offline (nepripojený) d0d0

No pozerám to trošku ale nie je to téma nič-moc aspoň z môjho pohľadu
0 0
bazil bazil

bazil je offline (nepripojený) bazil

Vesely chlapak
Prosím Vás neviete akú majú mailovú adresu, kde sa dá posielať otázky k téme? Ďakujem
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

podlampou@stv.sk
0 0
ucetni_fantozzi ucetni_fantozzi

ucetni_fantozzi je offline (nepripojený) ucetni_fantozzi

tato relacia je sice fajn, ale miestami jej chyba trosku viac profesionality a nestrannosti...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

A čo hovoríte na včerajšiu reláciu? Vyzerá to, že končí...........
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
No aj ja si myslím,že Štefan Hríb po včerajšku dolampoval.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
A dovoľte ešte pridať nazor-ja neviem síce kto má pravdu a ani či Hreha je dobrý či nie ale jedno viem iste.To čo včera predviedol MODERáTOR to sa nerobí-však keď sú problémy tak ich treba v kľude riešiť a nie,že je známa téma mesiac dopredu a Hríb zrazu tam zavolá človeka ktorému fandí a z ničoho nič ukonči reláciu???Toto by som pochopila keby bol nejaký štátny prevrat a do stv vtrhli vojaci-tak vtedy by takýto koniec bol na mieste.To je nejaké čudné dodržiavanie pracovnej zmluvy.Ale toto už raz spravil-pamatate na konflikt Šťastný vs.Široký,tiež zavolal len jednu stranu a okydávali.Ja byt na mieste šéfa STV tak dám moderátorovi okamžitu výpoveď-hrubé porušenie pracovnej disciplíny.Ale takých máme novinárov na SK,jediný novinár ktorý má všetko čo novinár má mať je pán Leško zo SME.To je PáN NOVINáR-ROZHĽADENý,INTELIGENT,SLUšNý-proste N.1.Okrem toho je jediný,ktorý ma svoj názor-ja nechcem už takých Hríbov a spol.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Ja možno už nemám dobrú pamäť, ale o diskusii so Šťastným by som povedala, že Široký bol pozvaný, ale neprišiel. A názor na novinárov môžeme mať tiež iný. V každom prípade mi za Pod lampou bude veľmi ľúto...
Naposledy upravil bea : 12.01.07 at 12:34
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Len vieš Beátka-pozvaný ako pozvaný-keď ťa niekto pozve teda akože pozve 2 dni pred reláciou...čudné praktiky.A čo sa týka novinárov ja som rada,že máš svoj názor aj keď iný ako ja-však je našťastie sloboda.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

katarina.j
Len vieš Beátka-pozvaný ako pozvaný-keď ťa niekto pozve teda akože pozve 2 dni pred reláciou...čudné praktiky.A čo sa týka novinárov ja som rada,že máš svoj názor aj keď iný ako ja-však je našťastie sloboda.
... človek na takom poste má byť na novinárov pripravený vždy

a škoda, že práve poslednú reláciu Pod lampou som nevidela, ale verím, že nebola posledná ...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

kukučka
... človek na takom poste má byť na novinárov pripravený vždy

a škoda, že práve poslednú reláciu Pod lampou som nevidela, ale verím, že nebola posledná ...
ak ti bude stačiť zvuková nahrávka:

http://sotak.blog.sme.sk/c/77065/Kon...esionalov.html
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

katarina.j
A dovoľte ešte pridať nazor-ja neviem síce kto má pravdu a ani či Hreha je dobrý či nie ale jedno viem iste.To čo včera predviedol MODERáTOR to sa nerobí-však keď sú problémy tak ich treba v kľude riešiť a nie,že je známa téma mesiac dopredu a Hríb zrazu tam zavolá človeka ktorému fandí a z ničoho nič ukonči reláciu???Toto by som pochopila keby bol nejaký štátny prevrat a do stv vtrhli vojaci-tak vtedy by takýto koniec bol na mieste.To je nejaké čudné dodržiavanie pracovnej zmluvy.Ale toto už raz spravil-pamatate na konflikt Šťastný vs.Široký,tiež zavolal len jednu stranu a okydávali.Ja byt na mieste šéfa STV tak dám moderátorovi okamžitu výpoveď-hrubé porušenie pracovnej disciplíny.Ale takých máme novinárov na SK,jediný novinár ktorý má všetko čo novinár má mať je pán Leško zo SME.To je PáN NOVINáR-ROZHĽADENý,INTELIGENT,SLUšNý-proste N.1.Okrem toho je jediný,ktorý ma svoj názor-ja nechcem už takých Hríbov a spol.
Ja si myslim, ze hlavne nebol nezavisly moderator. Moderator relacie tam nie je na to, aby prezentoval a presadzoval svoj nazor. On ho prezentoval a presadzoval dost casto. Iba v diskusiach, kde nemal celkom jasno, kde nebol odbornik na temu - myslim tym matematika, teoria relativity, prirodne vedy.... bol skutocne nezavisly moderator. Inak, isiel prudko za svojim a druhej strane dal vzdy jasne najavo, ze podla neho nie su "tí dobrí". Mne luto nebude. Sorry.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
janasv
Ja si myslim, ze hlavne nebol nezavisly moderator. Moderator relacie tam nie je na to, aby prezentoval a presadzoval svoj nazor. On ho prezentoval a presadzoval dost casto. Iba v diskusiach, kde nemal celkom jasno, kde nebol odbornik na temu - myslim tym matematika, teoria relativity, prirodne vedy.... bol skutocne nezavisly moderator. Inak, isiel prudko za svojim a druhej strane dal vzdy jasne najavo, ze podla neho nie su "tí dobrí". Mne luto nebude. Sorry.
Neviem presne špecifikovať nezávislosť naších novinárov, ak vôbec nejakí sú. Neviem ju špecifikovať a ani nebudem u Hríba. A ak je toto téma o vlastnom názore, tak rada pridám svoj. Určite to bude relácia, ktorá mi bude veľmi chýbať. A bude mi chýbať Hríb. Ako múdry chlap, ako neprezliekač kabátov, ako trvalka svojich názorov. Ak nebol ničím iným, minimálne bol alternatívou tým ničnehovoriacim nekonečným argentínskym, či neargentínskym seriálom, strieľačkám, narkomafiám, a podobným nezmyslom, ktoré od rána do večera otravujú život plátcom koncesionárskych poplatkov. Tí majú často možnosť medzi dvomi voľbami. Vypnúť, alebo vypnúť. A napriek tomu zaplatiť.Sorry.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
JANASY-TOTO SI VYSTIHLA PRESNE!!!!a prečo nebránil demokraciu keď vyhodili iných???A Korda???videli ste ho v reportáži o Malinovej-katastrofa.Konečne lampa zhasla Rybníčková a Záhradniková
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som mala z pana Hriba dojem, ze vzdy musi byt v opozicii a vsetko kritizovat. Takyto postoj bol dobry v decembri 1989 ale dnes mi akosi uz nekonvenuje.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Pod lampou som pozerávala strašne rada - keď bola odborná téma. Na politické a podobné časti som sa nepozerávala, pretože ma to nebavilo, 2a pol hodiny počúvať 5 ľudí o tom istom. Ale skutočne mi budú chýbať odborné témy, matematiky, fyzika, chémia, počasie... boli to pre mňa, ekonomicky vzdelaného človeka, úplne nové a zaujímavé veci, My sme tieto predmety na škole mali len z rýchlika v prvom ročníku, takže získať aspoň aký-taký prehľad som mohla len samoštúdiom. A to skutočne som mala na práci radšej vyšívanie, ako študovanie akejsi kockatej knihy. Ale pod lampou som sa veľa dozvedela mne zrozumiteľným spôsobom.
Ťažko sa na človeka utvára ucelený, nemeniteľný názor cez obrazovku, keď ste s ním neprehodili ani slovko. Toľko na "obhajobu" Hríbu. A na Leška? Neviem, ale vraj bol za bývalej éry vychyteným novinárom. Nuž, hovorím, vraj. Lustračné listy v ruke nemám, len z rečí pamätníkov... Ale samozrejme, to neznamená, že ho nerada pozerám, dokonca obdivujem jeho pamäť aj v sedmičke, mám ho v celku rada, je vtipný...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Neviem prečo, ale vždy keď čítam nejaké príspevky na túto tému (všade, nie len na porade) "zapne" sa v mojej hlave pieseň J. Nohavicu Pravda a lež.........
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
komu chýba táto, podľa mňa skvelá, relácia nech si naladí každú sobotu o 11:00 rádio FM
relácia bez lampy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať