Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Majka Ešte Nám Tu Ostaň Smejka. Veď aj táto téma bola založená práve kvôli tomu úsmevu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Já len zírám, čo dokážete vyplodiť z jedného slovíčka.

Poď "plodiť" s nami. Začalo to úplne nevinne. Možno nám to tu niekto prihlási na zápis do nejakej "červenej " knihy. Neviem ako sa správne volá manuál pre psychiatrov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Preboha stačí ja mám dovolenku a musím už konečne začať pracovať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma
Preboha stačí ja mám dovolenku a musím už konečne začať pracovať.
Veď aj my,ale akosi sa nedá už si hovorím : MElnik, No Tak, Odpochoduj Seriozne pracovať a vieš čo? Neposlúchla som sa. :p :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Medzi Ešte Nepoznačenými Tichými Osôbkami Srandujeme čo to dá. To nevadí, keď máme dovolenky. :p
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Mne enem nebude tak okato smiešno, keď budem po dovolenke dohadovať termín odloženej kontroly od hasičov a jak poznám kontrolórku určite opäť niečo nájde.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nájsť môže, dá termín na odstránenie závad. Neboj, poznám aj takéto. Aj Tvoje pocity. Si požiarnym technikom? Tak si na správnom mieste. Vezmi colu a mentos a budeš hasiť, že Ti budú závidieť aj hasiči. Nehovoriac o kontrolórke.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Noale to už je následná kontrola. Komplexná bola v januári. 9.1. som nastúpila po dovolenke a kontrola začala 10-teho. A urobila mi to znova. 10.8. som nastúpila na dovolenku a 11. mi volali z roboty, že od 15. je následná kontrola. Šla som do kolen, ale okamžite som vydala príslušné inštrukcie a zažehnala nebezpečenstvo až do môjho príchodu.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ale, ale, nezmýlili ste si tému? Ešte aj tu to chcete zapratať robotou? Veď už tá ohava trčí z každého kúta. Takže - "úsmev, prosím ".
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Myslím, že aj práca sa dobre robí práve s úsmevom. Takže fajn.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Danila
Ale, ale, nezmýlili ste si tému? Ešte aj tu to chcete zapratať robotou? Veď už tá ohava trčí z každého kúta. Takže - "úsmev, prosím ".
Veď chechocem od ucha k uchu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

A zuby ako noty na bubon. To poznám, ale nie je to našťastie môj prípad.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mala som čo robiť, kým som sa sem dopracovala.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Teda M3G ty máš super heslo v podpise. Dám si to ako jeden z článkov v zmluve o vedení účtovníctva...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ermon
Teda M3G ty máš super heslo v podpise. Dám si to ako jeden z článkov v zmluve o vedení účtovníctva...
M3G je celý super, nielen jeho heslo. Až na to, že sa nám vyparil. Kdeže sa túlaš, Ty náš mentosácky Bezdeda? Dievčence, mám tušáka, že jemu by celkom pristal aj taký výmysel s toaleťákom. Alebo nie?
Naposledy upravil Danila : 29.08.06 at 19:38
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
M3G je celý super, nielen jeho heslo. Až na to, že sa nám vyparil. Kdeže sa túlaš, Ty náš mentosácky Bezdeda? Dievčence, mám tušáka, že jemu by celkom pristal aj taký výmysel s toaleťákom. Alebo nie? Uvidíme.
No len si ho pozrite v jeho profile: zasnene hľadí,slovka neprerečie......
Ale chýba len od 27.8.2006- 05:41 PM. Zrejme aj pracuje,nielen šaškuje ako my poniektoré.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ach 17-stky moje ........nedáte chlapcovi pokoj ...lieta ako odtrhnutý plagát po dovolenke a možno vymýšľa pre nás nejakú novú akciu napríklad
"MENTOS II"
74.gif  
438eda5b68d1c9c66fe7f27939ca8923.gif  
1/1
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
No len si ho pozrite v jeho profile: zasnene hľadí,slovka neprerečie......
Ale chýba len od 27.8.2006- 05:41 PM. Zrejme aj pracuje,nielen šaškuje ako my poniektoré.
My už sme sa napracovali až, až. Ale takto som nevystrájala ani v tridsiatke. Toto je ten druhý dych. No jaska. Všimli ste si, veď mentos je zaradený v kolónke- zdravie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
My už sme sa napracovali až, až. Ale takto som nevystrájala ani v tridsiatke. Toto je ten druhý dych. No jaska. Všimli ste si, veď mentos je zaradený v kolónke- zdravie.
Však Danilka ...áno v kolónke zdravie .....lebo SRaS zdraviu prospieva .:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Však Danilka ...áno v kolónke zdravie .....lebo SRaS zdraviu prospieva .:p
Už by som tu toľkokrát niečo napísala. Ale mám sa priznať, že som dodnes neprišla na to, čo je SRaS? Alebo budem zase vyzerať AKO blbec? Takže vysielam SOS.......Dúfam, že sa nájde dobrá dušička, čo ma nenechá čakať ako šéf alastora.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať