Zavrieť

Porady

Porada - osobné stretnutie

ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Vážení prispievatelia, chcela by som navrhnut, aby ste sa vyjadrili k moznosti občasnych, mozno v buducnosti pravidelnych, osobnych stretnuti (zatial navrhujem pre košičanov a "blizke" okolie)
Čo vy na to? Ma niekto nejake vhodne priestory, ktore by nam mohol gratis ponuknut? My by sme sa tam mohli zísť a gratis si poradit, vysvetlit... Neznamena to hned zajtra, ci buduci tyzden, ...... rada by som zistit vas nazor na to. Pride čas, ked nam bude horucejšie, ako je dnes, a vtedy každa rada - aj porada bude dobrá .
Tak mladší aj starší, krajší aj peknejší, múdrejší aj najmúdrejší - píšte!
Usporiadat
MirkaV MirkaV

MirkaV je offline (nepripojený) MirkaV

Fiha, ako tak kukam, ziadny Blavak no neva
0 0
MirkaV MirkaV

MirkaV je offline (nepripojený) MirkaV

No podla reakcie mi to pripada, ze som tu iba ja z BA, kedze jeden je z KE,BB,BR,Detva a pod ..... Tatry .. ale vzdialenost nie je problem, vsak :p
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
myslím, že také stretko ohľadom "porady" by nebolo zlé. Len to vidím do ďalekej budúcnosti - tak o dva mesiace, keď nás "budou milióny". Aj ja som z KE a rada by som sa pridala, len Porada má ešte málo členov na takéto stretko. Tak navrhujem, vyčkajme, zbierajme múdrosti a prax a potom to bude poriadny "BRAINSTORMING" alebo "PRAXISSTORMING". Čo poviete? Teším sa na to budúce stretko.ahojte
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Je tu niekto aj zo ZSL kraja, resp. Trnavského?
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
ja som síce z TT kraja...no viete mi povedať načo Vám to je? mne by bolo jedno, kto mi poradí...môže to byť aj maďar či uzbek...(:
0 0
jessica jessica

jessica je offline (nepripojený) jessica

neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac
Tibor, Ty si ale skeptik:-) Podľa mňa si od toho nič netreba sľubovať, veď kamarátsky pokec účtovníckych zúfalcov je určite príjemné spestrenie. A keby to aj nevyšlo poteší aj to, že je vôbec nejaká chuť na stretko.
Inak tiež kopem za BA;-)
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tak sa aj ja pridám do tejto debaty :-)
Bolo by príjemné sa stretnúť... niekedy, niekde. Ja sa osobne pohybujem medzi Nitrou a Bratislavou a kopem za obe mesta, resp. kopem za cele Slovensko, lebo je tak male aby sa delilo, co je u nas narodny sport. Na stretnutie je vsak dolezite, kto odkial je... to je pravda (okrem Porady :-).
Ja osobne sa tesim na taketo stretnutie, ale treba byt realista ako Tibor a zvazit co bude obsahom. Hmmm radit si navzajom mozeme aj tu, skor to vidim na stretnutie bud konferencneho alebo zabavneho charakteru....
Ja osobne vsak nebudem moct skor ako v auguste :-(
0 0
elPi elPi

elPi je offline (nepripojený) elPi

Hlási sa Levické okolie
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Tak, tak, Richard. Presne tak by to vyhovovalo aj mne. Radiť sa môžeme tu, veď aj tak si neviem predstaviť, ako by sme sa na takom stretnutí radili. Každý by prišiel s lajstrom poznámok... toto sa chcem opýtať... ešte toto nesmiem zabudnúť... A čo keby sme nestihli ten môj lajster celý prebrať? Odišla by som domov smutná

OK, zorganizujme stretko v prírode, zvrtnime guľáš, opečme si prasiatko, zahrajme si pri ohníku na gitare (tí, čo to vedia, lebo ja som už asi zabudla, ale spievať budem)... Alebo som veľký dobrodruh? Hihi...
Ak je to blbý nápad, tak som nič nepovedala... ešte som aj ticho
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
ja osobne som rád, že vypadnem z práce a o robote nechcem ani počuť...to je ten vyšší level nezávislosti od roboty...ak by sme ale išli opiecť niečo do prírody či popiť pivko či nejakú kultúru a nebodaj šport...idem hneď prvý aj s autom či helikopotvorou...(:
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

sa mi páčia vase nerovnake názory, ako na skutočnej porade :-)
Viem, ze je na to este priskoro a neocakavam od toho nic viac, nez vymenu skusenosti, aj ked si neviem predstavit, ako by sme zadavali témy na riesenie. Mozno bude treba vopred si cosi premysliet, napr. zadat problem a pri osobn.stretnuti (kto sa na to bude citit), da odpoved a môzeme polemizovat.. Samozrejme, nic nebrani tomu, aby to bolo "vesele i vazne" stretnutie. Nie zoznamka, tych je na nete habadej a nam ide o pracu :-))
Takze: premyslajme, ako... to urobit, ved pride iba ten, kto chce.. :p
0 0
Fajdy Fajdy

Fajdy je offline (nepripojený) Fajdy

Som z Košíc a osobné stretnutie uvítam.
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
osobný kontakt je nenahraditeľný, ale v súčasnej dobe to vidím zatiaľ realistickejšie pri písomnom styku.

Ak by si chcel niekto prebrať nejaký problém osobne, má na to súkromné správy.

Väčšie stretnutie by malo byť ako to už bolo spomenuté zamerané na oddych a nie na robotu. Ten nápad s prírodou nie je zlý.
0 0
marika1 marika1

marika1 je offline (nepripojený) marika1

Ja som z KE. Zatiaľ som veľmi neprispela do tém, okukávam. Čítam hlavne doma, v robote to nejde.

Som za stretko, ale nie pracovné, ale také gulášové.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

to "senior" čochvíľa dostanem aj ja?? to aby som zmlkla, alebo Richard musi vymysliet volačo inšôôôôôô :-))))
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
po 100vke je Senior, ale casom posuniem hranicu vyssie :-)
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ako mi to teraz vychadza, tak "časom" bude zajtra??? :-))
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Fiiiha, a vy tu čo máte? Večerné seansy?
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

joooj, včera to bolo ukažkove... tolko porado-zavislých :-)) a najmenej my dve s gaga (ako sme nahodou zistili), uz sa osobne pozname a volakedy sme spolupracovali aj na živo, aj ... na veselu nôtu

a okrem nej tu mam viacero uz osobne znamych, co sa registrovali, ked som im pošuškala, že je tu prima - čítanie :-)))
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

No tak to treba založiť skupinu "Noční jazdci", do ktorej sa hlásim, pretože ja som taká nočná múra

Teraz odbočím úplne od témy... Náhodou nemáte niekto nejaký dobrý manuál na Photoshop?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať