Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t282341-p40-co-...silo-xii.html# sme skončili a pokračujeme tuto.

Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ
Naposledy upravil taiko : 09.08.16 at 15:23
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žabinka, ste si znásobili život, všade dobre, doma najlepšie, vy dupľovane. :-)
Pekne tam máte.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Komu ešte dnes chýba slnko, pretože tu je priam atraktívne.



2 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
Nové odhalenia o falošnom plastickom chirurgovi: Ženy lovil na sociálnej sieti! Skúšal to aj na tieto celebrity!

http://www.cas.sk/clanok/464747/nove-odhalenia-o-falosnom-plastickom-chirurgovi-zeny-lovil-na-socialnej-sieti-skusal-to-aj-na-tieto-celebrity/


No, mna nelovil....asi usudil, ze netreba...
asi ťa nepovažuje za celebritu
3 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
alaya1
Nové odhalenia o falošnom plastickom chirurgovi: Ženy lovil na sociálnej sieti! Skúšal to aj na tieto celebrity!

http://www.cas.sk/clanok/464747/nove-odhalenia-o-falosnom-plastickom-chirurgovi-zeny-lovil-na-socialnej-sieti-skusal-to-aj-na-tieto-celebrity/


No, mna nelovil....asi usudil, ze netreba...
asi ťa nepovažuje za celebritu
Asi ?
Určite !!!
2 3
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Čo ty vieš....kto je kto?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
ani jeden nelezi na bruchu. lezim va bruchu a podoprety som laktami :-))))
ked si otvoríš stránku
,
https://www.google.sk/search?q=eatin...w=1093&bih=506
tak ten tiger s ovcou hej
Naposledy upravil bettylou : 27.10.16 at 18:42 Dôvod: dopl
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa
Niekedy nechápem, ako mohli kedysi slovenské psy vôbec prežiť bez granúl, oblečkov, pršiplášťov, nohavičiek, hračiek, kočíkov, ohrádok, vyhrievaných búd, kaderníkov, škôlok, hotelov...
"Srdce mi trhá" keď si spomeniem ako náš Dunčo bol celý rok vonku keď pršalo sa vždy postavil na búdu, reťaz mal na vedení ale keď sa náhodou vyšmykol z obojku tak si ľahol s hlavou k obojku a čakal kým ho nepripneme dovtedy ani žrať nechcel. bol to taký dedinský podvraťák, ale pánom na dvore
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
alaya1
Tych par pismen povazujes za zvadu? ... Tak potom to ostatne co si napisal plati, ale len pre teba ...
super smec, ale musis uznat, ze bez mojej nahravky by to neslo
Trosku nadhladu alaya a optimizmu do zivota. Zivot nie je len boj
Neondi sa, každý chlap má mať posledné slovo typu: " Áno drahá máš pravdu "
2 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
0 5
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
pavol54
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
Možno nejaký vymazanec v tom má jasno preto tá mínuska "LEBO je stranícky a lokajsky nemožné sa pýtať na dôvody" tú som dostal určite od vygumovaného komunistu, ktorý plní rozkazy bez rozmýšľania v rámci vytýčenej straníckej línie. To ako keď som sa na straníckej schôdzi spýtal: "čo vlastne obsahuje tá CHARTA 77 keď mám proti nej hlasovať ?" Odpoveď "Tvoja povinnosť je s ňou nesúhlasiť, lebo jej nesprávnosť posúdili kompetentné stranícke štruktúry" Takže nech žije bruselský eurokomunizmus
0 5
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
pavol54
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
Možno nejaký vymazanec v tom má jasno preto tá mínuska "LEBO je stranícky a lokajsky nemožné sa pýtať na dôvody" tú som dostal určite od vygumovaného komunistu, ktorý plní rozkazy bez rozmýšľania v rámci vytýčenej straníckej línie. To ako keď som sa na straníckej schôdzi spýtal: "čo vlastne obsahuje tá CHARTA 77 keď mám proti nej hlasovať ?" Odpoveď "Tvoja povinnosť je s ňou nesúhlasiť, lebo jej nesprávnosť posúdili kompetentné stranícke štruktúry" Takže nech žije bruselský eurokomunizmus
Nuž keď ti na tých mínuskách tak záleží, tak ti aj ja dám.
Ak by si to dal k starej blaškovej, tak ti ju nedám.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Nuž keď ti na tých mínuskách tak záleží, tak ti aj ja dám.
Ak by si to dal k starej blaškovej, tak ti ju nedám.
Jardo...tu nejde o tie mínusky. Tu ide o niečo iné.

Môj názor je taký, že ak si za svojím stojím, tak sa v prípade oponentúry ozvem a dôvodim, argumentujem, mudrujem.
To "ohodnotenie" považujem za partizánčinu prvého rangu alebo ide o cieľavedomý úmysel.
Veď čo iné si myslieť o tomto ?
http://www.porada.sk/t290081-pokuta-...ml#post2897213

http://www.porada.sk/t290088-ako-roz...ml#post2897254

Ja by som to nazval primeraným výrazom.
Ide o xxxxxizmus...podľa pohlavia hodnotiteľa.
2 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
pavol54
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
Možno nejaký vymazanec v tom má jasno preto tá mínuska "LEBO je stranícky a lokajsky nemožné sa pýtať na dôvody" tú som dostal určite od vygumovaného komunistu, ktorý plní rozkazy bez rozmýšľania v rámci vytýčenej straníckej línie. To ako keď som sa na straníckej schôdzi spýtal: "čo vlastne obsahuje tá CHARTA 77 keď mám proti nej hlasovať ?" Odpoveď "Tvoja povinnosť je s ňou nesúhlasiť, lebo jej nesprávnosť posúdili kompetentné stranícke štruktúry" Takže nech žije bruselský eurokomunizmus
Nuž keď ti na tých mínuskách tak záleží, tak ti aj ja dám.
Ak by si to dal k starej blaškovej, tak ti ju nedám.
ty mi môžeš vieš čo, ty si ešte nič poriadne nenapísal, len splietaš na päť strán alebo sťahuješ iné texty ako vlastné myšlienky
0 3
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54.....ako to tak čítam, vidím, že sa akosi nedarí podchytiť niekoho na "mudrovanie". Tak si ľahni, zober knižku a čítaj. Alebo si pospi....
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/100314/1583557/...znou-chorobou-
Vedela som,ze mam ist na koncert co tu mal jeho famozne brnkacky.....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnešná prechádzka.. trošku veterná, a chladná, oproti včerajšku, ale pekná farebná príroda..
DSC_8343.JPG  
DSC_8360.JPG  
DSC_8368.JPG  
1/1
12 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Waw krasa
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

tak dnes ukazovaly v spravach hrdinov z NAKA ako bravurne zvladly dvoch uz polomrtvych dochodcov...fakt dobre investovane peniaze do ich vycviku....konecne sa uz citim v bezpeci..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež som pozeral..... fakt "bravúrna" akcia.... až na to, že skoro svojim konaním privodili smrť. Ak budú dôchodci akční a budú mať dobrého právnika - vytlčú z toho riadne prachy. Žiaľ, zaplatia to všetci (ale podľa správnosti by mal zaplatiť ten, čo tú akciu nariadil).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chyba je inde....pochybili ti co dokumentovali spis-previerka pobytu ...kuklaci su iba vykonavaci..daneho ukonu.....
Ano des...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať