Zavrieť

Porady

Opravný výkaz do SP.

Ako postupovať v prípade, že som v januári zaplatila odvody do SP z nižšieho VZ? Ako to opraviť vo výkaze? A ako túto chybu odstrániť vo výplatnej páske?
Ďakujem.
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Muška Pozri príspevok
Baby,
nesklamali ste , ďakujem za spoluprácu. Konečne som ten výkaz "porodila"
Dokonca som si stiahla ten soft od Blankake , ale sfine ..tam tlačí na boku FORM STUDIO - tak som to zamazala , okopčila a zajtra to pošlem.
Neuveríte, ale od r. 2004 bolo 5 typov výkazov na SP - ozaj sú nie v poriadku

P.S.
Blanka, nepochopím ako si sa dostala do výkazu 2004, mňa to pustilo iba do r. 2005, ale potom som si stiahla soft a .....to už som písala vyššie.

P.S.
Dúfam, že to nečíta Libuška, lebo mi pri najbližšom obede plesne.

P.S.
...a ináč , brm, Ty chrápeš , čičo
Muška, ja som sa cez Formik do toho výkazu nedostala, ja som si stiahla akurát tak ten výkaz ako JPG.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Blanka,
ja som si stiahla tento program http://www.formstudio.sk/tiskopisy-ke-stazeni-vse.asp čo si mi Ty pricapila.

Len mi je záhada ako si sa dostala do r. 2004 http://www.formstudio.sk/formulare/m..._04mesvykp.asp

Ja keď som išla od úvodu, tak ma to vždy v SP pustilo iba po výkaz platný pre r. 2005
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Blankake Pozri príspevok
ako JPG.
...prečo nehovoríš rečou nášho kmeňa
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Muška Pozri príspevok
...prečo nehovoríš rečou nášho kmeňa
ako JPG = ako obrázok

ja som vôbec nepoužila žiadny formulár ani program, myslela som, že hľadáš len vzor tlačiva z r. 2004 (neskúšala som, či sa dá aj vyplniť priamo na PC )
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Blankake Pozri príspevok
ako JPG = ako obrázok

ja som vôbec nepoužila žiadny formulár ani program, myslela som, že hľadáš len vzor tlačiva z r. 2004 (neskúšala som, či sa dá aj vyplniť priamo na PC )
Blanka,
ja som aj ozaj hľadala len vzor, lebo som si nebola istá či som vyplnila správne tlačivo. /samozrejme, že moje bolo nesprávne :/
A to správne /ktoré si pricapila vo FormStudiu/ ja vo FormEdiku nemám. Stiahla som si soft FormStudia, lebo som potrebovala aj prílohu a to už som nechcela otravovať a ja som sa bohužiaľ vedela dostať dozadu len po r. 2005.

Ale už je to zabalené a ja oddychujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Muška Pozri príspevok
......................

P.S.
...a ináč , brm, Ty chrápeš , čičo
To akože ja? Čosi, nechrápala, akoby som mohla, keď si mala také starosti, tíško som trpela s tebou. Ako vidím, aj dotrpela. Už je to uděláno, už je to hotovo. Si šikulička šikovná.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Marína Pozri príspevok
To akože ja? Čosi, nechrápala, akoby som mohla, keď si mala také starosti, tíško som trpela s tebou. Ako vidím, aj dotrpela. Už je to uděláno, už je to hotovo. Si šikulička šikovná.
Jéééééj Evička, nem....to nepatrilo Tebe.To by som si nikdy nedovolila

To patrilo tejto osobe http://www.porada.sk/member.php?u=28314 , ale vidím, že na porade od pondelka nebola . Ona je mzdárka a má taký suprový program.

Ale ďakujem, že si so mnou trpela
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Muška Pozri príspevok
Jéééééj Evička, nem....to nepatrilo Tebe.To by som si nikdy nedovolila ......... len či.

To patrilo tejto osobe http://www.porada.sk/member.php?u=28314 , ale vidím, že na porade od pondelka nebola . Ona je mzdárka a má taký suprový program. .... no, napadlo by ma, že brm je osôbka? Myslela som, že brm sa u teba = hm, hm

Ale ďakujem, že si so mnou trpela ....... to vieš, ľahké to nebolo, dosť som sa musela premáhať.
Mušenka, . Dúfam, že za tento mrník ma nik nevytrestá, veď v mrníkoch mám resty.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Evka,
ja som zasa známa ako "mrnikár", .....že, Silviky.
Ale toto som oživila takú starúúúúúúúúú tému, že snáď nás "neukameňujú:
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Male kamene by nestačili a na veľké nemáme silu .

(ináč ja som včera hľadala , či neuvidím niekde výkazy z 2/2004)....ale nič.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

azla Pozri príspevok
Male kamene by nestačili a na veľké nemáme silu .

(ináč ja som včera hľadala , či neuvidím niekde výkazy z 2/2004)....ale nič.
Naaaa......a ďalšia mrnikárka.

Anka, a nebuď drzá , áno
Rovno si plesni

Na mňa by predsa stačili "kamienočky"
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla


Ozaj, ja som sa pomýlila........chcela som napísať že stačí kamenná soľ.

0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Muška Pozri príspevok
Jéééééj Evička, nem....to nepatrilo Tebe.To by som si nikdy nedovolila

To patrilo tejto osobe http://www.porada.sk/member.php?u=28314 , ale vidím, že na porade od pondelka nebola . Ona je mzdárka a má taký suprový program.

Ale ďakujem, že si so mnou trpela
araňa a ty nevieš zavolať? alebo doniesť svoj podvozok na Trnáfku?? konečne opáčiť pracujúceho človeka?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

brm Pozri príspevok
araňa a ty nevieš zavolať? alebo doniesť svoj podvozok na Trnáfku?? konečne opáčiť pracujúceho človeka?
aha ....Maco Mlieč sa zobudil?? , či čo
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mno, nwviem ako maco mlieč, ale karkulka bola týždeň v dudinciach...sama bez dozoru, bez mačiek, bez manžela...a ked sa vrátila celá radostná domov čakal ju nový počítač a trápenie s prehadzovaním programov do novej bedne...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať