Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Už by som tu toľkokrát niečo napísala. Ale mám sa priznať, že som dodnes neprišla na to, čo je SRaS? Alebo budem zase vyzerať AKO blbec? Takže vysielam SOS.......Dúfam, že sa nájde dobrá dušička, čo ma nenechá čakať ako šéf alastora.......

Danilka .............................to bola v momente písania môjho príspevku skratka , nad ktorou som teraz rozmýšľala ...čo tým básnik chcel povedať a bolo to nasledovné :

S - smiech
R - radosť
a

S - sranda


Ale pripúšťam , že to môže mať aj iný zmyseľ , ak si to naše krásne 17-stky preložia do svojej reči :p a v tejto chvíli nepochybujem o tom , že budú rozmýšľať .
duma10.gif  
s86.gif  
1/1
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Danilka .............................to bola v momente písania môjho príspevku skratka , nad ktorou som teraz rozmýšľala ...čo tým básnik chcel povedať a bolo to nasledovné :

S - smiech
R - radosť
a

S - sranda


Ale pripúšťam , že to môže mať aj iný zmyseľ , ak si to naše krásne 17-stky preložia do svojej reči :p a v tejto chvíli nepochybujem o tom , že budú rozmýšľať .
No tak si myslím, keď už to viem, že je to tak. Presne.Presne. Lebo môj vnuk prišiel z obchodu, a nešťastný, prenešťastný, že zabudol kúpiť Colu. Pýtala som sa ho, že načo by mu bola, keď ju nepije. Vraj - MENTOS už mám. No to som nevedela, či sa mám smiať, alebo radšej dopredu si poplakať.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Danilka, vyžeň ho už aj pre tú COLU ale aj s MENTOS-kami a nech hvízdne pod oknami, keď bude pripravený na pokus
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
willma
Danilka, vyžeň ho už aj pre tú COLU ale aj s MENTOS-kami a nech hvízdne pod oknami, keď bude pripravený na pokus
Ale on sa vôbec nechystal na pokus mimo svojho obydlia..........
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tak najprv nech si našetrí na štetce a farby
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

willma
Tak najprv nech si našetrí na štetce a farby
...a zorganizuje kamošov na brigádu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Danilka .............................to bola v momente písania môjho príspevku skratka , nad ktorou som teraz rozmýšľala ...čo tým básnik chcel povedať a bolo to nasledovné :

S - smiech
R - radosť
a

S - sranda


Ale pripúšťam , že to môže mať aj iný zmyseľ , ak si to naše krásne 17-stky preložia do svojej reči :p a v tejto chvíli nepochybujem o tom , že budú rozmýšľať .
Stále
Romantické
a
Sedemnasťročné :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Stále
Romantické
a
Sedemnasťročné :p

Ja som to tušila , že Ty doplníš svoj text ......niečo na zahriatie .....takže dievčence od teraz naša značka SRaS........a nikdy bez nej
7fd1648f58995feee720dece83b30492.gif  
icon_459.gif  
1/1
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Zitka, tie Stále Romantické a Sedemnásťročné, to myslíš asi takéto?:
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zdeni
Zitka, tie Stále Romantické a Sedemnásťročné, to myslíš asi takéto?:
Nóóó ,bude to zaváňať veľkým chválenkárstvom Zdeni,ak sa priznáme ,že ešte trošku krajšie?Vieš ja len,aby si nás ostatní vedeli predstaviť.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No a to isto nedomyslia. Stále Ružové a Smelé. Budeme presne také ako babka 3-bitka. Z reklamy na 3-bit. Kto neovláda, vysvetlím.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Nóóó ,bude to zaváňať veľkým chválenkárstvom Zdeni,ak sa priznáme ,že ešte trošku krajšie?Vieš ja len,aby si nás ostatní vedeli predstaviť.
Majka, toto bol najlepší obrázok, aký som našla. Skrátka, sme také krásne, že ani obrázky nestačia. No takže, ja si myslím, že ostatní si nás už vedia hravo predstaviť. Miss - je pre nás súťaž amatériek. No nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence a kde ste dnes všetky? Na kozmetike a či čo?. Alebo už na tej súťaži?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
veď ja som už tu...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak
veď ja som už tu...
My dve sme tu dnes skôr do počtu a ako diváčky. Nemáš tento pocit? To čo tu popredvádzali, to skutočne pripomína študentský domov. Hold sú to mladuchy v rozkvete.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
a zdá sa, že nielen v tejto réme, asi mali búrlivú náladičku.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
lenkak
a zdá sa, že nielen v tejto téme, asi mali búrlivú náladičku.
aspoň vidíte ,že ten vek -17,nepredstierame. Skáčeme ako žabky/alebo ,žeby žaby?/ z témy do témy.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no to je pekné, že závitate aj do tejto témy.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Náhodou, keby sme nemali 17-násť, tak nestíhame. Kvalita overená rokmi, nezdá sa Vám? Sme Rozumné a Stíhajúce.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
veď ja som za, aspoň mám čo čítať a môžem si spríjemňovať večer.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať