Zavrieť

Porady

Darujeme psíka -westíka

:-)
Na veľký žiaľ mojich detí musíme nájsť nášmu havuškovi nový domov, pretože už poznáme dôvod mojich zdravotných problémov - alergie.

Je to krásny, milý a slušne vychovaný psík - rasa west white highlandterier. Je zvyknutý na veľa lásky, rád sa mazlí, má rád deti a je verný kamarát. Psík je zdravý a má všetky očkovania. Hľadáme pre neho pokojný domov a láskavého pána.
Teraz býva v Bratislave.
Naposledy upravil petra:-) : 26.06.06 at 19:39 Dôvod: doplnenie bydliska
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Simonka a dobre si urobila, veď je to krásavec .
Pekný ženích to bude,no myslím si,že ani za nás ,družičky sa hanbiť nebude.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

takže nové foto Filip skúša vytvárať pohyblivé fotky.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

No teda, Simonka, ja žasnem a nielen nad Jorikom, ale aj nad Filipom.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Marína
No teda, Simonka, ja žasnem a nielen nad Jorikom, ale aj nad Filipom.
Ešte to trošku seká, ale veď on na to príde. Len má zakázaný PC od ocina, kvôli známkam. Ešte maličké foto z prechádzky po zasneženej krajinke.
Niektoré sú trošku rozmazané, ale práve tie boli najkrajšie.
Naposledy upravil Simonab : 29.01.07 at 21:10
IMG_2848.jpg  
IMG_2965.jpg  
IMG_2987.jpg  
IMG_2969.jpg  
IMG_2846.jpg  

IMG_2920.jpg  
IMG_2925.jpg  
IMG_2847.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonka sú krásne. Aj model je neskutočne šikovný.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Simonka, Jorik je prekrásny a fantastický. Ja tu neviem ukázať také krásne fotky, lebo tu na juhu sneh nie je a keď je Miška mazblatená a špinavá asi by sa Jorikovi ani nepáčila.....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

mysimis
Simonka, Jorik je prekrásny a fantastický. Ja tu neviem ukázať také krásne fotky, lebo tu na juhu sneh nie je a keď je Miška mazblatená a špinavá asi by sa Jorikovi ani nepáčila.....
Veď aj to je krásne keď sú takí ufúľaní. Už som rozmýšľala, že si ho odfotím aj vtedy, len vždy zabudnem vziať foťák.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab
Veď aj to je krásne keď sú takí ufúľaní. Už som rozmýšľala, že si ho odfotím aj vtedy, len vždy zabudnem vziať foťák.
Dúfam, že ho berieš so sebou na CCCC stretko, uvidíš, ako Ti ho rozmaznáme .
0 0
ramari ramari

ramari je offline (nepripojený) ramari

moja otazka znie, uz si niekto toho havina zobral? je fakt uzasny
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ak si celý tento príspevok prečítaš, zistíš že Simonka je adoptívna mamima westíka Jorika.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A my ostatné, jeho hrdé krstné mamy.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Eulalia
Dúfam, že ho berieš so sebou na CCCC stretko, uvidíš, ako Ti ho rozmaznáme .
Evka, pôvodne som ho chcela nechať doma s chalanmi, ale teraz rozmýšľam či by som ho predsa len nevzala so sebou. Len neviem či Ľudmilka bude súhlasiť. Vieš ono predsa len psík v byte alebo v dome-nie každému sa to pozdáva. A prikladám jednu foto ufúľaného Jorika.
Deti hrali florbal a Jorko bol celý šťastný, keď sa mu podarilo loptičku uchmatnúť. To bola potom naháňačka.
ufúľaný Jorik.jpg  
chyť si mááá.jpg  
po florbale.jpg  
1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
musím sa nad sebou zamyslieť. Už aj pes je flexibilnejší ako ja -ja som ešte florbal nehrala a on už sa môže chváliť ,že hral. Dúfam,že ovláda pravidlá a vo Valentovej nás bude "kaučovať".
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
musím sa nad sebou zamyslieť. Už aj pes je flexibilnejší ako ja -ja som ešte florbal nehrala a on už sa môže chváliť ,že hral. Dúfam,že ovláda pravidlá a vo Valentovej nás bude "kaučovať".
Majka to nič ja som to tiež hrala prvý krát. Ale je to super, človek sa zasmeje, vybehá, pár loptičiek je fuč, hlavne že je dobrá nálada. Už chalni rozmýšľali aj nad dákou mini hokejkou pre neho. Ale myslím, že Jorkovi stačí pauľka. Len mu skúste zobrať to čo do nej chytí, to si musíte chytiť najkôr jeho.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
musím sa nad sebou zamyslieť. Už aj pes je flexibilnejší ako ja -ja som ešte florbal nehrala a on už sa môže chváliť ,že hral. Dúfam,že ovláda pravidlá a vo Valentovej nás bude "kaučovať".

Porazí nás ľavou zadnou

Simonka, na tom bielom koberčeku je nádherný, krajší ako tohtoročný sneh Musíme sa opýtať Ľudky, čo povie na Jorikovu účasť na stretku.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
Majka to nič ja som to tiež hrala prvý krát. Ale je to super, človek sa zasmeje, vybehá, pár loptičiek je fuč, hlavne že je dobrá nálada. Už chalni rozmýšľali aj nad dákou mini hokejkou pre neho. Ale myslím, že Jorkovi stačí pauľka. Len mu skúste zobrať to čo do nej chytí, to si musíte chytiť najkôr jeho.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Prihováram sa za účasť Jorika, som presvedčená, že ani nebudeme vedieť že tam je, keď si ho do parády vezme moja krpatá. /ale bude potrebné jedno mimoriadne dlhé vodítko, aby sa v zápale hry nezatúlali/ a predpokladám, že večer budú svorne ležať na koberčeku.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

willma
Prihováram sa za účasť Jorika, som presvedčená, že ani nebudeme vedieť že tam je, keď si ho do parády vezme moja krpatá. /ale bude potrebné jedno mimoriadne dlhé vodítko, aby sa v zápale hry nezatúlali/
Myslela si tým dlhým vodítkom na krpatú, či na Jorika?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
musím sa nad sebou zamyslieť. Už aj pes je flexibilnejší ako ja -ja som ešte florbal nehrala a on už sa môže chváliť ,že hral. Dúfam,že ovláda pravidlá a vo Valentovej nás bude "kaučovať".
Hlásim sa za brankára, cezo mňa nemá šancu prejsť žiadny gól
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Muška
Myslela si tým dlhým vodítkom na krpatú, či na Jorika?
Možno na obidvoch
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať