Zavrieť

Porady

Porada - osobné stretnutie

ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Vážení prispievatelia, chcela by som navrhnut, aby ste sa vyjadrili k moznosti občasnych, mozno v buducnosti pravidelnych, osobnych stretnuti (zatial navrhujem pre košičanov a "blizke" okolie)
Čo vy na to? Ma niekto nejake vhodne priestory, ktore by nam mohol gratis ponuknut? My by sme sa tam mohli zísť a gratis si poradit, vysvetlit... Neznamena to hned zajtra, ci buduci tyzden, ...... rada by som zistit vas nazor na to. Pride čas, ked nam bude horucejšie, ako je dnes, a vtedy každa rada - aj porada bude dobrá .
Tak mladší aj starší, krajší aj peknejší, múdrejší aj najmúdrejší - píšte!
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Pán Jozef, ja som to tušila, že Vy ste beťár
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

J.M - ako sa to da? Ja zatial zvladam iba SS v novom okne a tzv. horuce témy, či sledované... tie si ani neviem pripísat, uz som hladala, skusala, ako to ide - a nešlo to :-((
asi vsetky manualy su rovnake :-(
alebo iba vsetky blondínky? :-)
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

foto je pripravene, zvedavče....ale nadpis tejto témy je o inom :-)
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Evička a pán Jozef, odkiaľ surfujete? Z domu? Alebo ste nebodaj v kancelmárii

Ináč Evi, dá sa to jednoducho, proste si naotváraš kopec okien, v jednom budeš na jednej porade, v druhom na ďalšej porade, v treťom na kto je online a tak... podľa systém zaznamená len to okno, kde ste sa prihlásili a tie ďalšie... nestíhačka.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

okien môzem otvarat kolko vladzem, mikrovlnka to utiahne
fuuuj, J.M, z firemnej? a to sa robí??? ja poctivo z domacej - ved je v nakladoch a to som tuna na odbornej stazi... Len aby ma daniari neprichytili, ze tu zadarmo pracujem, alebo potajomky bartrujem - to by bolo na pekne dodanenie..
Poziadame Richarda, aby to potom presunul do ....nočných dialogov?? Asi ked to bude čítat, sam uzna, že sem to nepatri..

Ako vlastne môzem sledovat témy?? nevedela som pridat medzi sledovane, takze nesledujem nič, ale všetkoooooooooo
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

No Evi, dá sa to zadať cez - Pracovať s témou. Tam je možnosť pridať tému medzi sledované, alebo tak nejak je to napísané.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

to si mi pomohla!!! tak nejako to skusim zajtra...alebo z lenivosti necham tak a ako J.M. piše, sledovať staci nove prispevky. Horsie je, ked nik neprispel do nejakej starsej témy, ktoru som planovala sledovat - ako napr. neziskovky..A Richard im este neotvoril špeci-okienko, ako novu temu..Ale kym ostarnem (pomoc, budem senior), tak to snad pochopím :-)))
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Dobrú noc pán Jozef.
Ináč všimli ste si, že sme zastrešili celé Slovensko? Západ - stred - východ

Evi, ja som ťa dezinformovala... sorry. Nie práca s témou, ale tam kde je napísané - skratka - sledované témy. Alebo si otvoríš nastavenia a tam si dáš sledované témy.
Naposledy upravil Beata : 02.06.04 at 22:42
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

S tým Vaším "eeešte jeden, eeešte jeden" ste mi pripomenuli ako môj syn kričal, keď bol maličký, cez nežnú revolúciu, ľudia v telke kričali "V jednote je sila, v jednote je sila", no a môj syn to zle rozumel a kričal "Pretože je zima, pretože je zima".
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

prave som zistila, ze nikde v mojom PC (po preinstall win) som nenašla ani pamiatky po fotoalbume...žeby sa stratil? a mala som tam jednu taku peknuuuuuu... ako mas ty, beatka, podobne nieco..:-) To si kedy stihla? Richard je taky operativny?
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ako mam pridat novu schranku ci folder, ked roletka nič neponuka? ako si mam zapamatat nazov témy, co chcem pridat? jasne, copy,copy..Zeby to lahsie nešlo, Richardeeeeee??
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Máš na mysli ten obrázok pri mojom mene?
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ano :-)...namiesto foto
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

To som si tam dala hneď na začiatku, keď som na Poradu prišla.

Ináč si sa pýtala ako pridať folder... no to ani tak nie je potrebné, iba keby si mala tých sledovaných porád veľa. Pridáš si poradu medzi sledované takto: Otvor si nejakú poradu, napr. DPH, a hore v menu máš, okrem iného, práca s poradou (ani som ťa tak veľmi nedezinformovala predtým, len som to vysúkala z rukávja...), a daj sledovať túto poradu. Takto sa ti to pridá medzi sledované. Ďalej si to môžeš menežovať podľa potreby, aj napríklad tým pridaním folder...
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

tak volaco som s tym urobila...zajtra dokoncim, dnes mi padaju vlastne roletky..darmo, dve nočné už zvládam tažšie ... a rano dalsi den

dobru noc
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Dobrú noc aj tebe
0 0
luky luky

luky je offline (nepripojený) luky

žena
Ja som síce nováčik z BB, ale tiež by som bola za nejaké stretnutie
0 0
Monika Monika

Monika je offline (nepripojený) Monika

Je tu niekto zo Spišskej Novej Vsi ?
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
zisťujem, že po večeroch "Porada" pravidelne mutuje v chat...(:
aj som sa chcel večer aj ja prihlásiť a pokecať...no pre mňa v ten moment vyhralo akvárium a bezstarostný život rybičiek v ňom...
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Monika, ja som zo SNV.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať