Zavrieť

Porady

Porada - osobné stretnutie

ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Vážení prispievatelia, chcela by som navrhnut, aby ste sa vyjadrili k moznosti občasnych, mozno v buducnosti pravidelnych, osobnych stretnuti (zatial navrhujem pre košičanov a "blizke" okolie)
Čo vy na to? Ma niekto nejake vhodne priestory, ktore by nam mohol gratis ponuknut? My by sme sa tam mohli zísť a gratis si poradit, vysvetlit... Neznamena to hned zajtra, ci buduci tyzden, ...... rada by som zistit vas nazor na to. Pride čas, ked nam bude horucejšie, ako je dnes, a vtedy každa rada - aj porada bude dobrá .
Tak mladší aj starší, krajší aj peknejší, múdrejší aj najmúdrejší - píšte!
Usporiadat
Aňa Aňa

Aňa je offline (nepripojený) Aňa

unavená zmenami zákonov
Už si aj odpovedám, z Košíc?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Aňa
No už vidím, že ideš "nasávať". Jajaj, to bude ťažký víkend?
... nie ja nie som ten "nasávací" typ, lebo ja dlho nevydržím. Stačia mi také tri striky vína a už som vysmiatá.
- v piatok malá oslava
- v sobotu svadba
... jóóój, to bude víkend, ani si neoddychnem :-)))
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
koalko
Ja len zatiaľ sondujem, či má niekto záujem. A keď budem záujem tak to nebude problém zorganizovať.
ja sa hlásim za! Ak budeš mať počet ľudí, deň, hodina, miesto - daj vedieť. Rada by som Ing. T. zavalila otázkami :-)))
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

koalko
Ja len zatiaľ sondujem, či má niekto záujem. A keď budem záujem tak to nebude problém zorganizovať.
aj ja mám záujem
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Myslím, že by to bol dobrý nápad.
Mohli by sme stretnúť niekde na chate, napríklad na víkend. Mohla by sa zohnať chata, ktorá by sa zaplatila celá a keby nás tam išlo viac ani by to nebolo také drahé.

Ja som zo Žiliny. Ale nebol by pre mňa problém a myslím, že ani iných prísť na dohodnuté miesto v piatok a v nedelu by sme odchádzali domov.

Každý by si priniesol so sebou, faktúry, zmluvy a iné pod. veci, s ktorými si nevie dať rady.

Prípadne by sa vopred aj povedalo, kto aký má problém a tí ostatní by sa mohli k danej problematike aj pripraviť a zobrať si so sebou aj nejaké materiály a zákony.

Spravili by sme si taký odborno-pracovno-oddychový víkend na chate.

Myslím, že by každý z nás vyriešil svoje pracovné a možno aj iné problémy.

Ahojte
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ja som jednoznačne za, len si neviem predstaviť ľudí nesúcich šanóny a zákony na chatu a diskutujúcich iba o daniach, účtovníctve...
:-)
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No to si neviem, predstaviť, ani ja.
Ale veď každý si zoberie len doklady, nie celé šanóny. Aspoň dúfam.

To vieš, že by sa diskutovalo len v určitých hodinách. Inak by sme išli von na prechádzku a podobne. Vyvetrať hlavu. A potom zase menšia debata a večer menšia zábava.

Veď v piatok by sme sa len ubytovali a spoznávali, kde kto pracuje a hlavne s čím a v sobotu by bola taká daňová porada, poobede prechádzka a pod. a večer zábava.
V nedelu ráno zbaliť a domov.

Celkom pekný víkend. No nie ?
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja si inak víkend na chate neviem predstaviť ako s gytarou a dobrým vínom.Cez týždeň mám zákonov a dokladov plné bríle /t.j.okuliare/ takže skúste zorganizovať takéto stretnutie . Gytaru mám a dobré víno zoženieme. s pozdravom
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Dlho som nebola na porade. V práci to nejako nestihám a doma net nemám.Ale stretnúť sa osobne a prípadne si aj gratis poradiť to beriem. Valika z Košic.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

som rada, ze sa tu rozbieha kopa napadov, ako zorganizovat "odborné ničnerobenie", ale musim za seba napisat, ze tento mesiac som uplne OFF, aj cez vikendy.... Pritlačila ma moja nevedomost, načim dohánať... a učiť sa a učiť..
Takze az neskor.
Otazka: myslite si, ze p.Turociova by prisla? A čo by to asi stálo? :-)
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak máte nezodpovedané otázky, tak sem s nimi na Poradu :-) Ak by ste k nim však chceli mať odpovede od ľudí, ktorí sa na to vyslovene špecializujú, potom môžeme zorganizovať zoznam otázok podľa tém a môžem skúsiť osloviť týchto odborníkov. Tí to však zadarmo robiť nebudú....
Výhodou Porady by však mohlo byť, že si zodpovedané otázky môžu zakúpiť viacerí a tým by bola cena lepšia pre každého....
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Ále, už je koniec? Ešte som sa toľko na Porade nenasmiala, ako pri čítaní týchto príspevkov, mám zdvihnutú náladu na celý deň.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mnoho nás veru na Porade je a z toho vyplýva aj rôznorodosť názorov k náplni stretnutia. Ja sa prikláňam k spolutrápiacim sa, ktorí hovoria: Poradíme si na Porade každý deň a ak chceme kamarátsky šantiť v rámci relaxu, tak šantime. Veď aj vtedy si môžme poradiť a nemať pocit organizovaného školenia. Zdá sa mi, že táto téma bola založená viac v záujme priateľstva, aby sme sa raz aj videli.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

PAULA : myslím, že si na to prišla. Išlo určite viacerímo o to, aby sme sa navzájom videli a spoznali a lepšie by sa nám tu komunikovalo.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Titulok tejto témy je výstižný: Porada - osobné stretnutie.

Ale..."skutek - utek".

Takže uvidíme sa, západná časť Porady, 1.12. ?
A východná 15.12. ?
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

A co stred ?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Pýtam sa aj ja čo stred?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja som z Nových Zámkov, rodáčka z Brezna, takže neviem si vybrať. Západ či stred. Ale na tom nezáleží. Tiež som za stretnutie. Lenka
0 0
katika katika

katika je offline (nepripojený) katika

Hlási sa okolie ZA, neviem, ci už nie je neskoro. Ale našla som si Vás až dnes.
0 0
alexxandra alexxandra

alexxandra je offline (nepripojený) alexxandra

Ja som z NR,ale Slovensko je male :-} a som za for :-} Relaxacny vikend po DPHckovej nahanacke by som veru uvitala :-}
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať