Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá... šak "normál" nie? Aspoň bude tu "elitná" aktívna záloha ..... len neviem, ako sa potom zhodnú... plukovníci, majori a kapitáni sine cerebro.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Náááá... šak "normál" nie? Aspoň bude tu "elitná" aktívna záloha ..... len neviem, ako sa potom zhodnú... plukovníci, majori a kapitáni sine cerebro.....
aj fico, jahnátek.....

ked sa to dozvedia v " islamskom štáte ", tak ho radšej rozpustia a rozprchnú sa....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...alebo od rehotu všetci pokapú..... keď sa dozvedia, že akých to oficierov má jeden člen NATO......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Náááá... šak "normál" nie? Aspoň bude tu "elitná" aktívna záloha ..... len neviem, ako sa potom zhodnú... plukovníci, majori a kapitáni sine cerebro.....
Moc v Slovenskej republike v tichosti prevzala vojenská junta.

http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/20...ojenska-junta/
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
c0b07b6-89911-bli1-658x900-fit.jpg  
1 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
to snád už ani nie je možné...

Glváč povýšil na plukovníka aj Pavla Pašku, ktorý bol už mesiace bez funkcie

https://dennikn.sk/662488/glvac-povy...nkcie/?ref=tit
koho ešte nepovýšili, nech sa hlási u súdruha Žinčicu
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...ale jedno ma zarazilo.

Čítal som dnes niekde diskusiu (nie je podstatný zdroj a hľadať nemá význam, nechce sa mi) a mierne som zdúpnel nad laickosťou jedného príspevku.
Dotyčný mal proste problém s tým, že všetci hentí povýšení budú brať aj výsluhové príspevky.

...a potom diskutuj.
To si radšej budem s otvorenou a prázdnou skriňou vymieňať názory.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
to snád už ani nie je možné...

Glváč povýšil na plukovníka aj Pavla Pašku, ktorý bol už mesiace bez funkcie

https://dennikn.sk/662488/glvac-povy...nkcie/?ref=tit
koho ešte nepovýšili, nech sa hlási u súdruha Žinčicu
mňa....bola som malo pritulna....asiale už viem kde je "moj" kpt...
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

rada do života, keby náhodou.......

http://www.topky.sk/cl/13/1602917/Ak...je-kickboxerka
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vypíš meno bez dĺžňov a mäkčeňov...stlač Clik.

http://www.dilmaza.com/intro/
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko
alaya1
Co ma dnes na Porade privitalo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SS
Dnes 02:18 afrikánka afrikánka
Prehlásila som, že priznávam mínuskovanie, takže ti oznamujem, že autorom početných dnešných mínusiek som ja.
Že prečo?
Už som ťa taktne upozornila, aby si nezavádzala a nepodvádzala. Dnes ti podávam dôkazy o tvojom blúdení medzi početnými povolaniami a ID. Celková sumarizácia tvojich otázok a komentárov je nesmierne pestrá a zaujímavá.
Kto vlastne si a koľko diplomov, a z čoho si ich získala? Obdivujem tvoju odvahu a drzosť prieť sa so skutočnými odborníkmi.
Etiketa Porady vraví, že vzdelanie a povolanie sa neuvádza, čo si zjavne niekoľkokrát porušila. A práve ty samotná sa tak rada s tou Etiketou prezentuješ.
Aby som ťa len nepoučovala a nekritizovala, tak ti priznávam prínos na Porade v odpovediach podpory v psychike, kde niektoré tvoje odpovede boli pre zadavateľov užitočné. Nakoniec, v poslednej dobe som ti pridelila aj body.

Myslím, že nemáš ľahký život, ba naopak ťažký, bezútešný, hmotne nestály a bez perspektívy zlepšenia. Skús sa zamyslieť nad svojím vnútorným postojom k životu, zbav sa negatívnych pocitov a nesnaž sa vyrovnávať fantazírovaním a šírením klamstiev o svojej osobe. To ti upokojenie v rozháranom vnútri neprinesie, ba naopak ešte zvýši nespokojnosť s vlastným životom.
Teš sa z toho čo máš a nezžieraj sa nad tým čo majú druhí, lebo každý z nás má svoje ťažkosti, či tela, ducha alebo hmoty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Svoje SS zatvaram, ak by niekto potreboval pisat mi SS, prosim dajte to cez odkaz v profile.
Hmmm , nechcem sa Ta dotknut, ale nepohorsilo Ta pred nedavnom, ze niekto zverejnil SS ktoru si mu poslala ?
ALAYA1
Dostala som včera od teba SS, kde sa mi vyhrážaš, že budeš informovať môjho syna lekára o tom, čo stváram na nete.....
Odkiaľ si získala tieto informácie nebudem riešiť. Načo aj?
Ale, ako si dovoľuješ písať matke, ktorá stála pri synovi počas jeho ťažkého štúdia, ktorá sa obetovala a prispôsobila sa plne jeho potrebám a podmienkam časovým aj hmotným? Neľutujem, skončil s červeným diplomom, atestoval a ďalším 5 ročným štúdiom získal európsky certifikát.
A ty chceš na mňa "žalovať"???
Ty, ktorá celé roky zavádzaš na Porade a odborníkov z pedagogiky a psychológie "vytáčaš" svojimi neodbornými komentármi?
Ty, ktorá si dcérou dvoch matiek, jedna celý život učila, druhá celý život bola lekárkou. Skutočne máš dva diplomy z dvoch VŠ?
Kto si vlastne v skutočnosti?
Na "Dogfóre" máš banned, tam ťa odhalili a bola si vylúčená....Na Porade úspešne podvádzaš už niekoľko rokov. Ani by som si ťa možno nebola všimla, keby si sa nebola na mňa "zavesila". Čím som ťa znepokojovala? Buď kľudná, ja nemám titul MUDr, iba žijem medzi nimi a rozhodne sa neobávaj, že ti budem konkurovať v odbore "psychošky" a "pedošky".
Ale ak máš stále záujem sa s ním kontaktovať, nakoniec, prečo nie? Si z Prešova, on často chodí do Košíc prednášať na sympóziá, alebo v Bratislave na ministerstve zdravotníctva, vyber si, čo ti viac vyhovuje. Môžete si spolu pohovoriť, bude to pre jeho prax prínosom a verím, že pre teba ponaučením.

Taktiež môžeš na mňa podať trestné oznámenie za kyberšikanu, za psychické týranie, za urážky tvojej práce a vzdelania, aj neuznanie tvojich dvoch diplomov.... veď nebudem prvá na Porade..... ale bola by som rada, keby som už konečne bola posledná.

Keďže si pre mňa uzavrela ss a ty mi môžeš písať tvoje ss bez obmedzenia, tak bohužiaľ ti musím odpovedať iba touto cestou.
5 2
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Áaaale dzífčence .... život je taký krátky a vonku je tak kráásne...
Pozývam Vás na čerstvý vzduch. Pridáte sa?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nemusím si nechať klásť na seba "bobky", všetko má svoje hranice.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394
Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
bjuty smis
„Je zrejmé, že zvýšenie hodnosti z desiatnika pri vysokoškolskom vzdelaní je kapitán priamo úmerné môjmu veku a vzdelaniu a vzťahu k armáde,“
Tragedia....on si mysli,ze to je uplne v poriadku....
Dáva najavo, že tomu vôbec nerozumie a že si potrebuje zdvíhať sebavedomie.
A kapitánske výložky sú zneuctené, ako sa len dalo.
Nevadí-chvalabohu žiadne nemám. Vždy som sa na vojakov díval ako na čosi čudné. Takže mám konečne zadosťučinenie. VŠ mám, skončil som v hodnosti "vojak v zálohe" a hviezdy mi vôbec nechýbajú. V prípade mobilizácie som pripravený vyfasovať sapík, pár ostrých a aj bez kapitánskeho povelu by som bol pripravený zatočiť s nepriateľom vo vlastných radoch.
člen popravčej čaty? Posledný pohľad vojaka(spravidla sa neopakuje) : oko, muška, hledí. Podstatne príjemnejšie je postavenie: oko, hledí muška
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

afrikánka
Nemusím si nechať klásť na seba "bobky", všetko má svoje hranice.

Dostala som "echo"ze ma tu opat preberas. prikladam moju SS, ktoru som ti napisala po dlhom case tvoich odkazov, SS, prispevkov, urazok na moju adresu. Preco si ju nekopirovala. Ked je vypovedane A, nech je aj B.

"Prijímateľ: afrikánka
Včera 18:25 alaya1 alaya1
Pisem prvy a poslednykrat. Len dumem nad tym, ci syn "vogel" vie o tom, co stvara jeho matka na nete.
Ake spravy, odkazy, komenty pise vo "svojom stave" cudzim ludom.


Nie je vobec tazke ho o tom informovat.


Tak som o tom rozmyslala, ako by to psychiater prijal.
Asi otvorim aj odkazy, nech si kazdy precita, co dokaze vyprodukovat zena v zrelom veku.
Tak snad uz aj stacilo.... Alena."


Mam pristupne SS pre kazdeho, mam verejne odkazy, kazdy si moze precitat, kto, komu co pisal.

Ja sa nad tymto len pousmejem. Moj zivot nie je net.
Este prikladam link na nick alaya1, vyber si, co este som ja.
https://www.google.sk/webhp?sourceid...alaya1&start=0

P.S. O svojom synovi si mi piosala do odklazov a SS ty. Ja nemam potrebu snorit, preco by nemohol vediet, co pises po nete. Asi vies preco.

Opakujem. Uz staci.
Nieco tu nie je v poriadku. Zrela zena a robit taketo dusno po nete. Snorit po strankach, konspirovat, spajat nespojitelne. Bludy!.Dopadne to tak, ak si jedinec zameni realny zivot s virtualnym.

Este odporucam citajucim precitat si tvoje prispevky na obidvoch stranach pod tymto obrazkom, aby si urobili kompletny obraz. Lebo prave to, ze som si pridala obrazky do mojich albumov bolo pre teba to povestne cervene sukno.

Osttnym sa ospravedlnujem za tento teater, ale uz je to dufam ukoncene. Aspon z mojej strany.
http://www.porada.sk/album.php?album...hmentid=150851
Naposledy upravil alaya1 : 22.01.17 at 15:03
10 4
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tebe také ss pripadajú v poriadku?
Keď do svojej luhárskej tlamy berieš môjho syna a posmešne sa vyhrážaš? Ako si dovolíš na anonymnom nete "podávať" a zosmiešňovať rodiča s jeho dieťaťom? Zaujímam sa ja, aký názor na tvoje vyčínanie na nete má tvoja rodina?
Tvoj život nie je net? A veru je.....si dlhoročná závisláčka, pretože inú náplň života zrejme ani nemáš.
Čo stačí, čo tu nie je v poriadku.....asi taký odborník z lekárskej rodiny, ako ty.
Načo sa teraz ospravedlňuješ za teatro, keď si ho sama spôsobila svojimi provokáciami?
Roky tu vkladáš klamlivé informácie o svojom odbornom postavení a tiež zavádzajúce fotky prevzaté z netu. A nielen na Porade, na inom fóre ťa vykopli.

Takže by som povedala, že s tebou aj tvojimi tlieskačmi nebude niečo v poriadku.
LOŽ, KLAM, ZÁVISŤ, ŠKODORADOSŤ.....samý hnus !!!

Kto dal tejto chronickej luhárke "užitočné"? Taký čo jej verí, taký čo jej fandí, taký, čo sa vyžíva v pletkách alebo jednoducho provokatér? Alebo nejaká pani Karasová?

Ty uvádzaš link na moje komentáre pod svojimi fotkami....v poriadku, čo napíšem to nemažem.
Ale koľko si ty mne dala komentárov do môjho albumu? Do môjho profilu? Potom vymazala.....postup diplomovanej "psychošky".
Podrazy praktikuješ od samého začiatku, čo si ma zavetrila na Porade. Len okrem mňa si to nikto nevšimol.
JA, už mám toho dosť, ja hovorím, že tu nie je čosi v poriadku
Naposledy upravil afrikánka : 24.01.17 at 23:11
4 7
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

potešilo ma, že kapitán tomtom si od hanby zablokoval konto na faceboku....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
potešilo ma, že kapitán tomtom si od hanby zablokoval konto na faceboku....
No osobne si myslím že naskočil na nejakú blbosť, to si mohol radšej nechať udeliť čestný doktorát(či profesora) , ako fígeľ, či havel ich mal 50( z toho10 doktorov práv) Ak vydrží tak možno dostane Nobelovu cenu za mier ako Obama len ho v počte rozpútaných vojen(7) netromfne. Alebo si mal nechať prideliť auto (KIA Dzurinda) Inak v stredoveku na každom hradnom vrchu vládol kapitán
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hrnko nechcel zaplatiť pokutu, prišiel preto o vodičák
https://dennikn.sk/663557/hrnko-nech...eto-o-vodicak/

V správach bola vizualizácia, že ako sa to stalo...teda podľa polišov.

Som mierne zvedavý, že ako dopadne priestupkové konanie.
Skôr sa prikláňam k verzii, že Hrnko odíde bez trestu.

Tí dopravní poliši si už teraz bijú hlavu o stenu, že nešli radšej po svojom...lebo oni ostanú za blbcov.
....a pritom stačí tak málo. Kameru do každého policajného auta + to ostatné.
Každý hrdina by skrotol jedna radosť. Hrnka za hrdinu nepovažujem, zneužíva svoj mandát...nejaký iný nešťastník by mal surovú smolu.

Lenže by sme asi veľa chceli...veď poliši si nemôžu (niet v skladoch) ani len ponožky.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať