Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Ja som poskytla tento návod na použitie môjmu 16 synovi počas výletu. Aj som sa ho zabudla opýtať, či to vôbec skúšal. Ak áno jeho bývalá triedna má asi o mne skvelú mienku. No ale čo už, keď aj ja som za každú ftákovinu
No nemôže si myslieť nič zlé. lebo to je "ftákovina". Keby si ho navádzala na "vtákoviny" to by bolo horšie, nie?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5
OK zajtra, slovo musím dodržať .....
Ani nevieš aká som zvedavá. Majster N môže závidieť, čo sa tu chystá, nie? Na tom prvom obrázku to je mentos cole a na druhom Zitka po výbuchu?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Ani nevieš aká som zvedavá. Majster N môže závidieť, čo sa tu chystá, nie? Na tom prvom obrázku to je mentos cole a na druhom Zitka po výbuchu?

Elen presne si to vystihla .Na ten prvý obrázok klikni .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Veď vtedy ma to aj napadlo. Ale či sa vedia tak usmievať neviem. Ale v tej cole sa budú, lebo sa budú musieť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som sľúbila , že niekoho tu aj vypískam a teraz neviem koho ....
Kde ste.gif  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka ja si to pamätám, ale nepožalujem. Som kamoška, vieš?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ak neprilepí Zitka foto tak pre tých, ktorý prišli neskoro k tejto témičke je v prvom príspevku aj link na to čudo. Ak som náhodou neobjavila AMERIKU.
fuj tajbl aj so slovenčinou a pomalou klávesnicov- nestíha potvora dopisovať moje myšlienky.
Naposledy upravil willma : 30.06.06 at 19:14 Dôvod: opravy
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tak pssssst.:p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Teda baby ste ma dostali, aj ja som za každú ftákovinu. Chlap na mňa pozerá, ako že či mi šibe, ale Adam ( mladší syn ) horlivo prikyvuje, ža vyskúšame.
Mne ten link nejde otvoriť. Ale prvýkrát sa podarilo, tak sme videli a učíme sa rýchlo.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka ....Ty si túto tému až teraz objavila .......???? Tak do toho a fotto sem .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Simonab
Teda baby ste ma dostali, aj ja som za každú ftákovinu. Chlap na mňa pozerá, ako že či mi šibe, ale Adam ( mladší syn ) horlivo prikyvuje, ža vyskúšame.
No asi len závidí, že na takú skvelú zábavku neprišiel sám a bojí sa, že stratí dobré bodíky u synka
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
Teda baby ste ma dostali, aj ja som za každú ftákovinu. Chlap na mňa pozerá, ako že či mi šibe, ale Adam ( mladší syn ) horlivo prikyvuje, ža vyskúšame.
Mne ten link nejde otvoriť. Ale prvýkrát sa podarilo, tak sme videli a učíme sa rýchlo.
No Simonka Ti teda prezradím, že pokiaľ nám takto "šibe" môžu byť chlapi spokojní, nie?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Simonka ....Ty si túto tému až teraz objavila .......???? Tak do toho a fotto sem .
Joj Zitka len v byte nemóžem. Ále napadlo ma mám kamoša, ktorý si z nás často vystrelí a my mu vždy naletíme. Toto bude odplata u nich na dvore.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

A fotiť bude kto? Musíš najprv synátora zaškoliť a poučiť, čo a ako a Ty len cvakaaaaj...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A neuvažujú náhodou nad novou maľovkou? Ja len že by si mu urýchlila rozhodovanie (pre Simonku)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab
Joj Zitka len v byte nemóžem. Ále napadlo ma mám kamoša, ktorý si z nás často vystrelí a my mu vždy naletíme. Toto bude odplata u nich na dvore.

Tak treba mu to zvesela všetko vrátiť super slušným spôsobom formou akcie "MENTOS".
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Na tom dvore by to bolo ozaj pre srandu. No ale keby už mali majstra na maľovanie v chodbe, prečo nie.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elena Navrátilová
A fotiť bude kto? Musíš najprv synátora zaškoliť a poučiť, čo a ako a Ty len cvakaaaaj...
Fotiť bude manžel. No dom majú čerstvo natretý, aj okná menili, to by ma asi dorazil.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To by zase nebolo na srandu. Veď Ty si šikulka, to zvládneš tak, aby bolo len na tú srandu. Ale prinajhoršom to tiež skús v aute, ako pôvodný zakladateľ, nie?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 30.06.06 at 20:15
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

No zbohom baby ste samodeštruktívne typy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať