Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Hrnko nechcel zaplatiť pokutu, prišiel preto o vodičák
https://dennikn.sk/663557/hrnko-nech...eto-o-vodicak/

V správach bola vizualizácia, že ako sa to stalo...teda podľa polišov.

Som mierne zvedavý, že ako dopadne priestupkové konanie.
Skôr sa prikláňam k verzii, že Hrnko odíde bez trestu.

Tí dopravní poliši si už teraz bijú hlavu o stenu, že nešli radšej po svojom...lebo oni ostanú za blbcov.
....a pritom stačí tak málo. Kameru do každého policajného auta + to ostatné.
Každý hrdina by skrotol jedna radosť. Hrnka za hrdinu nepovažujem, zneužíva svoj mandát...nejaký iný nešťastník by mal surovú smolu.

Lenže by sme asi veľa chceli...veď poliši si nemôžu (niet v skladoch) ani len ponožky.
Ak si je istý, tak nech sa nenechá mňa minule cvakli chlapci že nezastavil som na stopke či zaplatím a ja že: nezastavil som a ani nezaplatím chvíľu do mňa bušili ako do panny tak som vytiahol mobil že si odfotím ich číslo, a vysvetlil som im že som stál za autom ktoré zastavilo a ak na zemi je čiara a nie je nakreslená stopka, ale len daj prednosť, tak vtedy nie som povinný zastaviť. ešte chvíľu mrmlali až som nakoniec vytiahol tromf že práve deň predtým toto povedal ich šef Packa takže som si na stopro istý. cvakli im zuby a lovili ďalšieho. Podobne takto parkujem v meste na jednom parkovisku a kockatí mi vždy vypíšu pokutový lístok a ja už mám mail ktorý obratom píšem náčelníkovi mestskej a odpoveď roztrhajte, zabudnite, prepáčte Takže na svoje obhájenie nemusí byť človek poslanec len sa nesmie báť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Takže na svoje obhájenie nemusí byť človek poslanec len sa nesmie báť.
Z môjho rozpočtu nie sú platení, takže ich činnosť kontrolovať nemôžem, preto si iný hrobček vyber....


Apropó...mne išlo/ide o niečo úplne iné a nie o nejakého vyHrnkaného dilina.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
afrikánka
Nemusím si nechať klásť na seba "bobky", všetko má svoje hranice.

Dostala som "echo"ze ma tu opat preberas. prikladam moju SS, ktoru som ti napisala po dlhom case tvoich odkazov, SS, prispevkov, urazok na moju adresu. Preco si ju nekopirovala. Ked je vypovedane A, nech je aj B.

[I]"Prijímateľ: afrikánka
Včera 18:25 alaya1 alaya1
Pisem prvy a poslednykrat. Len dumem nad tym, ci syn "vogel" vie o tom, co stvara jeho matka na nete.
Ake spravy, odkazy, komenty pise vo "svojom stave" cudzim ludom.


Nie je vobec tazke ho o tom informovat.l]

Dostala si "echo"?
Si predstav aj ja.
O mojom príspevku, ktorý bol zbalený za neužitočné.....vraj je tu nový karas, alebo pani karasová....
Takže ešte raz - neber do svojej luhárskej tlamy nášho syna, to už sa k tomu pripája aj jeho otec, aj napriek tomu, že nemá rád virtuálny svet.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="afrikánka"][QUOTE="alaya1"]
afrikánka
Naposledy upravil buchač : 22.01.17 at 20:38
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač...Ty sa načo pletieš medzi ženské?

Ty rieš svoje nemiestne ataky a komentáre.....taktiež tvoje obľúbené mazanie komentárov. Tiež zaujímavá vlastnosť, ktorá niečo napovedá.....
Naposledy upravil afrikánka : 24.01.17 at 23:22
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
afrikánka
buchač...Ty sa načo pletieš medzi ženské?
Nerieš.....
Kto chce a vie, tak veľmi rýchlo a silno pochopí, vo co gou.

Ale dobre, upravím príspevok.
-------------------------

Toto, čo vy dve vystrájate, nemá v postate obdobu.
Zažil som všeliaké útoky na moju osobu (iní tiež), no nikdy som sa neuchýlil k tak ponižujúcej činnosti, ako je zverejnenie súkromných správ.

Mám možno ako posledný právo mentorovať o slušnom správaní.
No na rozdiel od vás nevediem zákulisné boje.
ALE na iných fórach by ste dostali (možno) upozornenie...alebo rovno BAN.
Ja mať tú právomoc, tak ste obe už dávno pá...

Mimochodom...že vraj ja som vulgárny ?
--------------------------

...apropóoo...KDE je nejaký moderátor ?
Kde je nejaké upozornenie ?
ALE dúfam, že tie príspevky nebudú vymazané...a v prípade odstránenia autorkami príde k ich znovuzverejneniu.

Lebo holt...spravodlivosť pre všetkých.....všakže pán T.
Naposledy upravil buchač : 22.01.17 at 21:09
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač....

Bla,bla,bla,bla.....

Načo si všade a do všetkého sa pletieš ?????
Naposledy upravil afrikánka : 30.01.17 at 23:46
1 4
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Akurát neviem nikdy pochopiť, prečo niekto lezie na stránku, kde mu vlastne vadí úplne všetko A v podstate všetci
11 2
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dobrú noc prajem
Naposledy upravil afrikánka : 30.01.17 at 23:43
0 2
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
Volali mi z datartu,ze ako som bola spoko- dovoz tovaru./volala som tam este v ten den a chvalila/...no tak som chlapcov pochvalila..ze az az....len ci z toho nemaju velke trt...konto plne pochval a love ništa....tu ked je clovek s niecim spokojny az mu to ke divnô..
No ja som si dala tiež onehdá doviezť tovar kupovaný cez net - jedna katastrofa. čakala som medzi prahou a košicami - sledovala na nete stav dovozu, bolo naložené zmizlo prídeme neprídeme a tak ma naťahovali tri dni - volám tam kde som kupovala - čo oni s tým to prepravca volám prepravcovi čo oni s tým to predajca - dodrbkala som ich všetkých a riadne. s tým, že buď budem mať tovar do dvoch hodín doma, alebo si ho môžu strčiť a boh ich opatruj účtovať mi čo len cent - Chladnička s mrazákom bola doma o hodinu a pol . Potom som sa dozvedela prvý krát im drbla na zem pri nakladaní - museli zabezpečiť druhú, potom sa im nezmestila do auta, potom s tým poslali jedného chlapa napriek tomu že bol objednaný dovoz až do domu. Skrátka bolo veselo. Odvtedy ani ten eschop a ani tá kuriérska. plus reklama kade tade.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
willma
Odvtedy ani ten eschop a ani tá kuriérska. plus reklama kade tade.
Vitaj v klube normálnych...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
willma
Odvtedy ani ten eschop a ani tá kuriérska. plus reklama kade tade.
Vitaj v klube normálnych...
Juraj ty si šéfom????
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

buchač
willma
Odvtedy ani ten eschop a ani tá kuriérska. plus reklama kade tade.
Vitaj v klube normálnych...
Tvrdím že všetko treba raz vyskúšať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
buchač
willma
Odvtedy ani ten eschop a ani tá kuriérska. plus reklama kade tade.
Vitaj v klube normálnych...
Juraj ty si šéfom????
Henten klub nemá šéfa...

Ale vážne.
Najväčšiu elektro vecičku cez eshop som kúpil mikrotrtku, nakoľko v kamennom obchode nemali k dispo také, čo som potreboval.
Inak proste neexistuje...ja som stará škola, musím vidieť, šáhnuť.
Nevraviac už aj o tom, že v kameňáku sa dá vždy zjednať s cenou.

Nevravím, že nekupujem cez net...ale ide o veci, ktoré na Slovensku veľmi k dispo nie sú...alebo druhá varianta = sú solídne (ja vravím kuwa) predražené.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Henten klub nemá šéfa...

Ale vážne.
Najväčšiu elektro vecičku cez eshop som kúpil mikrotrtku, nakoľko v kamennom obchode nemali k dispo také, čo som potreboval.
Inak proste neexistuje...ja som stará škola, musím vidieť, šáhnuť.
Nevraviac už aj o tom, že v kameňáku sa dá vždy zjednať s cenou.

Nevravím, že nekupujem cez net...ale ide o veci, ktoré na Slovensku veľmi k dispo nie sú...alebo druhá varianta = sú solídne (ja vravím kuwa) predražené.
Detto!
A to chodievam (teda, ak sa mi chce ) do špecializovaných obchodov - málokedy do obchodov typu T***. K****, L***, B****....pretože tam často sú predávané aj výrobky, ktoré majú ich značku (brand), ale pôvod?
To málokedy..... cca pred trištvrte rokom som v L*** kúpil tú "modelársku oné vŕŕŕŕŕ - našťastie ešte funguje a aj poslúžila na dobrú vec.
Ale zase v špecializovaných - som taký vykuk.... počkám, neponáhľam.... takto som pre seba kúpil noťas za 70% pôvodnej ceny (bol posledný z modelovej rady a teraz na ňom i píšem), mojej 3/4 tiež takto jej noťas (-20%), friťák (-10% a po zľave - teda celkovo -25%).....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Detto!
A to chodievam (teda, ak sa mi chce ) do špecializovaných obchodov - málokedy do obchodov typu T***. K****, L***, B****....pretože tam často sú predávané aj výrobky, ktoré majú ich značku (brand), ale pôvod?
To málokedy..... cca pred trištvrte rokom som v L*** kúpil tú "modelársku oné vŕŕŕŕŕ - našťastie ešte funguje a aj poslúžila na dobrú vec.
Ale zase v špecializovaných - som taký vykuk.... počkám, neponáhľam.... takto som pre seba kúpil noťas za 70% pôvodnej ceny (bol posledný z modelovej rady a teraz na ňom i píšem), mojej 3/4 tiež takto jej noťas (-20%), friťák (-10% a po zľave - teda celkovo -25%).....
No toto je niečo, čo stále nemám doriešené Viem, že napríklad veľa remeselníkov kupuje svoje náradie v L...i V akciach vyjde ovela menej ako náradie zo špecializovaného obchodu. Vraj na to, čo potrebujú im úplne stačí. A keď sa pokazí, počkajú na druhú akciu...

Na druhú stranu - potrebovala som ponorný mixér. Dlho som vyberala, až som sa rozhodla pre kvalitnú značku kuchynských pomocníkov. Po roku prestal íst. S opravou nebol problém. Akurat sa mi to nejak nezdalo, ale teda dobre. prídavné zariadenia k tomu som išla použiť po dalšom pol roku. A zistila som, že v servise mi dali iný typ, ako som mala povodne. Síce podobný, ale hlavice už nesedeli do seba. Teraz, dva roky od nákupu už počujem, že sa niečo deje. Zvux mixéra nie je OK. A tak uvažujem, keby som sa bola pred dvoma rokmi vykašlala na značku a kúpila sa v akcii, tak ešte by som stále mala na 4 ďalšie... nehovoriac o tom, že záruka by bežala aj tam.... keby sa pokazil predčasne...

A tak fakt neviem, kupovať drahé značkové? Alebo sa na to vykašlať a kupovať také, aby fungovalo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi bolo mi +- jedno aku pracku ...najlacnejsiu v mojej predstave....v kamenom obchode by som si ochytala velke trt...lebo to co na nete..nie vsetko v predajni....
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
Buchi bolo mi +- jedno aku pracku ...najlacnejsiu v mojej predstave....v kamenom obchode by som si ochytala velke trt...lebo to co na nete..nie vsetko v predajni....
Ja som presne takto kupovala - v kamennej nemali požadovanú výšku ani v jednej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Fuhá...tu by som si ....ale.chcela.chytit...ak by som musela kupovat....no aspon mam info.....mensiu ako 2m nie...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

rozkaz je viac ako zákon )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať