Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Taký krátky príspevok a u mňa = véééééééééééééľmi dlhý smiech.

Práve preto krátky ...........:p :p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A takto to vyzerá ,keď sa 17-tky zabávajú. :p :p :p :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka na chichotanie nie je potrebný dlhý príspevok ....nie ?:p Čo zasa Ťa manžel ťahá spoza stola ?:p :p :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
A takto to vyzerá ,keď sa 17-tky zabávajú. :p :p :p :p

M E N T O S - nech žijú 17-tky ....:p :p :p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ako dobre sa zabávam.
Dobrá téma na sledovanie.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Energia zo mňa vyprcháva priamoúmerne úbytku síl. Síl mi ubýva z úbytku...
Ale chválabohu, že ste ma upozornili. Lebo ja som fakt strelená a chcela som to vyskúšať u môjho dobrého klienta. A nie je ani lakomý. Takže ja to idem radšej prespať a želám pekný zbytok večera.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
UF, šťastie že si to nevyskúšala ,možno by už nebol klientom.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Energia zo mňa vyprcháva priamoúmerne úbytku síl. Síl mi ubýva z úbytku...
Ale chválabohu, že ste ma upozornili. Lebo ja som fakt strelená a chcela som to vyskúšať u môjho dobrého klienta. A nie je ani lakomý. Takže ja to idem radšej prespať a želám pekný zbytok večera.

Ja som to vravela , že táto baba priam srší energiou ...od istého času ........ona je schopná aj klientovi pošramotiť firmu z ingrediencii akcie M E N T O S ........:p :p :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dúfam, že len za tichého šumu kamier, aby bolo čo pozerať na porade, nie?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ďakujem vám za pobavenie sa pri vašom písaní o akcii MENTOS. Je to super debata, dokonale som si ten výbuch predstavila a je mi to veľmi smiešne. Dobre ste ma naladili na dnešný deň! VĎAKA!!!
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dana9
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana

Dani pozor, aby sme Ťa nezbierali .:p
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

dana9
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana
Vyskúšaj a daj vedieť výsledok experimentu Len v tomto prípade by to bolo zaujímavejšie asi opačne - najprv mentos a na to kolu
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

dana9
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana
....no predstava hroznááááá tak... a toto by ma v živote nenapadlo!
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dani, ale ono je to asi aj dosť nebezpečné....asi by som to ani neskúšala...
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

dana9
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana
Už odskúšané. Nič sa nestalo. Do úst som si nalial kolu a hodil tam mentos. Na základe toho som usúdil, že to nefunguje a preto som to skúsil s kolou a mentosom v aute . A to fungovalo.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

dana9
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana
Ešte sa nenašiel nikto kto by to udržal v ústach,dôležitá je tam chemická reakcia s oxidom-ak sa použije stará vypáchnutá kola príp neperlivá minerálka tak to neurobí nič
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dana9,
ak by nastal výbuch, požiadaj členov rodiny, aby stáli pri tebe s lopatkou a metličkou.
Potom ťa bude stačiť len pozametať...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
dana9
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos

dana
Dani niééééééééééééé. Obvinia nás že sme " Aladinovci"
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

M3G
Už odskúšané. Nič sa nestalo. Do úst som si nalial kolu a hodil tam mentos. Na základe toho som usúdil, že to nefunguje a preto som to skúsil s kolou a mentosom v aute . A to fungovalo.
výsledok bol možno ovplyvnený prostredím, v ktorom bol pokus vykonávaný...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať