Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A dodám..... policajti nezobrali mu vodičák za to, že im neuhol, ale za to že OHROZIL vodiča iného motorového vozidla a nechcel zaplatiť pokutu.
Už by bolo na čase, aby poslanecká imunita prestala platiť automaticky za dverami parlamentu!
prečo kričíš? A keď vyťahuješ paragrafy tak si nalistuj aj ten § o povinnosti vodiča vo vzťahu k jazde vozidla s právom prednostnej jazdy nechce sa mi tu deklarovať jeho číslo. ale tvrdím a je evidentné že vozidlo 1 tmavý van brzdilo malo na to dôvod, ak vozidlo 2 idúce v ľavom pruhu hodilo blinker a pribrzdilo malo na to dôvod či nie nie som vyšetrovateľ a ale ak dve vozidlá vykonajú podobný úkon potom malo aj vozidlo 3 punto podmienkam na komunikácii a malo pribrzdiť a to už vôbec neuvažujem o mŕtvom uhle vozidla 2. A je mi tu pri kruhovom svale aký prominent sedel v ktorom vozidle. inak doplním tá prekonaná vzdialenosť medzi vyhodením blinkra a zaradením sa pred neho bola najmenej 70m a to je dostatočne dlhá dráha aby z ním idúci vodič mohol zareagovať a že tam kľučkoval Takýchto prípadov sa odohráva na dialniciach denne.
Naposledy upravil pavol54 : 30.01.17 at 16:23
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nekričím - zdôrazňujem - keby som kričal, písal by som všetko kapitálkami.
A na margo vozidla s právom prednostnej jazdy - má uvoľniť, prípadne zastaviť a umožniť plynulý prejazd.
Zákon 8/2009 §40 ods.8
Ale musí dodržiavať aj §10 ods. 6 - to neodškriepiš!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nejdem sa fizlov zastavat...ako sa vyjadrovali o obcanovi...teraz uz o bohovi....ked jeho predchadzajuci boh....zvukomalebne do "vagín"vynadal mojej kolegyni....to je ok hej?!on si moze "kopnut".....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nekričím - zdôrazňujem - keby som kričal, písal by som všetko kapitálkami.
A na margo vozidla s právom prednostnej jazdy - má uvoľniť, prípadne zastaviť a umožniť plynulý prejazd.
Zákon 8/2009 §40 ods.8
Ale musí dodržiavať aj §10 ods. 6 - to neodškriepiš!
aj ty si bol kapitán ako náš najvyšši ? Lebo chceš mať za každú cenu pravdu. a koľko vodičov si mal denne na starosti?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mierili na mna nejaky ujovia. Mierili cez puskohlad.... pokec xxx
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Nejdem sa fizlov zastavat...ako sa vyjadrovali o obcanovi...teraz uz o bohovi....ked jeho predchadzajuci boh....zvukomalebne do "vagín"vynadal mojej kolegyni....to je ok hej?!on si moze "kopnut".....
Akože sa to správal henten pánko ??? Si pomýlil ulice, osoby a obsadenie ...?
https://www.cas.sk/clanok/360620/uto...uz-na-slobode/

Ako som bol vyššie spomenul, tiež sa nezastávam polišov...veď sú to nie raz chudáci.
Každý hajzel - civil (alebo naopak) si o nich hubu oprie ... a zhora sú drbaní jedna radosť.

Mal som nie jeden výstup s polišmi...ja som bol na vine (zásadne rýchlosť)...
Hentí chlapci z videjka sú jak absolventi nedeľnej školy vo vyjadrovaní...ja ako profesor odboru nadávania.
Ponadával som si jak pohan... a život šiel ďalej.

Princíp...ide o princíp...o slušné chovanie.
Pozor...nezamieňať za servilné chovanie a pokakanie sa pred hliadkou.
Naposledy upravil buchač : 30.01.17 at 17:15
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Mierili na mna nejaky ujovia. Mierili cez puskohlad.... pokec xxx
Vždy som tvrdil že lepšia je priamka moje oko - hledí - muška, ako moje oko -muška - hledí(lebo z druhej strany je oko strelca bojovníka v horšom prípade člena popravčej čaty) podobne je to aj pohľadom na ďalekohľad na objektív budeš ťažko pozerať je ďaleko a do okuláru(na puške) je podstatne príjemnejší pohľad
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
lujza.j
Nejdem sa fizlov zastavat...ako sa vyjadrovali o obcanovi...teraz uz o bohovi....ked jeho predchadzajuci boh....zvukomalebne do "vagín"vynadal mojej kolegyni....to je ok hej?!on si moze "kopnut".....
Akože sa to správal henten pánko ??? Si pomýlil ulice, osoby a obsadenie ...?
https://www.cas.sk/clanok/360620/uto...uz-na-slobode/

Ako som bol vyššie spomenul, tiež sa nezastávam polišov...veď sú to nie raz chudáci.
Každý hajzel - civil (alebo naopak) si o nich hubu oprie ... a zhora sú drbaní jedna radosť.

Mal som nie jeden výstup s polišmi...ja som bol na vine (zásadne rýchlosť)...
Hentí chlapci z videjka sú jak absolventi nedeľnej školy vo vyjadrovaní...ja ako profesor odboru nadávania.
Ponadával som si jak pohan... a život šiel ďalej.

Princíp...ide o princíp...o slušné chovanie.
Pozor...nezamieňať za servilné chovanie a pokakanie sa pred hliadkou.
Nikdy nevieš čo od teba hliadka chce ale dopravnej polícii som sa vždy argumentačne úspešne ubránil (keď som vedel že som porušil tak som nekecal a cáloval celkom 3 x a na vojne 2x zadržaný vp )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pred chvíľou moje stanovisko k dopravnému priestupku potvrdil na STV dopravný analytik, čo považujem za viac odborné, ako kecy prítomných všeodborníkov.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Pred chvíľou moje stanovisko k dopravnému priestupku potvrdil na STV dopravný analytik, čo považujem za viac odborné, ako kecy prítomných všeodborníkov.
Jááááj...Ty myslíš na Bazovského.

Tak potom sorry...my si len kecáme, aby reč nestala. Lenže henten oný za tie kydy berie love...
----------------------
Odborník tiež vraví :
3. Prečo by ste odporučili mať takúto kameru nainštalovanú vo vozidle?
Ja mám okrem už spomenutého využitia namontovanú kameru DOD aj z ďalších dvoch dôvodov. Na ochranu majetku a trestnoprávnej zodpovednosti. V prvom prípade dokážu kamery DOD nasnímať aj zlodeja, prípadne vandala, ktorý poškodzuje vaše auto a v tom druhom jednoznačne pomáha pri riešení zavinenia a náhrady škody v prípade škodovej udalosti alebo dopravnej nehody. Ruku na srdce, koľkokrát nevieme obhájiť svoju nevinu pred policajtmi preto, lebo neovládame presné znenie zákonov alebo nemáme v aute spolujazdca, ktorý by naše tvrdenie svedecky podporil? Videozáznam dokáže vierohodne podporiť našu výpoveď či už ako poškodeného alebo svedka a dokonca ho pri svojej činnosti využívajú aj súdni znalci. Myslím, že už lepší argument uviesť netreba.
https://www.dod-tec.sk/aktuality/roz...anom-bazovskym
------------------------
K tomuto sa nejak Bazovský nevyjadroval...aspoň som nepostrehol.
http://www.tvnoviny.sk/domace/179400...video-z-nehody
http://www.tvnoviny.sk/domace/179432...pocul-rozsudok
Myslím, že lepší argument k jeho odbornosti uviesť netreba.


Poznámka :
Keby sa k situácii vyjadril Drahovský, tak by mal možno opačne iný názor.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Pred chvíľou moje stanovisko k dopravnému priestupku potvrdil na STV dopravný analytik, čo považujem za viac odborné, ako kecy prítomných všeodborníkov.
Jááááj...Ty myslíš na Bazovského.

Tak potom sorry...my si len kecáme, aby reč nestala. Lenže henten oný za tie kydy berie love...
----------------------
Odborník tiež vraví :
3. Prečo by ste odporučili mať takúto kameru nainštalovanú vo vozidle?
Ja mám okrem už spomenutého využitia namontovanú kameru DOD aj z ďalších dvoch dôvodov. Na ochranu majetku a trestnoprávnej zodpovednosti. V prvom prípade dokážu kamery DOD nasnímať aj zlodeja, prípadne vandala, ktorý poškodzuje vaše auto a v tom druhom jednoznačne pomáha pri riešení zavinenia a náhrady škody v prípade škodovej udalosti alebo dopravnej nehody. Ruku na srdce, koľkokrát nevieme obhájiť svoju nevinu pred policajtmi preto, lebo neovládame presné znenie zákonov alebo nemáme v aute spolujazdca, ktorý by naše tvrdenie svedecky podporil? Videozáznam dokáže vierohodne podporiť našu výpoveď či už ako poškodeného alebo svedka a dokonca ho pri svojej činnosti využívajú aj súdni znalci. Myslím, že už lepší argument uviesť netreba.
https://www.dod-tec.sk/aktuality/roz...anom-bazovskym
------------------------
K tomuto sa nejak Bazovský nevyjadroval...aspoň som nepostrehol.
http://www.tvnoviny.sk/domace/179400...video-z-nehody
http://www.tvnoviny.sk/domace/179432...pocul-rozsudok
Myslím, že lepší argument k jeho odbornosti uviesť netreba.


Poznámka :
Keby sa k situácii vyjadril Drahovský, tak by mal možno opačne iný názor.
Prečo by som mal myslieť Bazovského akurát som zapol a počul komentár ale Bazovský to nebol ale môžem pozrieť do záznamu stv . Keď som vyšetroval dopravné nehody tak mi to bolo jedno či to bol vodič prvoročák alebo veliteľ praporu či politruk každý rovnakou mierou zavinenia väčšinou vodiči prichádzali o vodičáky a veliteľ pluku ostatných častoval podľa disciplinárneho poriadku a ani raz nepovedal že moje návrhy neakceptuje(vždy museli byť náležite zdôvodnené čo mali splniť a čo porušili a žiadne blá blá)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bol to akurát ten drahovský..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
bol to akurát ten drahovský..
Máš pravdu...nevšimol som si vyššie skratku STV....takže neviem názor.
Sledoval som Markízu a tam mudroval Bazovský.

Drahovského beriem aj ja, vraví vždy k veci.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Rozveselil ma diskutujúci pod týmto článkom:

https://tech.sme.sk/diskusie/3073309...5-zaniknu.html

"Tam, kde je dnes kúsok skla s reflexnou stranou na rubovej strane, budú časom displeje, ktoré poskytnú viac informácií, ako dokáže oko zachytiť."


že:
K čomu sú dobré
displeje, ktoré poskytnú viac informácií, ako dokáže oko zachytiť?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
Rozveselil ma diskutujúci pod týmto článkom:

https://tech.sme.sk/diskusie/3073309...5-zaniknu.html

"Tam, kde je dnes kúsok skla s reflexnou stranou na rubovej strane, budú časom displeje, ktoré poskytnú viac informácií, ako dokáže oko zachytiť."


že:
K čomu sú dobré
displeje, ktoré poskytnú viac informácií, ako dokáže oko zachytiť?
informaciu zachyti cidlo, alebo kamera a display nasledne zobrazi to, co oko zachytit dokaze
EDIT: jaaaj teraz som si vsimol, ze aj Teba to rozveselilo
Naposledy upravil taiko : 30.01.17 at 19:27
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ale ak je tam iba zrkadlo a pohýbem hlavou, tak oko zachytí viac,

to už také veselé potom nie je
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Nekričím - zdôrazňujem - keby som kričal, písal by som všetko kapitálkami.
A na margo vozidla s právom prednostnej jazdy - má uvoľniť, prípadne zastaviť a umožniť plynulý prejazd.
Zákon 8/2009 §40 ods.8
Ale musí dodržiavať aj §10 ods. 6 - to neodškriepiš!
aj ty si bol kapitán ako náš najvyšši ? Lebo chceš mať za každú cenu pravdu. a koľko vodičov si mal denne na starosti?
Nedráždi štrkáča bosou nohou!
Už som mimo zálohy - ale som kapitán. Lenže túto hodnosť som si postupne musel zaslúžiť - trvalo to 27 rokov (nie ako Tomtom, ktorý si odkrútil 1 rok niekde v kancli).
Zákony treba nielen čítať, ale im aj porozumieť. A keďže majú kopu § - jeden § nemôže automaticky eliminovať druh §.
A neviem, prečo ma spájaš s vodičmi - u policajtov som nebol. Ale vodičov som mal.
A len tak na okraj - Palinko - koľko druhov vozidiel dokážeš riadiť?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
ale ak je tam iba zrkadlo a pohýbem hlavou, tak oko zachytí viac,

to už také veselé potom nie je
hmmm, ale napr v noci mozes kyvat hlavou kolko chces . Aj krky si mozes vykrutit a neuvidis viac ako cidla a kamery
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Nekričím - zdôrazňujem - keby som kričal, písal by som všetko kapitálkami.
A na margo vozidla s právom prednostnej jazdy - má uvoľniť, prípadne zastaviť a umožniť plynulý prejazd.
Zákon 8/2009 §40 ods.8
Ale musí dodržiavať aj §10 ods. 6 - to neodškriepiš!
aj ty si bol kapitán ako náš najvyšši ? Lebo chceš mať za každú cenu pravdu. a koľko vodičov si mal denne na starosti?
Nedráždi štrkáča bosou nohou!
Už som mimo zálohy - ale som kapitán. Lenže túto hodnosť som si postupne musel zaslúžiť - trvalo to 27 rokov (nie ako Tomtom, ktorý si odkrútil 1 rok niekde v kancli).
Zákony treba nielen čítať, ale im aj porozumieť. A keďže majú kopu § - jeden § nemôže automaticky eliminovať druh §.
A neviem, prečo ma spájaš s vodičmi - u policajtov som nebol. Ale vodičov som mal.
A len tak na okraj - Palinko - koľko druhov vozidiel dokážeš riadiť?
najťažšie t 54 am I trieda ( autobus som si neudelil aj keď som 1 x organizoval KVK na vodičov autobusov ) a tých vodičov som mal denne na výjazde okrem 2 mesiacov keď bol prijímač 2 x toľko čo si odslúžil rokov stačí (jasné že to neboli moji ale z rôt a batérií )?
Na doplnenie úspešná streľba s kladivom
Naposledy upravil pavol54 : 30.01.17 at 21:07
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Mierili na mna nejaky ujovia. Mierili cez puskohlad.... pokec xxx
Vždy som tvrdil že lepšia je priamka moje oko - hledí - muška, ako moje oko -muška - hledí(lebo z druhej strany je oko strelca bojovníka v horšom prípade člena popravčej čaty) podobne je to aj pohľadom na ďalekohľad na objektív budeš ťažko pozerať je ďaleko a do okuláru(na puške) je podstatne príjemnejší pohľad
V nedeľu sa tu pohybovalo nejaké indivídum, mal pušku "zavinutú" v takej maskáčovej pásovine. Obiehal som ho autom. A poobede nad chalupou už vidím to indivídum s takým holohlavým buzerantom. Pozriem cez ďalekohľad a ten chudší sa pozeral na mňa cez puškohľad.
Predpokladám že to boli nejakí airsoftoví nadšenci, tá zbraň sa nedala nijako rozoznať. Nebol to moc príjemný pocit pri predstave, že tá zbraň je napr. poľovnícka guľovnica. Vytiahol som svoj ultrazoom s 34 násobným optickým zoomom a urobil som si zopár fotiek /tak, aby to aj oni videli/. Za 5 min. boli preč a už sa nevrátili :-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať