Zavrieť

Porady

Darujeme psíka -westíka

:-)
Na veľký žiaľ mojich detí musíme nájsť nášmu havuškovi nový domov, pretože už poznáme dôvod mojich zdravotných problémov - alergie.

Je to krásny, milý a slušne vychovaný psík - rasa west white highlandterier. Je zvyknutý na veľa lásky, rád sa mazlí, má rád deti a je verný kamarát. Psík je zdravý a má všetky očkovania. Hľadáme pre neho pokojný domov a láskavého pána.
Teraz býva v Bratislave.
Naposledy upravil petra:-) : 26.06.06 at 19:39 Dôvod: doplnenie bydliska
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

AlaNR
Tak Simonka, ber ju. Taká nevesta sa ťažko hľadá.
Vidieť, že je z dobrej rodiny a poriadne vychovaná!
Myslím, že aj Jorkovi by sa to páčilo aj Miška by sa mu páčila. Ale čo vzdialenosť. Miška odkiaľ si? Žeby sme na Porade vystrojili svadbu?:p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

oazas
Ahojteee...rada si čítam vaše príspevky,pretože sme si tiež zadovážili psíka, šteniatko westíka, a posielam vám aj zopár fotografií našeho mazlíčka ktorý sa volá Ax...Ak mi poskytnete nejaké rady,skúsennosti s chovom tohto psíka, budem rada
Jéj krásny, už mu aj ušká stoja dohora.
Ozaj žeby sme zorganizovali stratko psíkov poraďáčikov. Na rase nezáleží a ani na veku....všetko je dovolené.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

oazas
T..my sme si všimli na srsti, na jednom mieste, ma niečo také suche, drsné, nevedeli sme čo to môže byť
Nášmu sa niečo také stalo na mieste po očkovaní a teraz mu tam nerastie srsť - má to vo veľkosti desaťkorunáčky. Všeličo možné aj nemožné sme mu na to dávali, ale nič nezabralo.
Tak sa skús popýtať, či to nemá z očkovania
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Môžem takú blbú otázku?

Ako sa táto "fajta" volá odbornejšie?
Aby som vedela, čo mám pozerať v inzerátoch, lebo ste ma s Jorikom teda na plnej čiare dostali.
Keď to náš súčasný hafan bude mať za pár, myslím, že práve takéhoto "Jorika" by som chcela.
0 0
Boneta Boneta

Boneta je offline (nepripojený) Boneta

AlaNR
Môžem takú blbú otázku?

Ako sa táto "fajta" volá odbornejšie?
Aby som vedela, čo mám pozerať v inzerátoch, lebo ste ma s Jorikom teda na plnej čiare dostali.
Keď to náš súčasný hafan bude mať za pár, myslím, že práve takéhoto "Jorika" by som chcela.

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
Naposledy upravil Boneta : 08.12.06 at 08:26
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ďakujem vela vela!
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Simonab
Myslím, že aj Jorkovi by sa to páčilo aj Miška by sa mu páčila. Ale čo vzdialenosť. Miška odkiaľ si? Žeby sme na Porade vystrojili svadbu?:p
Simonka, ja s Miškou som z Lučenca.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
oazas
Tak že je temperamentny uz dobre vieme, a živý aninehovorím...Ale tiež velmi inteligentny a bystrý psík, nemáme problémy že by sa nam pocikával, kúsal nám veci, len je veľmi hravý , živý a neustále potrebuje mať okolo seba ľudí, ktorí sa mu budú venovať, ak si ho niekto nevšíma, okamžite na seba upozorňuje a začne sa jedovaťNo čo sa týka tých ekzemov..my sme si všimli na srsti, na jednom mieste, ma niečo také suche, drsné, nevedeli sme čo to môže byť
Presne takými vyschnutými a drsnými miestami sa to začína. Už sme naozaj vyskúšali kadečo a stále sa jej to vracia. Naša zverolekárka má s nami veľkú trpezlivosť a vždy keď vypíše nový liek chvíľku zaberie a potom sa ekzém vráti.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ala, je to ako písala Miška veľmi tvrdohlavý a temperamentný psík, ale aj veľmi inteligentný. Keď si ho správne vychováš máš z neho super spoločníka. Náš Jorko, keď mu niečo zakážeš, tak najust to bude robiť, ale už som prišla na to že keď mu pekne milo poviem tak si dá povedať, poslúchne aj keď nemôžem povedať, že vždy na prvý krát. Je dobrý poslucháč a vždy zbadá kedy Ti je smutno. Najviac sa mi páči keď príde starší syn zo školy a obaja si ľahnú v detskej na zem a oddychujú a všeobecne v detskej izbe sa mu najviac páči, má tam aj svoj koberček. A úplne super je keď prídeš domov a on ťa víta celý šťastný, vrtí chvosíkom dokonca celým telom. Sa mu smejeme, lebo ho to hádže zo strany na stranu. My ľudia nedokážeme dať najavo takto svoju radosť.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

mysimis
Presne takými vyschnutými a drsnými miestami sa to začína. Už sme naozaj vyskúšali kadečo a stále sa jej to vracia. Naša zverolekárka má s nami veľkú trpezlivosť a vždy keď vypíše nový liek chvíľku zaberie a potom sa ekzém vráti.
S týmto my zatiaľ problém nemáme. Počula som, že to býva od častého kúpania, my sa kúpeme raz za mesiac. Ale stretávam pani, ktorá má westíka a ona mi tvrdí, že ho kúpe raz za týždeň a problémy s ekzémom nemajú. Tak neviem.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

mysimis
Evka toto sa páči aj mne a myslím že aj Miške. Určite by privítala Jorika, lebo napriek tomu že už bude mať 4 roky je ešte slobodná a panna.
Tak to by sa malo čím skôr zmeniť. Chúďa, veď to jej uškodí na zdraví.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zdá sa, že mamička nádejnej nevesty a ženícha súhlasia, Ružomberok a Lučenec nie sú až tak ďaleko od seba, takže je to realizovateľné. . Čo Vy na to, budeme mať na Porade aj prvú psíkovskú svadbu? Mám už aj návrh na starejšiu na tejto svadbe: Peťka by takúto úlohu určite prijala s velikánskou radosťou.
Dúfam, že budete pravidelne informovať, aký je vývoj tohto vzťahu .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Krajčíra som objednala,len neviem ,ktoré šaty si zvolíme ako družičky. Moc sa mi nepáčia ani tietoani tieto
a toto skočím ešte do Milána k Versacemu.


Tak vybrala som nám toto:
a mám aj sponzora NM.
Naposledy upravil Melnick : 09.12.06 at 14:00
0 0
Zauzana Zauzana

Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

Zaujímalo by ma, či sa zlepšil zdravotný stav pacienta po odchode psíka...tiež mám problémy s alergiami, aj s astmou, ale mojich miláčikov /maltezáčik, papagáje/ by som sa nedokázala vzdať! Niektorým lekárom sa nedá veriť, prikážu, že zvieratko musí ísť z domu, ale o tom, čo musíme dýchať, jesť a piť, v čom musíme existovať /stres/ to nedokážu ovplyvniť a tam je podľa mňa zdroj problémov! Zvieratá predsa boli vždy a dúfajme, že budú s nami aj naďalej! Pre mňa sú zvieratká balzam na dušu....má tu niekto skúsenosť, že po odchode takéhoto zvieracieho príslušníka z domu došlo k vyliečeniu alergie, prípadne astmy, alebo aspoň k dokázateľnému zlepšeniu zdravotného stavu?
PS: Westíkovi držím palce, je prenádherný, pripomína mi moju Bašku..ale pri pomyslení, že by som sa jej musela vzdať...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zauzana
Zaujímalo by ma, či sa zlepšil zdravotný stav pacienta po odchode psíka...tiež mám problémy s alergiami, aj s astmou, ale mojich miláčikov /maltezáčik, papagáje/ by som sa nedokázala vzdať! Niektorým lekárom sa nedá veriť, prikážu, že zvieratko musí ísť z domu, ale o tom, čo musíme dýchať, jesť a piť, v čom musíme existovať /stres/ to nedokážu ovplyvniť a tam je podľa mňa zdroj problémov! Zvieratá predsa boli vždy a dúfajme, že budú s nami aj naďalej! Pre mňa sú zvieratká balzam na dušu....má tu niekto skúsenosť, že po odchode takéhoto zvieracieho príslušníka z domu došlo k vyliečeniu alergie, prípadne astmy, alebo aspoň k dokázateľnému zlepšeniu zdravotného stavu?
PS: Westíkovi držím palce, je prenádherný, pripomína mi moju Bašku..ale pri pomyslení, že by som sa jej musela vzdať...
Zuzanka, moja dcéra je ťažká astmatička a zistili jej aj alergiu na psov, napriek tomu nám doktorka vysvetlila, že menšie zlo je nechať doma psíka /potom sme jej vysvetlili, že westíky nepúšťajú srsť/ ako jej ho zobrať. Po psychickej stránke by som jej bola ublížila viac a jej zdravotný stav by sa bol zhoršil. Takže naša Miška žije naďalej s nami v byte. Napriek tomu moja dcéra od útleho detstva dnes už má 17/túži založiť si útulok pre psíky a stále sa jej podarí nájsť zatúlaných psíkov, ktorým hľadáme pánov a domov.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Krajčíra som objednala,len neviem ,ktoré šaty si zvolíme ako družičky. Moc sa mi nepáčia ani tietoani tieto
a toto skočím ešte do Milána k Versacemu.


Tak vybrala som nám toto:
a mám aj sponzora NM.
Majka, máš skutočne vybraný vkus, veď nám, krásnym 17-tkam ani iný model nepristane:p . A na tú úlohu družičiek sa budeme tešiť určite všetky. Ešte sa neozvala Peťka, dúfam, že nebude mať žiadne námietky ani proti svadbe, ani proti úlohe, ktorú som jej navrhla

P.S. To sponzorstvo je už na 100%?
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Ak sa nevesta Jorinkovi páči, ja samozrejme súhlasím . Kedy budú vohľady? To si nenechám ujsť. Aj na svadbu prídem, aj psie keksíky napečiem :p



Zauzana
Zaujímalo by ma, či sa zlepšil zdravotný stav pacienta po odchode psíka...tiež mám problémy s alergiami, aj s astmou, ale mojich miláčikov /maltezáčik, papagáje/ by som sa nedokázala vzdať! Niektorým lekárom sa nedá veriť, prikážu, že zvieratko musí ísť z domu....
Zdravotný stav sa mi pár mesiacoch zlepšil, ale zato srdiečko bolí.... Psík mi naozaj veľmi chýba. Simonka a jej rodina je skvelá, takže viem, že Jorik sa má dobre, a to, že mám o ňom správy a že má oceán lásky ma utešuje ...a teraz bude svadba :p
Naposledy upravil petra:-) : 21.12.06 at 08:10
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

petra:-)
Ak sa nevesta Jorinkovi páči, ja samozrejme súhlasím . Kedy budú vohľady? To si nenechám ujsť. Aj na svadbu prídem, aj psie keksíky napečiem :p





Zdravotný stav sa mi pár mesiacoch zlepšil, ale zato srdiečko bolí.... Psík mi naozaj veľmi chýba. Simonka a jej rodina je skvelá, takže viem, že Jorik sa má dobre, a to, že mám o ňom správy a že má oceán lásky ma utešuje ...a teraz bude svadba :p
Peťka, som rada, že obeť nebola márna. Ja teraz pre zmenu pokukujem po všetkých mačičkách a už som rozhodnutá, že po Novom roku pôjdem do útulku pre nejaké mačiatko. Psíka som mala 14 rokov a bola to láska na celý život, neviem, či by som si trúfla na ďalšieho.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No zdá sa baby, že ste sa začali vytešovať na svadbu. Aj šatičky už máte vyhliadnuté, to by sa Jorkovi páčilo, hneď by boli na franforce. No keď boh dá možno by sa to dalo dáko zariadiť na tom 3. superstretku Poraďákov. Aj svadobčanov by bolo ako sa na riadnu svadbu patrí. Len si neviem celkom dobre predstaviť tie róby v lone prírody.
Na radu Evky-Eulalia prikladám pár fotiek.
Naposledy upravil Simonab : 09.01.07 at 21:10
kuk tu som.jpg  
silvester 2006.jpg  
Vianoce.jpg  
aha balónik.jpg  
1/1
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonka a dobre si urobila, veď je to krásavec .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať