Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
neskúšali ste to s kofolou?
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

babenko1
neskúšali ste to s kofolou?
To nie, ale dnes som to skúsil s kolou z Lídla.
No a nebolo to nič moc. Čo som mohol čakať od koly za 5.90 Škoda toho mentosu.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ty si tiež nedáš pokoj, čo?:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka Ty si to už nebodaj skúšala , keď dávaš súhlas ?Vydrž do zajtra
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

A ja som si myslela že len môj priateľ je šibnutý keď mi pred dvomi mesiacmi poslal to video a povedal že ten mentos doma vyskúšame. Samozrejme myslel v byte Tak som mu hneď vysvetlila že skúšať môžeme ale určite nie v obývačke
Ste mi to teraz pripomenuli, sme medzitým na to aj zabudli :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujeme za ohodnotenie. Po pokuse oznám ako sa zadarilo.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Simonka Ty si to už nebodaj skúšala , keď dávaš súhlas ?Vydrž do zajtra
Zitka ešte som neskúšala, neboj. Na to musí byť príležitosť. Dala som súhlas, že škoda toho mentosu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Akcia MENTOS sa odkladá z dôvodu dažda .
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Kočky musím sa s vami podeliť o výsledok pokusu s mentosom. Včera sme mali večer opekačku a robili sme pokus s mentosom a pivom. Tak Vám môžem povedať že s 10stupňovým pivom to nefunguje:p Po vhodení mentosu do plechovky to síce chvíľu šumelo ale žiaden gejzír sa nekonal
Tak nabudúce skúsime inú tekutinu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dobre Katka, pivo kto má rád nech radšej vypije. Ostáva to na osvedčenej cole.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No super ...ja som opäť nedodržala slovo s akciou MENTOS .Nie mojou vinou prosím , ale zakaždým mi niekto skonzumoval môj zakúpený Mentos.
A ako dni plynú, tak ja som "pokaždé "zabudla doplniť domov zásoby ...nuž aj také veci sa dejú .:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Už to čítam všetko x- tý raz. Nevládzem, bolí ma hlava. Pomôže mi niekto v mojej zvedavosti? Čo je to MENTOS? Možno by som aj vedela, ale keď vybuchuje vo fľaši, a je to všetko akési samodeštruktívne, tak neviem, ČO je prosím - MENTOS. Nech sa v téme pohnem ďalej. Vďaka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Už to čítam všetko x- tý raz. Nevládzem, bolí ma hlava. Pomôže mi niekto v mojej zvedavosti? Čo je to MENTOS? Možno by som aj vedela, ale keď vybuchuje vo fľaši, a je to všetko akési samodeštruktívne, tak neviem, ČO je prosím - MENTOS. Nech sa v téme pohnem ďalej. Vďaka

Cukríčky ......moja , vieš ?:p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka Mentos sú cukríky v šuľku, rôznej príchute.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5
No super ...ja som opäť nedodržala slovo s akciou MENTOS .Nie mojou vinou prosím , ale zakaždým mi niekto skonzumoval môj zakúpený Mentos.
A ako dni plynú, tak ja som "pokaždé "zabudla doplniť domov zásoby ...nuž aj také veci sa dejú .:p
ZItka nevadí, necháme to na stretko abstinujúcich fajčiarov, každý sa postaví a poviem, som abstinujúci fajčiar volám sa a dostane gejzír cola-mentos, dobre?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 09.07.06 at 21:00
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
No tak to sú potom tie mentosky, občas slúžiace namiesto žuvačiek. No ale teda že by vybuchovali vo fľaši? Zajtra, keď budem vládať udržať coca-colu to vyskúšam. Ďakujem za promtnú a vyčerpávajúcu odpoveď.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
No tak to sú potom tie mentosky, občas slúžiace namiesto žuvačiek. No ale teda že by vybuchovali vo fľaši? Zajtra, keď budem vládať udržať coca-colu to vyskúšam. Ďakujem za promtnú a vyčerpávajúcu odpoveď.
Danilka pozoooooor!!!!!! Nerob to v miestnosti,ktorú sa práve NECHYSTÁŠ bieliť .Pretože dôsledky znášaš sama,my sa budeme iba chichúňať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Danilka pozoooooor!!!!!! Nerob to v miestnosti,ktorú sa práve NECHYSTÁŠ bieliť .Pretože dôsledky nesieš sama,my sa budeme iba chichúňať.

Vidíš to ma ani nenapadlo ju upozorniť , treba dávať na ňu pozor , lebo z tej baby vyžaruje kopec energie ...
Naposledy upravil Zita5 : 09.07.06 at 21:01
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Vidíš to ma ani nanapadlo ju upozorniť , treba dávať na ňu pozor , lebo z tej baby vyžaruje kopec energie ...
Nooo,len aby ten gejzír v jej byte nebol väčší ako ten jej kopec energie
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Cukríčky ......moja , vieš ?:p
Taký krátky príspevok a u mňa = véééééééééééééľmi dlhý smiech.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať