Zavrieť

Porady

Darujeme psíka -westíka

:-)
Na veľký žiaľ mojich detí musíme nájsť nášmu havuškovi nový domov, pretože už poznáme dôvod mojich zdravotných problémov - alergie.

Je to krásny, milý a slušne vychovaný psík - rasa west white highlandterier. Je zvyknutý na veľa lásky, rád sa mazlí, má rád deti a je verný kamarát. Psík je zdravý a má všetky očkovania. Hľadáme pre neho pokojný domov a láskavého pána.
Teraz býva v Bratislave.
Naposledy upravil petra:-) : 26.06.06 at 19:39 Dôvod: doplnenie bydliska
Usporiadat
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Simonka, ďakujem. Potešila si ma. Na Jorinka stále myslím. Chýba mi. Fotky sú krásne. Na tej poslednej s macíkom je úplne rozkošný :p . Vyzerá veľmi spokojný. Dúfam, že Vám robí len radosť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

petra:-)
Simonka, ďakujem. Potešila si ma. Na Jorinka stále myslím. Chýba mi. Fotky sú krásne. Na tej poslednej s macíkom je úplne rozkošný :p . Vyzerá veľmi spokojný. Dúfam, že Vám robí len radosť.
Peťka, neplač,. Veď z tých fotiek vidno, že je šťastný a to je podstatné. Ja viem, že Ti chýba, ale je krásny a vidíš, že sa dostal do dobrých rúk.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Eulalia
Peťka, neplač,. Veď z tých fotiek vidno, že je šťastný a to je podstatné. Ja viem, že Ti chýba, ale je krásny a vidíš, že sa dostal do dobrých rúk.
Evka ďakujem za podporu. Skutočne nám robí len radosť. Je ho plný byt. Šantí a vyvádza s chalanmi, dnes som ho prvýkrát videla ako šantí s iným psíkom. On ich väčšinou ignoruje, vyblázni sa len s deťmi. Najväčšiu radosť má keď triedim prádlo do práčky, zahrabe sa do šiat a tam leží a spinká. Mám ešte zopár pekných fotiek, upravím a prilepím. A aj tebe Elenka ďakujem, že sa o Jorka zaujímaš.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Sľúbené fotečky. Inak strašne vážne a skormútene sa zatvári, keď vidí, že sa ide fotiť.
je mi akurát, však.jpg  
nefoťte ma už ja sa hanbím.jpg  
mňam,mňam.....jpg  
toto bude určite na občiansky, to sa musím tváriť vážne.jpg  
Jorko3.jpg  

1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zlatučký je.


0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Simonab
Jorko sa má dobre. Všetci ho máme strašne radi. Peťka ďakujeme za tento náš malý zázrak menom Jorik. Na tento link budem prikladať fotečky. Dúfam, že sa budú páčiť.
http://www.stahovanie.wz.cz/
Simonka, Ty si svoj súbor fotografií zmazala alebo premenovala? Podáva mi takúto informáciu, ak kliknem na danú stránku.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Simonka nechodila som tu dosť dlho. Mala som vážne zdravotné problémy a teraz som našla pokračovanie, že ako sa má Jorik. Vidieť že je spokojný a máš z neho radosť aj Ty aj Tvoja rodinka. Nech sa Vám všetkým darí.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Marína
Simonka, Ty si svoj súbor fotografií zmazala alebo premenovala? Podáva mi takúto informáciu, ak kliknem na danú stránku.
Evka neviem, možno to je tým, že som ju neobnovovala. Keďže nám Richard povolil vkladať väčšie obrázky, už som nepovažovala za potrebné ich ukladať niekde inde. Zmažem, aby to nemýlilo ostatných.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

mysimis
Simonka nechodila som tu dosť dlho. Mala som vážne zdravotné problémy a teraz som našla pokračovanie, že ako sa má Jorik. Vidieť že je spokojný a máš z neho radosť aj Ty aj Tvoja rodinka. Nech sa Vám všetkým darí.
Miška som rada, že sa máš lepšie. ďakujem za povzbudivé slová. Tu je nové foto.
bol by zo mňa krásny darček, však.jpg  
Kamaráti-príprava na zimu.jpg  
teraz mi určite nebude zima na ušká.jpg  
niet nad dobrý spánok.jpg  
1/1
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Simonka, Petra môže byť určite spokojná, že sa Jorik dostal k dobrým ľuďom. Žiari z neho spokojnosť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi a predstav si ,že Simonka mi chce nasadiť rovnakú diétu ako Jorikovi.Tak neviem či ja dostanem menej granuliek,alebo Jorik viac klobásky.
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Marína
Simonka, Petra môže byť určite spokojná, že sa Jorik dostal k dobrým ľuďom. Žiari z neho spokojnosť.
Som veľmi spokojná a tiež Simonke a jej rodine veľmi vďačná, za všetku staroslivosť a lásku, ktorú mu dávajú. Jorik mi dosť chýba, nie je deň, aby som si na neho nespomenula (stačí, že otváram synovi jogurt a vrchnáčik, ktorý vždy vylizoval mi ho pripomenie) . Ale veľmi ma teší, že si Simonka nájde čas a vždy niečo o Jorkovi napíše a pridá pár fotiek. Vždy ma veľmi potešia, lebo vidím, že Jorinko sa má skvele. Ďakujem aj všetkým ostatným, ktorí sa o Jorkov osud zaujímajú.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Tak a toto je naša Miška.
sicko obrazky photo 071.jpg  
sicko obrazky photo 075.jpg  
1/1
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Peknučká je. Aj Jorko si pozrel fotečky.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab
Peknučká je. Aj Jorko si pozrel fotečky.
Simonka a bude svadba? Veď CCCC-čkáry by aj za družičky išli....
A nevesta je to skutočne milučká, nemohla by si si ako svokra sťažovať.:p.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Evka toto sa páči aj mne a myslím že aj Miške. Určite by privítala Jorika, lebo napriek tomu že už bude mať 4 roky je ešte slobodná a panna.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak Simonka, ber ju. Taká nevesta sa ťažko hľadá.
Vidieť, že je z dobrej rodiny a poriadne vychovaná!
0 0
oazas oazas

oazas je offline (nepripojený) oazas

Ahojteee...rada si čítam vaše príspevky,pretože sme si tiež zadovážili psíka, šteniatko westíka, a posielam vám aj zopár fotografií našeho mazlíčka ktorý sa volá Ax...Ak mi poskytnete nejaké rady,skúsennosti s chovom tohto psíka, budem rada
DSC06458.JPG  
DSC06500.JPG  
1/1
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
oazas
Ahojteee...rada si čítam vaše príspevky,pretože sme si tiež zadovážili psíka, šteniatko westíka, a posielam vám aj zopár fotografií našeho mazlíčka ktorý sa volá Ax...Ak mi poskytnete nejaké rady,skúsennosti s chovom tohto psíka, budem rada
Tak na úvod Ti hneď poiviem, že je to hádam najtemperamentnejšia rasa, ale strašene prítulná a rozkošná. Sú to milé pšíčatká, ale často sa stane že prerastú rodine cez hlavu a potom si oni chcú diktovať podmienky. Keď to včas zistíš, vieš zo šteniatka vychovať disciplinovaného psíka. Nám sa to už podarilo. Je to ináč rasa, ktorá máva problémy s kožnými ekzémami. My ho máme tiež a Miška nesmie nič iné jesť ako špeciálne granulky. Z bežnej kuchyne už vôbec nič. Ak si s niečim nebudeš vedieť rady daj vedieť, ak budem môcť rada pomôžem.
0 0
oazas oazas

oazas je offline (nepripojený) oazas

Tak že je temperamentny uz dobre vieme, a živý aninehovorím...Ale tiež velmi inteligentny a bystrý psík, nemáme problémy že by sa nam pocikával, kúsal nám veci, len je veľmi hravý , živý a neustále potrebuje mať okolo seba ľudí, ktorí sa mu budú venovať, ak si ho niekto nevšíma, okamžite na seba upozorňuje a začne sa jedovaťNo čo sa týka tých ekzemov..my sme si všimli na srsti, na jednom mieste, ma niečo také suche, drsné, nevedeli sme čo to môže byť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať