Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
A úplne náhodou nech Ti tam Elenka spadne mentos v každej izbe ,ktorú chceš omaľovať.
Jóoooooój, radšej opatrne. Veď v tej poslednej by ju mohol zahlušiť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
veď môže sa aj cukor vysypať...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ešte premyslím taktiku, aby trasa od miesta činu dajme tomu po kúpeľňu, kam v panike budem s tou fľašou utekať, bola čo najefektívnejšia
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Nech žijú experimenty! Zase som sa dobre pobavila. Už som to dnes potrebovala.... vďaka! Keď si predstavím pokus MG3 v tom aute a pridám od orim colu s cukrom v kuchyni, tak idem od smiechu do kolien
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Veď práve. Ešte by mohli zverejniť ako dlho odstraňovali následky. KOmu to ako dlho trvalo. No tak ten by bol na tom lepšie, nie?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Danila
Jóoooooój, radšej opatrne. Veď v tej poslednej by ju mohol zahlušiť.
My odchovanci Porady už vieme, že to treba urobiť tak, aby som si akože zahryzla do jazyka a on sa potom bude pri pive chváliť, akú má dobrú manželku, keď mu ani veľmi nefrfľala.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Jóoooooój, radšej opatrne. Veď v tej poslednej by ju mohol zahlušiť.
To predsa nechceméééééééééééé.Radšej neomaľovaný byt,ako nám majú Elenku zahlušiť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Ešte premyslím taktiku, aby trasa od miesta činu dajme tomu po kúpeľňu, kam v panike budem s tou fľašou utekať, bola čo najefektívnejšia

Aby si potom nedopadla takto
b091b450fedd083e2f97526f256a3e0c.gif  
c1a47f75e37c8bb0b23f39cb972f139b.gif  
1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Aby si potom nedopadla takto
A veď pri vínku ,ohníku a nie sama opustená - to by nebolo zas až také zlé,nemyslíš.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
A veď pri vínku ,ohníku a nie sama opustená - to by nebolo zas až také zlé,nemyslíš.


No práve že to by malo byť v prospech Elen , pri stane skončí so susedom .:p Druhá osoba nie je manžel ale sused ....:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
No práve že to by malo byť v prospech Elen , pri stane skončí so susedom .:p Druhá osoba nie je manžel ale sused ....:p
to je fakt sused? Mne sa podobal na manžela.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nie,manžel po výbuchu MENTOSU .....by mohol vypadať takto......
Naposledy upravil Zita5 : 23.08.06 at 20:09
dd161cd1fabcf12648e76e89c9cfbd48.gif  
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak to je bez chyby.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Človek si na chvíľu odskočí, a je to tu ako u 17 - tiek.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick
A veď pri vínku ,ohníku a nie sama opustená - to by nebolo zas až také zlé,nemyslíš.
Neboj, k tomu ohníku rúčeho šuhaja a ihneď by si si mohla aj zatancovať.
gitarista.gif  
tanečnica.gif  
1/1
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja som sa lepšie prizrela a to tam sedí môj manžel so susedom a ja som s tým vínkom pod stanom.
P. S. Stano je tiež sused.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Čo sa tanečku týka .....pri ohníku , niet nad moju brušnú tanečnicu .....
danc07.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Ja som sa lepšie prizrela a to tam sedí môj manžel so susedom a ja som s tým vínkom pod stanom.
P. S. Stano je tiež sused.

Elen len nezačínaj zahovárať ....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zitka, Evka, tie tanečnice, to som celá ja. Keby môj manžel zbadal túto tému, myslím že sa s maľovaním spoločného bytu vôbec nemusím trápiť.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

abel
Zitka, Evka, tie tanečnice, to som celá ja. Keby môj manžel zbadal túto tému, myslím že sa s maľovaním spoločného bytu vôbec nemusím trápiť.
Nuž čo, keď nevymaľuješ tak vymeníš:p. Teraz síce neviem či byt alebo manžela. Máš na výber.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať