Zavrieť

Porady

MBI

4326 4326

4326 je offline (nepripojený) 4326

Ahojte,

cez víkend ma navštívila maklerka z MBI. Hovorila veľa o výhodnoti produktov tejto spoločnosti. Máte niekto nejaké skúsenosti s touto spoločnosťou?
Usporiadat
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

v ziadnom pripade sa nato nevykaslem . a toto je uplne ina situacia . v tomto su zamotane poistovne. kooperativa alianz generali uniqa . oni si nemozu toto dovolit nieco taketo co sa stalo . MBI je z toho vonku lebo je sprostredkovatel a zodpovednost nesu poistovne . nemozu to nechat len tak ak im bude zalezat na dobrom mene .
0 0
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

som tu
0 0
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

ja som uz bola v turecku 4xkrat vdaka MBI v antalii presnejsie v hoteli adam a eva ktory patri medzi najluxusnejsie hotely! samozrejme ze som musela mat aj vysledky.a musela som aj nnieco preto urobit . ano je pravda ze prvy seminar zaplatite 2800 sk ale vsetko ostatne zalezi na vas.ako zodpovedne sa budete stavat k tejto cinnosti ,potrebujete sa ucit ,druha vec je ze kto je osoba ktora vas do obchodu prijala?pozrite sa do zrkadla lebo tento obchod prezradi aka ste.!!!! v com ste slaba osobnost a ked sa nad sebou zamyslite nikto nie je dokonaly !!"!!!predsa clovek sa uci cely zivot.v skole ste mala super ucitelov a aj vy ste dokonala osoba ?zoberme si druhy priklad niekto vymyslel pribor lyzicu vidlicku nozik kazdy ho pouziva rozne .kazdy s nim vie inteligentne narabat? verte tomu ze ANTALIA DOMIN.rep. a tento rok je vyhlasena CANADA pre naj............ale za vykon.je to vsetko pravda a nie ohovaranie. verite ze ste sa narodila ? TAK TENTO PRISPEVOK SOM PREPISAL ZO STRANKY WWW:OPENIAZE.SK .TIEZ Z FORA O MBI.co nato hovorite poskodeni klienti firmy MBI.VSAK SA NAM SMEJU DO OCI. PRETO SI TO NETREBA NECHAT LEN TAK .piste a volajte . lieskovsky.marian@gmail.com 0903 34 34 46 .
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

Marian8 pochop ze otvaras staru temu, ktora tu nikoho nezaujima a dopisujes si sam so sebou.
1 0
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

to sa hlboko mylite .to je vysoko aktualna tema. a ze nikoho nezaujima . to by ste sa cudovali .kolko ludi sa mi prihlasilo do mojej mailovej schranky .
0 0
Otakar.2 Otakar.2

Otakar.2 je offline (nepripojený) Otakar.2

Milý Marian 8 aby si bol v obraze v súčasnej dobe musí každý finančný agent alebo poradca robiť skúšky v NBS je to práca taká ako každá druhá títo ľudia podľa nového zákona musia mať minimálne stredná školu z maturitou alebo vysokú školu je to opatrenie národnej banky aby sa vyčistil trh od ľudí ktorý to nerobia dobre Keď závidíš čo vidieť choď to robiť a uvidíš , . Môžeš si vybrať na strane www. AFIS. máš tam spoločnosti ktoré sú združené a riešia finančné poradenstvo. Môžeš si spraviť päť skúšok a za ne aj zaplatiť Keď to chceš vedieť tito ľudia to robia za peniaze tak ako ti asi nechodíš do práce preto aby si naplnil šéfovi vačky ale aby si si zarobil na živobytie. Ja som sa stretol s právnikom ktorý dával zlé rady a za to si nechal zaplatiť nepracoval správne, ale kvôli tomu nemôžem povedať, že všetci právnici sú zlý. Neviem s kým si sa stretol či s agentom alebo s poradcom. Rozdiel je ten, že poradca si to nechá na tvrdo zaplatiť a agent ti to spraví bezplatne je ináč platený. Keď natrafíš na normálneho agenda alebo poradcu máš ho na stálo nakoľko pracuje z informáciami na trhu a vždy ti vie riešiť problémy, ktoré sa vyskytli. Vieš, napríklad, že tieto firmy robia bankám a poisťovniam veľké obraty a môžu poskytnúť za určitých okolnosti klientom dosť slušné zľavy, ktoré ti ako bežný občan nikdy nedostaneš, na príklad pri hypotekárnom úvere ti môžu znížiť úrokovú sadzbu čo v konečnom dôsledku môže robiť až 2000 euro alebo pri poistení ti dať zľavu až do 50%. Nakoľko tieto firmy im robia obraty a preto majú tieto výhody. Títo všetko nepotrebuješ nakoľko máš čas a pobehať všetky poisťovne a aj banky aj tak to nevybavíš. Títo ľudia sa pravidelne školia a sú informovaný keď máš čas môžeš sa tiež vzdelávať čítaj Investora, Trend a ostatné odborné časopisy a takto využívaj svoj voľný čas. Tak isto ani nechoď tvojmu lekárovi stačí keď si prečítaš niekoľko zdravotných kníh a budeš všetko vedieť. Keď si myslíš, že lekár, právnik a ostatný to robia zadarmo tak si na omyle. V dnešnej dobe všetci robia za peniaze a nehanbia sa za to. Ti keď robíš zadarmo to je od teba pekné a keď nerobíš zadarmo nezáviď druhému prácu
0 0
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

velmi pekne dakujem za reakciu . ale myslim ze vasa odpoved je uplne od veci. ja vobec nemam vyhrady ku finan.poradcom ani agentom ani ku konkretnemu cloveku z MBI ktory mi narobil takuto paseku v mojich fianciach ale moje vyhrady smeruju k f. MBI ako takej ona je zato zodpovedna ze takto vyskolila svojich ludi . aby chodili a zavadzali svojich priatelov kolegov rodinnych prislusnikov. myslite ze ten agent mimochodom moj dobry znamy ktoremu som maximalne doveroval a ktory mi pomohol v inych veciah si vsetky tie klamlive udaje vycucal z prsta . nie tymto klamstvom ho vybavila jeho firma -f.MBI .
0 0
Otakar.2 Otakar.2

Otakar.2 je offline (nepripojený) Otakar.2

Aby nám bolo jasno školenie nerobí MBI ani OVB ani iná spoločnosť tieto spoločnosti si zavolajú odborníkov napríklad z poisťovne alebo z banky a oni preškolia ľudí na daní produkt a vysvetlia do bodky ich IŽP alebo hypotéku a iné produkty neviem či sa tvoj dobrý priateľ takého školenia zúčastnil a success fondy dosahujú výnosi okolo 8%, že ti spravil modeláciu na 18% neviem asi ťa chcel ohúriť ale tieto fondy spadajú pod spoločnosťou C-quadrat v OVB ich môžeš investovať cez spoločnosť Deutsches Ring a v MBI sú pridané navyše do rôznych životiek ale môžeš tiež priamo investovať bez životky cez EIC. Čo sa mne páči na C-quadrate je že to riadia v Rakúsku naši chlapci osobne ich poznám a sú dobrý a majú to tak spravené keď fond klesá tak z neho odídu a keď vysoko rastie tiež z neho vystúpia,lebo vedia keď je hore tak to padne tak aby klient nemal straty, keď neveríš naším chlapcom šikovným tak komu. Tvoj priateľ ti chcel dobre nakoľko treba mať životku a šetrenie na penziu. Prezradím ti ako sa teraz u nás počíta penzia máš tam tri veličina a to je mzdový bod, odpracované roky odo 18 rokov škola sa do toho nepočíta a jedno číslo. Keď ako správny živnostník si optimalizuješ náklady platíš minimu do sociálnej poisťovne tak čo dostaneš možno 200Euro priemer je u nás 390Euro Vyžiješ z týchto peňazí v penzii asi ťažko. Preto potrebuješ niekde šetriť. Vo svete je to bežná vec, že každý má nejaké šetrenie a potom vidíš na nábreží pri Dunaji ako si užívajú penzisti Z Nemecka keď príde loď, oni si na to našetrili. U nás je ešte stále pomýlený názor, že štát sa musí postarať do budúcna štát ti dá životné minimum na viac nebude mať a nezáleži aká bude vláda či modrá, červená alebo zelená keď nebude z čoho. Ak mi neveríš choď do sociálnej poisťovni vypýtaj si prístup na tvoj dôchodkový účet tam ti dajú takú girdkartu a za tri dni ti spojazdnia tvoj účet a tam uvidíš ako si na tom, ale zober si vopred niečo na uskladnenie aby si nedostal z tých mini čísiel infarkt. Ja mám kamarátov vo viacerých spoločnostiach ktorý sú výborný, ale poznám v každej spoločnosti aj karieristov. Zbytočne sa hneváš na MBI kamarát zodpovedá ako ťa informoval on ma možnosť keď sú mu veci nejasné pýtať sa školiteľov z poisťovni aby mu to alebo aj tebe správne vysvetlili je len na tebe či sa chceš hnevať alebo zabezpečiť do budúcna. Ti keď si dostal zmluvu tam si mal aj podmienky čo a ako to funguje, neviň nikoho keď si si ich neprečítal a nakoniec ti si nepodpísal zmluvu z tvojím poradcom ale z poisťovňou tvoj človek to len sprostredkoval. Zamysli sa nad sebou či si chceš plánovať budúcnosť a finančné zabezpečenie alebo zbytočne riešiť niečo čo nevyriešiš
0 0
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

hladam ludi ,ktori vdaka firme MBI a jej exkluzivnym produktom /Amaslico AE ,Einstein,Success,absolut,relativ / utrpeli znacne financne straty . kontakt : lieskovsky.marian@gmail.com , c.t. 0903 34 34 46 .
0 0
Marian 8 Marian 8

Marian 8 je offline (nepripojený) Marian 8

pani prosim kontaktujte hladam takto poskodenych ludi ako ste vy /firmou MBI a jej zazracnym Einsteinom/ za ucelom kolektivneho postupu proti tejto firme a zucastnenym poistovniam /staznosti ,peticia, medializacia pripadu, trestne oznamenie, MIMOSUDNE VYROVNANIE , hromadna sudna zaloba /vsak vas pripad ma sancu lebo falsovali vas podpis ,nas pravnik ma niekolko takychto pripadov falsovania podpisov a tvrdi ze to ma vyhrate . kontakt : lieskovsky.marian@gmail.com , c.t. 0903 34 34 46 . ZVOLEN .
0 0
7214 7214

7214 je offline (nepripojený) 7214

som presvedceny, ze prevazna vacsina ludi z MBI, ktori uzatvaraju zmluvy nemaju ziaden charakter ! ludia, nenalette im ! ak s nimi mate daco uzavriet, 100x si to rozmyslite a poradte sa u serioznejsich - hoci aj napr. taka Tatra banka

- najma v zaciatkoch si uzatvaranim "supervyhodnych" zmluv privyrabali takto rozni skrachovanci (napr. byvali lampasaci, ludia, ktori prisli o pracu apod., ktori o ekonomike nemali ani potuchy a nerobilo im problem zavadzat ! )

- vsetok ich zaujem a ochota skoncil vasim podpisom na zmluve, za ktoru oni schmatli tucnu proviziu (o tom vam samozrejme nic nepovedali), dalsi vyvoj a osud zmluvy ich uz nezaujimal, napokon mnohi z nich, ked pochopili o com ich praca je, s tym sekli.

TAKZE URCITE POZOR !!!
0 0
dominom dominom

dominom je offline (nepripojený) dominom

Tatra banka nie je o nic serioznejsia. Kazdy zamestnanec je skoleny aby predaval produkty Tatrabanky a nie aby dobre poradil. Mal som aj skusenost s pracovnickami v bankach a hlbka ich vedomosti o produktoch ktore predavali (podielove fondy konkretne) bola dost biedna. Takze odporucam nic nepodpisovat kym si veci neoverite, najlepsie je skontaktovat aspon 2 sprostredkovatelov z dvoch roznych spolocnosti a dat si spracovat 2 ponuky a porovnat.
0 0
Otakar.2 Otakar.2

Otakar.2 je offline (nepripojený) Otakar.2

To máš pravdu v banke sú pracovníci školený na jeden produkt ktorý musia predávať a sú sledovaný plánom. to znamená ti máš v banke účet ona vidí kde máš koľko peňazí a ponúkne ti hneď výhodný produkt, ale pre banku, keď naletíš tak ona to s tebou uzavrie a má plán splnení to má každá banka tak spravené u poradcov to máš tak, že musí mať skúšku v NBS z kapitálového trhu a potom sú pravidelne za školovaný z produktom ktorý je na trhu máš správcovské spoločnosti, ktoré cez finančných poradcov predávajú tieto produkty napríklad zahraničné akcie predáva EIC domáce AID. Finančný poradca nezodpovedá aká bude budúcnosť fondov, lebo to nevie. ale vie ohodnotiť klienta či je konzervatívny alebo či vie isť do rizika. Keď neveríš ani bankám ani finančným poradcom tak môžeš vstúpiť priamo na burzu cez firmu broker jet oni sú na Pražskej burze a môžeš aj tam na priamo cez nich investovať, ale väčšinou všade máš do 5% vstupný poplatok z vloženého kapitálu. Je na tebe či to dáš do konzervatívnych fondov kde je malý výnos ale máš istotu že peniaze nestratíš alebo do akciových kde je vyšší výnos z vyšším rizikom, že stratégia nevyjde podľa očakávania. Ja osobne som za zmiešané fondy mne osobne sa páči C Quadrant sú vo Viedni a riadia to naši chlapci zo Slovenska Tieto fondy predávajú aj poisťovne v životnom poistní a môžeš si to zabezpečiť tiež cez EIC ale cez finančného poradcu. Fondy majú svoj zmysel lebo peniaze môžeš mať pod posteľou, alebo v banke a banka ich dá do fondov aby zarobila, alebo môžeš ich dať tiež do fondov a môžeš zarobiť ti.
Príklad ti dáš na terminák peniaze banka ti dá veľkodušne 1 % a ona ich dá do fondov kde zarobí 4% Čistý bezpracný zisk má banka Keď to chceš vidieť konkrétne ľudia daju do banky milión EU banka na tom utrží 40 000 Eu 10 000 Eu vráti a nechá si 30 000 Eu tak zarábajú banky z tvojich peňazí. Uvedom si tu podstatu ak dáš peniaze do banky sú to peniaze banky a ona s tým môže robiť čo chce sú to jej peniaze ak dáš peniaze do fondov sú to tvoje peniaze banka na nich nemá dosah.
Naposledy upravil arizona : 26.10.13 at 04:26 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať