Zavrieť

Porady

Nástup do práce po rodičovskej dovolenke

Váž. priatelia Porady,
chcela by som Vás poprosiť o pomoc s nasledovným problémom:
Dňa 01.11.2004 vypršala našej zamestnankyni rodičovská dovolenka. Zamestnávateľ medzi časom prijal na jej pracovné miesto novú pracovníčku - so zmluvou na dobu neurčitú. Zamestnankyňa teda nemá miesto - ak ju zamestnávateľ prepustí /čo aj urobí/ má nárok na odstupné? Ak áno - pri akom paragrafe?

Veľmi pekne ďakujem za skorú odpoveď.

Pekný deň!
Usporiadat
day day

day je offline (nepripojený) day

inak to je dobra .... pekny vecer
0 0
silvia silvia

silvia je offline (nepripojený) silvia

Prosím Vás, zam-yňa sa po roku RD vracia do prace na kratsi pracovny uväzok. Do ZP nenahlasujeme nic, kedze rodic.prispevok nadalej pobera, na socialku poslem RLFO-prerusenie, s datumom zaniku prerusenia. Treba poslat aj RLFO-zmena s datumom skoncenia RD?
Dakujem!
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

situacia sa u nas meni kazdu chvilu, posledne info pre manzelku je, citujem "pocitame s Vami, drzime Vam miesto, mozete nastupit" V novembri a v decembri nas informoval, ze miesto je obsadene, su spokojni a je koniec, to trvalo do nasho oznamenia, poslali sme list, OK ale postupujeme podla zakona (to som nevedel, ze po RD su pravidla ine, vdaka Tweety), potom zacali spekulovat, najskor ina pozicia a teraz povodne miesto

manzelka tam nechce nastupit, predpokladame, ze by za chvilu dostala vypoved, je neaka moznost, ze by dostala aspon preplatenu dovolenku, pripadne neaky Vas navrh, skusenost?

dakujeme
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

nema to zmysel, dnes ukoncila PP dohodou, nenamietali nic, az tak ju netreba.

pracujem uz neaky ten rok, mam na starosti neakych ludi, ale takyto pristup, jednanie, klamanie som zazil prvy krat na vlastnej kozi

ked je viac takychto firiem tak sa nepohneme z miesta, mozme sa vratit do 15teho storocia a o pravde rozhodne momentalne postavenie, pripadne sila, .... skoda

ale urcite bude lepsie
pekny den
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

day Pozri príspevok
nema to zmysel, dnes ukoncila PP dohodou, nenamietali nic, az tak ju netreba.

pracujem uz neaky ten rok, mam na starosti neakych ludi, ale takyto pristup, jednanie, klamanie som zazil prvy krat na vlastnej kozi

ked je viac takychto firiem tak sa nepohneme z miesta, mozme sa vratit do 15teho storocia a o pravde rozhodne momentalne postavenie, pripadne sila, .... skoda

ale urcite bude lepsie
pekny den
Koľko rokov bola zamestnaná? Nevznikol jej nárok na odstupné?
Zrejme áno, keď si ho predtým spomínal, či ako sa napokon "dohodli?" Končí k 31. 1. bez výpovednej lehoty aj odstupného? To hádam nie...

Ver mi, viem o čom to je. Zažila som to na vlastnej koži pred rokmi po návrate z RD. To by človek neveril, čo sú niektorí ľudia vrámci "kolegiality" schopní vykonať, keď im ide o stoličku... Mať vtedy dnešný rozum, internet a poradu, určite by som bola inak konala... Tiež som sa pod "tlakom" radšej dohodla...Takže plne chápem Tvoje/Vaše rozčarovanie.

Ale nemboj, ako píšeš, určite bude lepšie. A však keď má po boku Teba, nemá sa čoho báť ... Ako sa spieva v tej ľudovej pesničke: "A já sa dobre mám, a já Ťa vychovám, duša moja...."
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Oliwa Pozri príspevok
Koľko rokov bola zamestnaná? Nevznikol jej nárok na odstupné?
Zrejme áno, keď si ho predtým spomínal, či ako sa napokon "dohodli?" Končí k 31. 1. bez výpovednej lehoty aj odstupného? To hádam nie...

Ver mi, viem o čom to je. Zažila som to na vlastnej koži pred rokmi po návrate z RD. To by človek neveril, čo sú niektorí ľudia vrámci "kolegiality" schopní vykonať, keď im ide o stoličku... Mať vtedy dnešný rozum, internet a poradu, určite by som bola inak konala... Tiež som sa pod "tlakom" radšej dohodla...Takže plne chápem Tvoje/Vaše rozčarovanie.

Ale nemboj, ako píšeš, určite bude lepšie. A však keď má po boku Teba, nemá sa čoho báť ... Ako sa spieva v tej ľudovej pesničke: "A já sa dobre mám, a já Ťa vychovám, duša moja...."
zahrali to dobre, co sa da robit, samozrejme dohodou, bez €, ale v takej firme nemoze pracovat, to radsej zatial bez prace a najdeme novu, kde sa uz naucili ako sa spravat k ludom

pracujem uz dlhsie v jednej spol., zatial moje jedine zamestnanie, ale "u nas" takto nikto neskoncil
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Chápem, že podraz bolí. Najmä od ľudí, ktorých človek poznal dlhé roky a sklamal sa v nich. To je horšie ako vedomie zostať nejaký čas bez práce. Ja som ho využila na to, že bol september, začala škôlka a dieťa som mohla bez ranného stresu zvykať na nový režim. Takže sa mi v podstate nič lepšie ani nemohlo prihodiť. A tých pár týždňov sa to dalo vydržať, aj keď to boli nervy, lebo som potrebovala prácu a pravidelný príjem kvôli vybavovaniu hypotéky.
To prvotné vytriezvenie dokáže s každým slušným človekom zatriasť - a to sa pokladám za realistu.
Držím palce, pozdrav svoju "lepšiu polovičku" - a pamätaj - nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Oliwa Pozri príspevok
Chápem, že podraz bolí. Najmä od ľudí, ktorých človek poznal dlhé roky a sklamal sa v nich. To je horšie ako vedomie zostať nejaký čas bez práce. Ja som ho využila na to, že bol september, začala škôlka a dieťa som mohla bez ranného stresu zvykať na nový režim. Takže sa mi v podstate nič lepšie ani nemohlo prihodiť. A tých pár týždňov sa to dalo vydržať, aj keď to boli nervy, lebo som potrebovala prácu a pravidelný príjem kvôli vybavovaniu hypotéky.
To prvotné vytriezvenie dokáže s každým slušným človekom zatriasť - a to sa pokladám za realistu.
Držím palce, pozdrav svoju "lepšiu polovičku" - a pamätaj - nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
no neviem ci to je povzbudenie ,
my sme tiez zacali chodit do skolky , zatial vsetko OK
urcite sme necakali takyto nastup po RD, ale verim ze najdeme lepsiu pracu a bude vsetko OK
0 0
7lienka 7lienka

7lienka je offline (nepripojený) 7lienka

Neviem či to sem patrí, tak skúsim:

Rodičovská dovolenka končila 9.4.2011, ale zamestnanec nenastúpil do zamestnania. Dnes sme ho telefonicky kontaktovali, povedal, že si vybavuje predĺženú rodičovskú. Ale nemá zatial nič v rukách. Takže neviem čo mám ako zamestnávateľ urobiť. Mám mu dať absenciu? Odhlásiť sociálku?
Ako mám postupovať? Už ste to niekto riešili?

dík za rady
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

7lienka Pozri príspevok
Neviem či to sem patrí, tak skúsim:

Rodičovská dovolenka končila 9.4.2011, ale zamestnanec nenastúpil do zamestnania. Dnes sme ho telefonicky kontaktovali, povedal, že si vybavuje predĺženú rodičovskú. Ale nemá zatial nič v rukách. Takže neviem čo mám ako zamestnávateľ urobiť. Mám mu dať absenciu? Odhlásiť sociálku?
Ako mám postupovať? Už ste to niekto riešili?
Môžete to riešiť napr. neplateným voľnom, samozrejme ak oň požiada, ak nie, tak ostáva jedine A.
0 0
7lienka 7lienka

7lienka je offline (nepripojený) 7lienka

dík
takže nám nahlásiť aj na soc. prerušenie?
Len viem čo ak mu to nakoniec dajú.
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

7lienka Pozri príspevok
dík
takže nám nahlásiť aj na soc. prerušenie?
Len viem čo ak mu to nakoniec dajú.
áno, každopádne treba nahlásiť na sociálku prerušenie (v prípade žiadosti o nepl.voľno).
v prípade, že by nakoniec dostal súhlas na predĺženú rodič.dovolenku so spätnou platnosťou (donesie potvrdenie-nám sa to tak udialo), treba sa skontaktovať so sociálkou, zrušiť/stornovať prerušenie a vysvetliť situáciu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Aké povinnosti mám ako zamestnávateľ po nástupe zamestnankyne do práce po RD? A aké povinnosti má ona?
0 0
pepee pepee

pepee je offline (nepripojený) pepee

Ak mozete, poradte prosim aj mne..
vraciam sa do prace po skonceni RD, oznamenie dostal zamestnavatel 2 mesiace vopred, moje miesto je obsadene, ponukli mi ine (to je vsak menej kvalifikovane, ale tiez administrativa) a teda aj zmenu pracovnej zmluvy.
Viem, ze mam narok na miesto adekvatne pracovnej zmluve, aka je sanca domahat sa v praxi, ked zamestnavatel priamo povedal, ze na mojom mieste je zapracovana osoba, ktora neodchadza a maju pre mna len ine miesto?
Ak nepodpisem zmenu prac.zmluvy a budem sa domahat mojho miesta, mozu ma po nastupe hned prepustit? pripadne preradit?
Dakujem za kazdu radu.
Naposledy upravil pepee : 28.04.11 at 20:03 Dôvod: aby to bolo strucnejsie
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pivko Pozri príspevok
Aké povinnosti mám ako zamestnávateľ po nástupe zamestnankyne do práce po RD? A aké povinnosti má ona?
Posúvam......
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

pivko Pozri príspevok
Aké povinnosti mám ako zamestnávateľ po nástupe zamestnankyne do práce po RD? A aké povinnosti má ona?
Ona žiadne.
Zamestnávateľ nahlasuje zmeny na SP a ZP. Ak bolo nahlásené na SP začiatok RD a začiatok prerušenia pri nástupe na RD, tak teraz treba nahlásiť koniec RD a koniec prerušenia pri nástupe do práce.
Čo sa týka ZP, tak rovnako, bol nahlásený začiatok RD a teraz treba nahlásiť koniec RD. Nová zmena od 1.1.2011 je odhlásiť ženy na RD ako zamestnancov, teda kód 2. Ak to bolo nahlásená, tak teraz pri nástupe treba zase zamestnanca prihlásiť kódom 2.
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
jankasm Pozri príspevok
Ona žiadne.
Zamestnávateľ nahlasuje zmeny na SP a ZP. Ak bolo nahlásené na SP začiatok RD a začiatok prerušenia pri nástupe na RD, tak teraz treba nahlásiť koniec RD a koniec prerušenia pri nástupe do práce.
Čo sa týka ZP, tak rovnako, bol nahlásený začiatok RD a teraz treba nahlásiť koniec RD. Nová zmena od 1.1.2011 je odhlásiť ženy na RD ako zamestnancov, teda kód 2. Ak to bolo nahlásená, tak teraz pri nástupe treba zase zamestnanca prihlásiť kódom 2.
A na úrade práce sa nemusí nič odhlasovať?
0 0
Aja912 Aja912

Aja912 je offline (nepripojený) Aja912

Dobrý deň, prosím aj ja o radu. Rodičovská dovolenka mi končí za mesiac 29.5.2011, oznámila som do práce, že mi končí a či môžem nastúpiť. Pracovala som ako hospodárka (faktúry, pokladńa a pod.). Odpísali mi, že boli zlúčené dve pracoviská, takže moje miesto zaniklo, ale že mi ponúkajú pozíciu
manažérky inzercie s totožným základným platom. (zháňanie inzercie t.j. nejaký základný plat + provízie). Podľa nového zákonníka ževraj musia ponúknuť pôvodné pracovné miesto, alebo zodpovedajúce pracovnej zmluve (tomu nerozumiem čo všetko je zodpovedajúce). Manažérku inzercie robiť nechcem. Prosím poradiť akú mám postupovať? Na aký paragraf sa môžem odvolať. Ak mi nedajú pôvodné miesto, tak pristúpim na výpoveď s odstupným. ďakujem vopred za radu
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

pivko Pozri príspevok
A na úrade práce sa nemusí nič odhlasovať?
Nie, úrad práce je pre nezamestnaných
0 0
denisamka denisamka

denisamka je offline (nepripojený) denisamka

prosim o radu:
19.6.2011 mi syn dovrsi 3 roky,ale na mesiac jul a august chcem poziadat o neplatene volno. Co vsetko musim ja vybavit a co zamestnavatel? Ak by som sa spytala nasej mzdarky, ta by povedala, ze zamestnavatel nic a ja obehat vsetky urady. To, ze sa budem musiet prihlasit do ZP ako dobrovolne poistena viem, ale co este?
este jedna otazka: prisiel mi papier, ze mi syna nezoberu do skolky od septembra, lebo je nedostatok miesta. Mam na nieco narok od statu, ci len v pripade, ak by mal nepriaznivy zdravotny stav a ja predlzenu rodicovsku dovolenku?

Vrela vdaka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať