Zavrieť

Porady

Darujeme psíka -westíka

:-)
Na veľký žiaľ mojich detí musíme nájsť nášmu havuškovi nový domov, pretože už poznáme dôvod mojich zdravotných problémov - alergie.

Je to krásny, milý a slušne vychovaný psík - rasa west white highlandterier. Je zvyknutý na veľa lásky, rád sa mazlí, má rád deti a je verný kamarát. Psík je zdravý a má všetky očkovania. Hľadáme pre neho pokojný domov a láskavého pána.
Teraz býva v Bratislave.
Naposledy upravil petra:-) : 26.06.06 at 19:39 Dôvod: doplnenie bydliska
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Muška
Myslela si tým dlhým vodítkom na krpatú, či na Jorika?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dobre baby prehovorili ste ma, budú aj florbalové hokejky.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jorčo sa od nás ani nepohne, potrebuje mať totiž prehľad o všetkých zúčastnených.
Ale deťom sa vždy poteší. Myslím, že si budú rozumieť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab
Jorčo sa od nás ani nepohne, potrebuje mať totiž prehľad o všetkých zúčastnených.
Ale deťom sa vždy poteší. Myslím, že si budú rozumieť.
Nemusíme sa báť, že sa roztratíme, Jorik nás vždy zaženie do košiara
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Muška
Myslela si tým dlhým vodítkom na krpatú, či na Jorika?
Myslím,že tie vodítka budeme potrebovať dve. A už teraz sme také rozkokošené ,že ja sa asi tiež priviažem na jedno dlhšie vodítko.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Muška
Myslela si tým dlhým vodítkom na krpatú, či na Jorika?
Samozrejme krpatú, Jorik by sa určite držal pri nej
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Simonka, ja viem, že si nekázala mne prilepiť fotky môjho miláčika, ale musím. Ked ja sa s ním tak strašne rada chválim.......

jednu fotku som dala preč, lebo tam bola aj moja maličkosť
Naposledy upravil ajacik : 13.02.07 at 09:06
jerry1.jpg  
jerry2.jpg  
jerry3.jpg  
jerry5.jpg  
1/1
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Alenka, je nádherný, tieto yorkshiry sú také správne vreckové zlatíčka.
Mimochodom, komu patrí to operované kolienko? Ako keby som videla svoje, len ja mám jazvu na druhom kolienku z vonkajšej strany
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Evka, ty máš určite rekord, kto bol najčastejšie prvý v ten-ktorý deň na Porade. Udeľujem Ti
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Alenka, v tejto téme sú vítaný všetci psíkovia a samozrejme aj ich majitelia. Som rada, že si sa pridala. Pozývam aj ostatných aj keď viem, že je tu už založená téma domáci miláčikovia. Dobrých psíkov sa všade veľa zmestí.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Eulalia
Alenka, je nádherný, tieto yorkshiry sú také správne vreckové zlatíčka.
Mimochodom, komu patrí to operované kolienko? Ako keby som videla svoje, len ja mám jazvu na druhom kolienku z vonkajšej strany
Je veru krásny........ a aký milý

To kolienko je moje. A takú istú mám aj na druhom kolienku. A v lete idem na dalsiu operáciu
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marína
Evka, ty máš určite rekord, kto bol najčastejšie prvý v ten-ktorý deň na Porade. Udeľujem Ti
Neviem, či si tú medailu zaslúžim. moje skoré buntošenie na Porade je jednoducho nutnosť. Večer mi doma ide net tak pomaly, že nemám trpezlivosť a v robote stihnem len rýchlo pozrieť nutné pracovné veci
0 0
bisou bisou

bisou je offline (nepripojený) bisou

Ja teda psíka nedarujem, ale tiež sa chcem pochváliť mojím "MILAČIKOM", volá sa Riki a bude mať už 14. rokov.je to americký kokršpaniel a je to rodiny poklad.
Canon 126.jpg  
0 0
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

Ahojte povedala mi o vas mysimiška a tak som si vas pribeh cely prečítala,aj ja mam doma vestíka a predstavte si kto ma nahovoril na mojho milačika,no predsa naša mysimiška,je to jeho krsna mama,moj menší syn si dlho myslel že ho mu kupila a podarovala ona,lebo ked ho po prvy raz uvidel miška ho držala v naruší taku malú bielu gulku a mal na krku velikansku červenú mašlu,a miška pes sa o neho starala ako o svoje takže skusenosti materske už ma ,svadba jednoznačne može byť...a Petka moj menší syn je tiež silny alergik dokonca mu na testoch vyšla aj alergia na psa,a teraz v januari zrazu test na psa bol negatívny ,takže fakt je to individualne,aj mne doktorka povedala že ho musíme dať preč a napriek tomu som to nedokazala....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Katka19 Pozri príspevok
Ahojte povedala mi o vas mysimiška a tak som si vas pribeh cely prečítala,aj ja mam doma vestíka a predstavte si kto ma nahovoril na mojho milačika,no predsa naša mysimiška,je to jeho krsna mama,moj menší syn si dlho myslel že ho mu kupila a podarovala ona,lebo ked ho po prvy raz uvidel miška ho držala v naruší taku malú bielu gulku a mal na krku velikansku červenú mašlu,a miška pes sa o neho starala ako o svoje takže skusenosti materske už ma ,svadba jednoznačne može byť...a Petka moj menší syn je tiež silny alergik dokonca mu na testoch vyšla aj alergia na psa,a teraz v januari zrazu test na psa bol negatívny ,takže fakt je to individualne,aj mne doktorka povedala že ho musíme dať preč a napriek tomu som to nedokazala....
Katka pridaj aj fotečku, nech sa potešíme tvojím krásavcom.

Bisou Tvoj kokrík Riki je tiež nádherný. Má také múdre očká.
0 0
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

jasne pridem domov a dam sem aj fotečku mojho Terinka....inak tak sa vola....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A môj podedenec zajo tu nemôže byť?
zajko2.JPG  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danielka jasné že môže. Veď je úžasný zajko.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Krásavec je to, som počula že zajka možno aj vycvičiť. Danielka ako je to s tým vaším. Poslúcha?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nič neposlúcha...obžiera koberce , stojan na kvety, mužov cvičiaci nástroj ..nedá sa ani na ruky zobrať, je to jedinec sám svoj....ale rozumu má za troch psov, jediné v čom je vychovaný, že ide a nabobkuje si do svojho záchodu. Celý deň spí...poprípade robí sa, že spí v kúte za dverami...ale bobkovať uteká potom do klietky. Ináč je to perfektný herec. Jedenie mu musím striedať, lebo keby som mu dala dvakrát po sebe to isté, tak druhý raz to nezožerie.....ani keby neviem aký hladný bol. Neviem či sa nepodal na svoju majiteľku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať