Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

alaya1
Prestali vysielat? Asi len u vas, U nas ide vsetko, ako islo. Idu jej vsetky programy. Vravim, "firma jak oci "
Doteraz ziaden box neprisiel, stale je na ceste .
tak asi to nebolo jednotné.. zaujímavé.. tak keď to nechcú, balík nech nepreberú, a zrušia s UPC zmluvu..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Žabinka
alaya1
Prestali vysielat? Asi len u vas, U nas ide vsetko, ako islo. Idu jej vsetky programy. Vravim, "firma jak oci "
Doteraz ziaden box neprisiel, stale je na ceste .
tak asi to nebolo jednotné.. zaujímavé.. tak keď to nechcú, balík nech nepreberú, a zrušia s UPC zmluvu..
Ved to aj urobi.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

alaya1
Prestali vysielat? Asi len u vas, U nas ide vsetko, ako islo. Idu jej vsetky programy. Vravim, "firma jak oci "
Doteraz ziaden box neprisiel, stale je na ceste .

Chcela by som vediet, ci fakt analogovo nevysielaju aj tam. To si podpisovala nejaku zmluvu?
muž pri preberaní balíka podpisoval prevzatie set-top-boxu a zmluvu o zmene balíka, lebo najprv sa to volalo dáko podľa pôvodnej zmluvy, a teraz to nazvali digital Entry.. ale cena ostala rovnaká..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mne keď pár rokov dozadu prišiel oznam o zvýšení mesačného poplatku, poslala som list o ukončení zmluvy, a za pár dní ma kontaktovali.. a nakoniec sme sa dohodli na cene nižšej, než bola pôvodná.. treba s nimi vyjednávať.. a nedať sa..
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
mne keď pár rokov dozadu prišiel oznam o zvýšení mesačného poplatku, poslala som list o ukončení zmluvy, a za pár dní ma kontaktovali.. a nakoniec sme sa dohodli na cene nižšej, než bola pôvodná.. treba s nimi vyjednávať.. a nedať sa..
Od ukončenia príjmu cez spoločnú anténu a vzniku UPC som u nich.
Nikdy som nemal problém...
Ono to nie je ani tak o vyjednávaní...v tomto prípade je vhodnejšejší výraz "komunikácia".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

žabka mne sa s nimi nechce ani baviť....vždy im vynadam....ked minulý rok...mi došlo do mailu...doatzník....okrem iného či by som ich služby odporučila:NIE...kockuju programy...po par dnoch už mi nejaký šulin volal...že pošlu technika....vymenil kocofku na antene do tv a už bolo ok....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ako som písala, mne najviac vadí kým sa konečne dostanem ku konkrétnej osobe, s ktorou by som problém mohla riešiť.. keď to hrozí tým, že sa treba znovu preklikávať, rovno poviem nech ma prepoja lebo nie som ochotná počúvať hudbu v telefóne alebo stláčať znovu tlačidlá, alebo nech ma kontaktujú oni.. alebo možnosť č.2, napísať mail, a obvykle potom kontaktujú..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
ako som písala, mne najviac vadí kým sa konečne dostanem ku konkrétnej osobe, s ktorou by som problém mohla riešiť.. keď to hrozí tým, že sa treba znovu preklikávať, rovno poviem nech ma prepoja, alebo kontaktujú oni.. alebo možnosť č.2, napísať mail, a obvykle potom kontaktujú..
Jááááj....takže takto ?
Vy telefonujete ???
Ale toto sa predsa nerobí...ja pri jednaní rád pozerám do očí.

....a zmluva na diaľku ?
Sorry, také niečo mne veru nehrozí.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="afrikánka"]
korela

Foto si neporiadila?
Prilož, alebo aspoň slovne priblíž motív výzdoby....lebo tá moja jedlička ma už nudí, hľadám novú inšpiráciu na zmenu.
Nie a ani by to nebolo vhodné.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

komunikácia?! áno....je dôležitá.....ale podla toho na akú tému-produkt...
ked nevedia vysvetliť....prečo nútia produkt ktorý je lacnejší....ako ten čo ty chceš.....lebo z toho prvého telefon nepotrebujes...../možno sa niečo zmenilo/...chcem tv+internet...oni....lacnejšie je ak aj telefon....na ký fras mi je ked ho nechcem....no ale to budete mať drahšie.....hovorím sa počúvate núkate mi niečo čo nechcem.....
to ako ked dojdem do banky a cchcem si vložiť keš love na moj účet a oni,že poplatok....ked sa opýtam ako si mam vložiť keš peniaze na vlastný účet bez poplatku ...a ticho
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchi....v ba by si si osobný kontakt rozmyslel.....lebo tam masaker ludí
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchi....v ba by si si osobný kontakt rozmyslel.....lebo tam masaker ludí
Aj u nás je to primerané.
Ale všetko sa dá...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
korela
K tomu snáď iba toľko, že toto sme fakt nepotrebovali. Podľa mňa hrôza. To sa vedelo už počas prvých dní, ako to tu dopadne. Žiaľ, nie všetci si to uvedomovali.

? ? ?
Zaujímalo by ma, čo si chcela vyjadriť tými otáznikmi. Nechceš mi radšej položiť priamu otázku?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
komunikácia?! áno....je dôležitá.....ale podla toho na akú tému-produkt...
ked nevedia vysvetliť....prečo nútia produkt ktorý je lacnejší....ako ten čo ty chceš.....lebo z toho prvého telefon nepotrebujes...../možno sa niečo zmenilo/...chcem tv+internet...oni....lacnejšie je ak aj telefon....na ký fras mi je ked ho nechcem....no ale to budete mať drahšie.....hovorím sa počúvate núkate mi niečo čo nechcem.....
to ako ked dojdem do banky a cchcem si vložiť keš love na moj účet a oni,že poplatok....ked sa opýtam ako si mam vložiť keš peniaze na vlastný účet bez poplatku ...a ticho
A čo ti majú pešiaci odpovedať?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
buchi....v ba by si si osobný kontakt rozmyslel.....lebo tam masaker ludí
Aj u nás je to primerané.
Ale všetko sa dá...
u nas na hodiny....naposledy som musela...karta sa nedala kurierom...pochybujem...že sa niečo zmenilo....petržalka...blízo danový...parkovanie viac ako nulové...vo vnútri kopa ludí smrad jak v opičárni...
cvakam 47,70...áno..moj problem....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pešiak?!ano...ale osoba prvého kontaktu.....ticho nie je odpoveď.....
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

buchač
Žabinka
ako som písala, mne najviac vadí kým sa konečne dostanem ku konkrétnej osobe, s ktorou by som problém mohla riešiť.. keď to hrozí tým, že sa treba znovu preklikávať, rovno poviem nech ma prepoja, alebo kontaktujú oni.. alebo možnosť č.2, napísať mail, a obvykle potom kontaktujú..
Jááááj....takže takto ?
Vy telefonujete ???
Ale toto sa predsa nerobí...ja pri jednaní rád pozerám do očí.

....a zmluva na diaľku ?
Sorry, také niečo mne veru nehrozí.
jurko, nemám tu kanceláriu upc, najbližšia v bb a na takom mieste, že komplikované dostať sa bez auta.. preto telefonujem alebo mejlujem..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
lujza.j
komunikácia?! áno....je dôležitá.....ale podla toho na akú tému-produkt...
ked nevedia vysvetliť....prečo nútia produkt ktorý je lacnejší....ako ten čo ty chceš.....lebo z toho prvého telefon nepotrebujes...../možno sa niečo zmenilo/...chcem tv+internet...oni....lacnejšie je ak aj telefon....na ký fras mi je ked ho nechcem....no ale to budete mať drahšie.....hovorím sa počúvate núkate mi niečo čo nechcem.....
to ako ked dojdem do banky a cchcem si vložiť keš love na moj účet a oni,že poplatok....ked sa opýtam ako si mam vložiť keš peniaze na vlastný účet bez poplatku ...a ticho
A čo ti majú pešiaci odpovedať?
čo majú povedať? pozrite sa na zmluvné podmienky čo ste podpísali. Pokiaľ viem Neexistuje banka kde sa dajú vložiť a vybrať peniaze bez poplatku. dokonca aj bezhotovostne príkazy na úhradu podané pri "okienku" sú spoplatnené
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lenivé ste....na samotu vás vyhnať !
By ste vedeli, čo je život....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

palino...všetko pri okienku je za poplatok.....ale vzniknú peniaze,ktoré sa nedajú prevodom....ako ich mam ?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať