Zavrieť

Porady

Porada - osobné stretnutie

ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Vážení prispievatelia, chcela by som navrhnut, aby ste sa vyjadrili k moznosti občasnych, mozno v buducnosti pravidelnych, osobnych stretnuti (zatial navrhujem pre košičanov a "blizke" okolie)
Čo vy na to? Ma niekto nejake vhodne priestory, ktore by nam mohol gratis ponuknut? My by sme sa tam mohli zísť a gratis si poradit, vysvetlit... Neznamena to hned zajtra, ci buduci tyzden, ...... rada by som zistit vas nazor na to. Pride čas, ked nam bude horucejšie, ako je dnes, a vtedy každa rada - aj porada bude dobrá .
Tak mladší aj starší, krajší aj peknejší, múdrejší aj najmúdrejší - píšte!
Usporiadat
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

takze vážení súputnici z východu, stretnutie by sme mali zorganizovat niekedy v septembri, ziadne velké, ale aby sme boli v kontakte, tak bolo by mozne cez SS poslat mobilne cisielka? alebo iny kontakt? a zaroven orientacne uviest, ktory den je najvhodnejsi, lebo kazdy z nas ma urcite dni vyblokovane pre pracu, ine pre rodinu ci kamaratov......:-)
a potom zverejníme, kedy sa kde stretneme /najmenej dve/ a kto bude chciet prist, príde. Ak mate vhodny priestor, navrhnite, zatial by som navrhla, ze by sme mohli sa stretnut napr. v Malej fajke, lebo tam sa nemozeme minut, je to nove, útulne a blizko centra, cize aj k zmrzline napr. :-) Ak mate iny nápad, sem s ním!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ok, som za. Ekin posielam ti kontakt na SS. Ja potrebujem vedieť miesto a čas stretnutia najmenej 2 dni vopred, tak aby som sa mohla zariadiť. Nebudem tu písať, ktoré dni už mám obsadené (rodinné záležitosti, stretnutia, sedenia atď), lebo to nemá zmysel :-). Takže ak niečo bude, tak sa ozvi a ja rada prídem.
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ahojte, ja som za (ved sme to uz z Vladkou zvadli, sice len velmi velmi narychlo, ale predsa), kontakt posielam do SS, potrebujem termin vediet minimalne 2 dni vopred, idealne by bolo este skor

a prosim neplanujte medzi 01.09. a 15.09. to som na dovolenke, takze ak by sa dalo, po 20.09. uz urcite budem tu, neviem totiz kedy odidem, kedze pojde na lastminute, neviem teda kedy sa vratim, ale 20.09. tu uz urcite musim byt (DPH, uzavierka, atd. ved to poznate)
uz teraz sa velmi velmi tesim
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

ja sa pridám ku Košičankam aj k Michalovčankam
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

Fúúú, tu už je plný dom záujemcov. Bazalka sa pridáva ku Košičanom.Dúfam sa ešte zmestím. Veď dobrých ľudí sa všade zmestí
0 0
Jarka Jarka

Jarka je offline (nepripojený) Jarka

Ja som z Martina, je tu niekto aj zo stred. slovenska.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ja som zo ziliny. konecne niekto z okolia :-)
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Je tu aj niekto z okolia Trnavy?
0 0
Monika Monika

Monika je offline (nepripojený) Monika

Zo Spišskej Novej Vsi sme tu zatiaľ dve - Dada a Monika :-)))
Je tu ešte niekto zo SNV?
0 0
Kessa Kessa

Kessa je offline (nepripojený) Kessa

Fííha, hojne tu východniarov Ja sice rodená Prešovčanka bývajúca a imitujúca pracovné nasadenie v BA, ale v Košiciach som ako doma Taaaakže sa tiež pridávam k ďalekému východu, ku Košiciam )
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Ja som z Prievidze a zistujem, ze sa od nas este nikto neprihlasil a pritom viem, ze je nas tu na PORADE viac ???.
Mozno by bolo vhodne tuto temu stretnuti potom rozvrhnut podla vacsich miest, aby to nikto nemal daleko - po celom Slovensku a kazdy by mal moznost sa rozhodnut na ktore stretnutie - do ktoreho regionu by chcel ist. Alebo si myslite, ze sme schopni sa vsetci z celej SR stretnut na jednom mieste ???
0 0
Vlasta Vlasta

Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

ahojte,

som z Košíc, rada sa pridám. Potrebujem len vedieť termín a miesto a nemala by som mať problém sa prispôsobiť. Teda dúfam, že mi nič vážne do toho nepríde.
0 0
Aňa Aňa

Aňa je offline (nepripojený) Aňa

unavená zmenami zákonov
Musím sa pripojiť. Pokiaľ sú ešte prázdniny a pekné počasie, mohli by sme sa košičanky už konečne stretnúť a trošku si pokecať. Hoďte nejaký termín do pľacu a dohodnime sa. Ja si myslím, že najlepšie by bolo v piatok, keď si to voľno vie urobiť každá z nás.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ja tento piatok nemôžem, už tam mám nejakú oslavu :-)
0 0
Aňa Aňa

Aňa je offline (nepripojený) Aňa

unavená zmenami zákonov
No už vidím, že ideš "nasávať". Jajaj, to bude ťažký víkend?
0 0
koalko koalko

koalko je offline (nepripojený) koalko

Je to dobré čo navrhujete, že zísť sa a pokecať si.

Je niekto za zorganizovanie posedenia tak okolo 15-20 ľudí a pozvať dobrú lektorku napr. z oblasti účtovania p.Turociovú, alebo na daň z príjmov p.... a pod. podľa toho čo by trebalo vysvetliť - no samozrejme by to nebolo zadarmo. Veď je toľko nezodpovedných otázok.
0 0
Aňa Aňa

Aňa je offline (nepripojený) Aňa

unavená zmenami zákonov
Pripájam sa Koalko, ale treba to vyriešiť koľko to bude všetko koštovať, kde to bude, na koľko dní atď. Je toho veľa nezodpovedaného.
0 0
koalko koalko

koalko je offline (nepripojený) koalko

Ja len zatiaľ sondujem, či má niekto záujem. A keď budem záujem tak to nebude problém zorganizovať.
0 0
koalko koalko

koalko je offline (nepripojený) koalko

No ja zatiaľ zisťujem, či má niekto záujem. Ide hlavne o Košičanov. Keď budem mať tých 15-20 ľudí tak už neboj niečo zorganizujem. Napred zistím cenové relácie a rozpošlem. Ja len či ten môj návrh vôbec niektor akceptuje.
Lebo sedieť v kruhu a odpovedať si na nezodpovedané otázky to by bolo niečo a hlavne ku konci roka - však nový zákon o dani z príjmov ešte ani poriadne neovládam, naprv trebalo zvládnuť DPH.
0 0
Aňa Aňa

Aňa je offline (nepripojený) Aňa

unavená zmenami zákonov
Keď sonduješ, tak ty si odkiaľ Koalko?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať