Zavrieť

Porady

Pod lampou . . .

Vynikajúca relácia na STV 2, v ktorej sa naživo debatuje na rôzne témy za účasti výborných hostí do neskorej noci. A môžete posielať svoje otázky mejlom.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
aj ja sa pridávam v držaní palcov má to ťažké a veľmi ťažťkú pozíciu v dnešnej dobe. dúfam,že to zvládne! držím mu palce.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Len aby mal dobru ochranku, aby ho niekto neposlal tam, kde by sme ho neradi videli.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

JarkaL Pozri príspevok
Dnes tam bude p. Spišiak, on je teda podarený, určite bude sranda. On niečo povie a vlastne nič nepovie.
Ďakujem za tip. O taký zážitok by som prišiel....

Je málo takých ľudí, čo dokážu vzbudiť toľko dôvery. Nedá sa to ani porovnávať s jeho predchodcom. Ja verím v to, že jeden človek dokáže veľa... verím v to, že "nakazí" viac ľudí vo svojom okolí tým svojim postojom.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keď som včera zistila, že niekto otvoril moju starú zabudnutú tému, hneď som ju chcela zatvoriť, no nepodarilo sa mi to.Od jej založenia prešlo veľa vody a pre mňa stratila opodstatnenie. Nemám záujem aby pokračovala,ak niekto chce, môže si založiť novú tému.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Uzatváram tému na žiadosť zadávateľky .
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kukučka Pozri príspevok
Keď som včera zistila, že niekto otvoril moju starú zabudnutú tému, hneď som ju chcela zatvoriť, no nepodarilo sa mi to.Od jej založenia prešlo veľa vody a pre mňa stratila opodstatnenie. Nemám záujem aby pokračovala,ak niekto chce, môže si založiť novú tému.
http://www.porada.sk/t143445-oprava-...ranie-tem.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať