Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Dáša_
Janiela
Potom už ničomu nerozumiem, biedna slovač sa teší niekomu, kto zarába na tom, že je fyzicky zdatnejší???
Možno keby si nám povedala, na čo máme byť hrdí, bolo by nám to jasnejšie? Teda ak vôbec môžeme byť hrdí na niekoho alebo na niečo.....
Tak to teda nemôžem, lebo neviem, na čo máme byť hrdí. Už ani na tú prekrásnu krajinu, lebo si ju sami ničíme.
1 3
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Janiela
Dáša_
Janiela
Potom už ničomu nerozumiem, biedna slovač sa teší niekomu, kto zarába na tom, že je fyzicky zdatnejší???
Možno keby si nám povedala, na čo máme byť hrdí, bolo by nám to jasnejšie? Teda ak vôbec môžeme byť hrdí na niekoho alebo na niečo.....
Tak to teda nemôžem, lebo neviem, na čo máme byť hrdí. Už ani na tú prekrásnu krajinu, lebo si ju sami ničíme.
Možno, že by stačil mesačný pobyt v "naozaj chudobnej" krajine, aby si SLOVÁK uvedomil, ako sa mu žije v rodnej zemi
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Kazda matka by mala byt hrda na taku dceru, vydrela si to sama, ten svetovy uspech, ako aj Sagan-. Vlastnou pracou a ze je to zaplatene? Je, mam byt aj co. Kazdy ma moznost, len chyba chut a vola.

Ale vykecavanie pri klavesnici je asi prijemnejsie .
Ona si to vydrela v prvom rade sama pre seba!a to jej nik neberie....
2 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
1 2
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
alaya1
Kazda matka by mala byt hrda na taku dceru, vydrela si to sama, ten svetovy uspech, ako aj Sagan-. Vlastnou pracou a ze je to zaplatene? Je, mam byt aj co. Kazdy ma moznost, len chyba chut a vola.

Ale vykecavanie pri klavesnici je asi prijemnejsie .
Ona si to vydrela v prvom rade sama pre seba!a to jej nik neberie....
A čo sa jej potom vyčíta....každý drie pre seba, aj dane na Slovensku, aj slovenskou vlajkou máva......
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tu treba v urcitych veciach s davom...inak ..masáker
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja jej nic nevycitam....len som sa z nej - jej vitazstva nepokakala!
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Ja jej nic nevycitam....len som sa z nej - jej vitazstva nepokakala!
Veď ani ja som sa ...ale potešilo Tenis sledovaný celým športovým svetom.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Janiela
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.
0 1
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Poznám pani, ktorá má všetky tri deti na vozíčku. Jedno je už nebohé, manžel nebohý.
Poznám pána, ktorý má obidve deti (dvojičky) na vozíčku, a to osobne.
To sú u mňa víťazstva, nevzdávajú sa, bojujú, drú, žijú.
A takých ľudí je viac.
Mňa by potešilo, kedy sa našli lieky na ich nemoc. A keby ešte tak na Slovensku!!! Vtedy by som povedala, to je ono, na Slovensku sa dobre žije, lebo podporujeme múdrych ľudí. Taká by som bola pyšná, že som Slovenka.

Nie som v dave - oslavujme športovcov.
Som v dave - pomáhajme tým, ktorí to potrebujú viac.
Popletené hodnoty.

Vykecávam len tak od klávesnice a dobre mi to padne - počas pracovnej prestávky. Lebo ja odvádzam dane tu na Slovensku a riadne mastné, tak mám prestávku, kedy chcem.
Pozn:
Nevšimla som si, že by niekto, kto má opačný názor na športovcov, im tu niečo závidel. Alebo sa o tom čo i len zmienil. Len sme vyjadrili svoj názor.
Pomenili sme si názory a dostali mínusky aj plusky.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Tu treba v urcitych veciach s davom...inak ..masáker

Jeminku, Lujza, ja a s davom? Tu ci inde? Nehrozi

Len viem, co obnasa sport, kolko odriekania a aky zivot. Tie prachy tazko vydrela, taky zivot, ako ma ona by som ja nikdy nezila.

Ze jej prachy padnu vhod, komu by nepadli. Neviem, ci je narodovec, ci nie, vlajku vytasila.

Sagan zaraba na reklamach kde sa da. ved len vyuziva situaciu, kym jeho meno vynasa. Svet bol, je a bude o prachoch.
3 1
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
alaya1
Janiela
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.
Kde som ťa obvinila, že si mi dala mínusku???
Nie som bábovka, aby ma to rozčúlilo
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Janiele som ja dala mínusku.....pesimizmus a negativizmus si to zaslúži....teda to je môj osobný názor
4 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Janiela
alaya1
Janiela
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.
Kde som ťa obvinila, že si mi dala mínusku???
Nie som bábovka, aby ma to rozčúlilo
Mas zly den? Napisala si, ze si mi dala minusku, ja som len odpisala , ze ja tebe nie, lebo si ju tam mala!!.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Janiela
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
Tato tema je "
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo" - napisala som prispevok, necitovala, nikomu nepatril, len to bolo konstatovanie. Ako si prisla na to, ze ten moj prispevok bol reakciou na teba, alebo niekoho ineho? Ty mas velmi smutne nazeranie na ludi a zivot. Ale to je uz tvoja vec. O tej paranoji uz pisat nebudem.
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nepotešilo, priam nas*alo....
Prišla moja fazuľka "Poviem ti novinu.....dostala som výpoveď z roboty" - robila na zmluvu jeden mesiac.... i takto pracujú podnikatelia.....nechajú robiť mesiac a potom vyrazia... a ešte bude otázne, či jej vôbec za ten mesiac zaplatia....
Takže (aspoň si myslím) bude musieť znova cupitať na úrad.....
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo ma, že som sa dokopal umyť a urobiť drobné opravy na svojej štvorkolke. V piatok mi príde batéria /nemali ju na predajni/ a môžem ísť opäť "na to". Lesy traste sa :-))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá... hádam nechceš aj tu urobiť pozemný harmatanec....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja vidím toto
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať