Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Ono nie je problém v tom, či si z niekoho nadšená, alebo nenadšená. Skôr je problém v tom, keď napíšeš , že dane idú inam, bez overenia

kopretinka
tej netreba pripomínať,že bude platiť dane,ona to vie (aj Sagan)
takí dane neplatia.....ľahko sa im máva slovenskou vlajkou........keď dane idú inam.......
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety - ja myslím, že každý nad 15 rokov vie čo je retardér a retard :-)
- ale nevadí, keď sme sa aj tak nepochopili.
Naposledy upravil Nandrolon : 02.11.16 at 13:09
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tiež sa "páči" , že niekto použil výrazy určitého významu...takpovediac odsudzujúce.

Ale ak sa jedná o opačné garde, tak dochádza k urazeniu sa a iným skutočnostiam.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
kopretinka
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...
Prosím teba, v akom klube???,Veď ty si tak ojedinelý jedinec, že akékoľvek spolučlenstvo s tebou nie je možné!
Naposledy upravil afrikánka : 02.11.16 at 13:42
4 1
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Prišiel mi teraz takýto email / nie je to prvý krát / :
Ahoj drahý,
Viem, že tento list príde k vám ako prekvapenie, volám sa
Pani Faith Matthew, je mi ľúto prísť do vášho súkromia, mojej súčasnej dilemu
robili ma k napísaniu tohto listu dúfate prijímať svoje
pomoc. Som bol diagnostikovaný s rakovinou pažeráka. bolo vzoprel
všetky formy lekárske ošetrenie, mám len o pár mesiacov života a
Chcem, aby ste využiť vložiť peniaze môjho zosnulého manžela v hodnote päť miliónov Americký dolár len (US $ 5 miliónov) pre nadáciu charitu
Zriadenie. Práve teraz som na nemocničnom lôžku vzhľadom k mojej nedostatočnému zdravie a nemôže robiť oveľa aktivity v dôsledku únavy, píšem vám prostredníctvom help osirelého chlapca, Maxwell, kontaktujte nás pre viac
Informácie o tom, ako si môžete byť pomôcť.
(faithmatthew38@gmail.com)
S úctou
Pani Faith Matthew

Čo už všetko títo podvodníci použijú, aby sa votreli do pozornosti človeka?
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

afrikánka
buchač
kopretinka
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...
Prosím teba, v akom klube???,Veď ty si tak ojedinelý jedinec, že akékoľvek spolučlenstvo s tebou nie je možné!
tomu sa hovorí vzácny druh..
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

afrikánka
buchač
kopretinka
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...
Prosím teba, v akom klube???,Veď ty si tak ojedinelý jedinec, že akékoľvek spolučlenstvo s tebou nie je možné!
Nechapem, preco ma niekto potrebu riesit to, ze s nim niekto nesuhlasi, lebo v debatach je to o nesuhlaseni, A trebalo by sa zamysliet ci aj on/ona, poza bucka nenadeluje. .
6 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Tweety - ja myslím, že každý nad 15 rokov vie čo je retardér a retard :-)
- ale nevadí, keď sme sa aj tak nepochopili.
Inými slovami - dvaja - traja retardi na križovatke tvoria retardér....
Ale k predošlému - spomínal si, že na štvorkolke by si to ani nepocítil.... omyl, chlape, omyl. Pokiaľ je to vyvýšené o 10cm nad úroveň vozovky (samozrejme s patričným nábehom, aby bol prechod) - tak by ťa i tá 4-kolka zo sedla vyhodila aj pri 60-tke. A ten mnou spomínaný retardér - vodiči tam pekne-kársne spomalia na 20km/h - tlmiče sú predsa len drahý náhradný diel.....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja sa k mínuske priznám.......teda iba niekedy
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja i napíšem - prečo... teda niekedy prečo.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
Ja i napíšem - prečo... teda niekedy prečo.
A čo to s tebou spraví ak dostaneš -
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niekedy sa zasmejem, inokedy len konštatujem, na šutáku naznačím, že nastúpila "pracovná skupina"....
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
alaya1
Janiela
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
Tato tema je "
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo" - napisala som prispevok, necitovala, nikomu nepatril, len to bolo konstatovanie. Ako si prisla na to, ze ten moj prispevok bol reakciou na teba, alebo niekoho ineho? Ty mas velmi smutne nazeranie na ludi a zivot. Ale to je uz tvoja vec. O tej paranoji uz pisat nebudem.
Ako si dovoľuješ povedať, že mám smutné nazeranie na ľudí a život????
Čo si si to dovolila?
Ty ma osobne poznáš?????
Podľa seba súdiš????
2 5
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
alaya1
Janiela
alaya1
Janiela
alaya1
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.
Kde som ťa obvinila, že si mi dala mínusku???
Nie som bábovka, aby ma to rozčúlilo
Mas zly den? Napisala si, ze si mi dala minusku, ja som len odpisala , ze ja tebe nie, lebo si ju tam mala!!.
Deň mám dnes perfektný, úžasný a som šťastná. Pracujem podľa plánu a všetko mi vychádza. Ešte pred obedom som dostala fantastickú správu, tak nechápem, prečo si myslíš, že mám zlý deň.
Pred obedom som pila kávu, momentálne čaj a mrkám na Poradu.
Iba debatujem. Nie je mojou chybou, že mám iný názor. Veď sme ľudia so slobodnou vôľou, zmýšľaním a pod. Či??
2 2
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
afrikánka
Janiele som ja dala mínusku.....pesimizmus a negativizmus si to zaslúži....teda to je môj osobný názor
Prečo pesimizmus a negativizmus?
Lebo nie som nadšená z Cibulkovej?? Donedávna som ani nevedela, kto to vlastne je?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hele - babenky..... a čo takto?
Ranna-cigaretka.jpg  
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ale Janiela, všetko je v poriadku...žijeme, nehladujeme, nestíhajú nás živelné pohromy, máme úspešných športovcov,Slovensko je zatiaľ krásne, ty si popíjaš čajík, ja si dávam kávičku....
5 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

afrikánka
Ale Janiela, všetko je v poriadku...žijeme, nehladujeme, nestíhajú nás živelné pohromy, máme úspešných športovcov,Slovensko je zatiaľ krásne
asi tucet. tých športovcov.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konkrétne všetky starobné penzie by sa teda mali tentoraz zdvihnúť nie o 1,40, ale až o 8,20 eura, teda o takmer šesťnásobne viac.
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...cov-priaznive/

Huráááááá...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať