Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
buchač
misoft
Pali - si nepochopil, ale čo už..... ale čo urobil za škody popri tom.....
...ja nechápem iné.

Tie čerpadlá na vodu, ktorými sa polievajú 26 hodín denne polia s uhorkami, paradičkami, paprikou...atď.....tie idú na zdroj zo sviečok alebo petrolejok ?
Tú chémiu na postrek kto používa ? Normálny pestovateľ postrekuje cez deň a biopestovateľ zasa v noci.

Kuwa...porovnávať dobu spred 100 rokmi s dnešnou ???
Tak hajde polievať ručne a s krhlami....pestovateľ bude IN vo všetkých oblastiach.
Inak ak máš vedomie že niekto vedome privádza do rizika konzumentov potravín tým že ich uvádza do omylu kryješ trestný čin Tak na rovinu ktorý biopestovateľ tak koná lebo ja som tiež biopestovateľ a budem to považovať za krivé obvinenie a to je už starosť môjho právnika a orgánov činných v trestnom konaní ODTÁL POTÁL Buď sa tu verejne ospravedlníš alebo uvidíš. moju česť TU NIKTO NEBUDE OSIERAŤ
ale pavol, ved sa neondej. Ved Tvojej cti hadam nemoze ublizit anonymny nick na porade. Som si isty, ze Ty mas svedomie ciste a na nicom inom nezalezi. Neslobodno sa hned rozculit, nikomu to nepomoze.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
pavol54
buchač
misoft
Pali - si nepochopil, ale čo už..... ale čo urobil za škody popri tom.....
...ja nechápem iné.

Tie čerpadlá na vodu, ktorými sa polievajú 26 hodín denne polia s uhorkami, paradičkami, paprikou...atď.....tie idú na zdroj zo sviečok alebo petrolejok ?
Tú chémiu na postrek kto používa ? Normálny pestovateľ postrekuje cez deň a biopestovateľ zasa v noci.

Kuwa...porovnávať dobu spred 100 rokmi s dnešnou ???
Tak hajde polievať ručne a s krhlami....pestovateľ bude IN vo všetkých oblastiach.
Inak ak máš vedomie že niekto vedome privádza do rizika konzumentov potravín tým že ich uvádza do omylu kryješ trestný čin Tak na rovinu ktorý biopestovateľ tak koná lebo ja som tiež biopestovateľ a budem to považovať za krivé obvinenie a to je už starosť môjho právnika a orgánov činných v trestnom konaní ODTÁL POTÁL Buď sa tu verejne ospravedlníš alebo uvidíš. moju česť TU NIKTO NEBUDE OSIERAŤ
Ajajaj..... Palinko, Palinko....... a keď sa tu niektorí obúvali do výsluhových dôchodcov, že akí sú darmožráči, že majú dôchodky za sedenie na riti a podobne.... na koho sme my mali poslať svojich právnikov? A čo česť tých dôchodcov, ktorí si svoj dôchodok vydobili za 20-25-30-35 rokov služby?
Za toto odo mňa máš mínus.
trosku zcestne porovnanie. Treba rozlisovat jemne nuansy. Osocit niekoho ze klame a podvadza v tom co robi, je podla mna trosku ine, nez povedat niekomu ze berie peniaze za nicnerobenie.
Porovnatelne by napr bolo ak by Ta niekto osocil, ze si Ty v zivote nebol vojakom a vysluhovy dochodok by si vybavil cez kamarata na vojenskej sprave. Mimochodom tiez az na vynimky chapem vysluhovy dochodok pre silove zlozky ako odmenu statu jednotlivcovi za podporu/obranu statu ako takeho, lebo nie vsetci poberajuci vysluhovy dochodok nasadzovali zivoty, ci sa stahovali neustale, ci boli odtrhnuti od rodin apod a na druhej strane mnohi nepoberajuci vysluhovy dochodok, tiez pracovali na smeny 12 hodin a boli volani k havariam, ci inym zavaznym udalostiam v case osobneho volna. Ale o to teraz nejde.
PS: ale minus odo mna nemas
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Oliwa
kopretinka
kontrolou svojho účtu v poisťovni som práve zistila,že jedna doktorka si na mňa vykázala 40návštev...bola som u nej asi 3-4krát
Možno bola ona u Teba... len Ťa nezastihla doma...
v čase jednej jej návštevy som bola na PN s hnisavými dutinami...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
kontrolou svojho účtu v poisťovni som práve zistila,že jedna doktorka si na mňa vykázala 40návštev...bola som u nej asi 3-4krát
Kvietoček - a čo takto nenápadný bonz na ÚDZS? A tiež aj poisťovni? A klepnú jej po paľčokoch..... a ty si budeš hľadať lepšiu doktorku....
kto za tento koment dal misoftovi mínus? s čím nesúhlasí? veď má pravdu!
K hentej už v živote nepôjdem,ani som to nemala v pláne,ako žena nesympatická,nechutná,povahovo nepríjemná,asi bez pacientov,nikdy tam nikto v čakárni nebol,okrem mňa.
No jasné,že to oznámim poisťovni,ale ako to dokážem?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kopretinka
Oliwa
kopretinka
kontrolou svojho účtu v poisťovni som práve zistila,že jedna doktorka si na mňa vykázala 40návštev...bola som u nej asi 3-4krát
Možno bola ona u Teba... len Ťa nezastihla doma...
v čase jednej jej návštevy som bola na PN s hnisavými dutinami...
Kopretinka, bolo to myslené ako fór ... nie že si mala byť doma...
40 je teda dóóóóóóóóóóóósť!
Ktovie, u koľkých pacientov ešte a koľko návštev si vykázala... alebo či si jej len Ty tak padla do oka...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Elitní by to mali zmiesť zo stola, veď je to súdnemu človeku na smiech, či skôr do plaču?
https://www.cas.sk/clanok/505232/lam...bo-s-poirotom/
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
DSC_9108.JPG  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Nepomáha, lebo nemá nos, nemôže dýchať.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Nepomáha, lebo nemá nos, nemôže dýchať.
nos som hľadala, ale nenašla..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aspoň ceruzkový
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
My ostatní máme na pracovisku /i na parkovisku/ iných pandrlákov...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
A máš v náplni práce odstraňovať sneh? Nerobila si to nelegálne?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Žabinka
Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
A máš v náplni práce odstraňovať sneh? Nerobila si to nelegálne?
no to nie.. keď si to vyžaduje situácia, neberie sa ohľad na pracovné zadelenie..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
Tweety
Žabinka
Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
A máš v náplni práce odstraňovať sneh? Nerobila si to nelegálne?
no to nie.. keď si to vyžaduje situácia, neberie sa ohľad na pracovné zadelenie..
Výnimočné situácie si vyžadujú výnimočné obete ... v žargóne poisťovne sa tomu hovorí tuším vyššia moc...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
kontrolou svojho účtu v poisťovni som práve zistila,že jedna doktorka si na mňa vykázala 40návštev...bola som u nej asi 3-4krát

budeš reklamovať?

lebo teda priznám sa, my sme našli u zubárky, že vykázala veci naviac u syna.Návštevu vtedy, ked tam nebol, poisťovni účtovala to isté,čo nám. Ale nenašli sme odvahu to reklamovať, lebo čo potom. Aký zubár nám ostane? iba na plnú úhradu. A to nie som si istá, či pri synovi chcem....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
Tweety
Žabinka
Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
A máš v náplni práce odstraňovať sneh? Nerobila si to nelegálne?
no to nie.. keď si to vyžaduje situácia, neberie sa ohľad na pracovné zadelenie..
NO vidíš máš pravdu, odvrátenie nebezpečenstva. na to som zabudla. Len čoby prípadne na to IP.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Žabinka
Tweety
Žabinka
Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
A máš v náplni práce odstraňovať sneh? Nerobila si to nelegálne?
no to nie.. keď si to vyžaduje situácia, neberie sa ohľad na pracovné zadelenie..
NO vidíš máš pravdu, odvrátenie nebezpečenstva. na to som zabudla. Len čoby prípadne na to IP.
IP by neostávalo nič iné, len verejná pochvala, za to, že som zachovala duchaprítomnosť, a využila všetky dostupné prostriedky na odvrátenie nebezpečenstva z predpovedanej snehovej kalamity..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
Tweety
Žabinka
Tweety
Žabinka
Oliwa
Žabinka
zostrojila som si takéhoto pomáhača na odpratávanie snehu, ale veľmi mi nepomáha..
Šťastná to žena! /čo si môže v práci stavať snehuliaka/
v podstate som pracovala, lebo som odstraňovala sneh, ale len iným spôsobom.. no potom som si po sebe aj upratala celý dvor s odhŕňačom..
A máš v náplni práce odstraňovať sneh? Nerobila si to nelegálne?
no to nie.. keď si to vyžaduje situácia, neberie sa ohľad na pracovné zadelenie..
NO vidíš máš pravdu, odvrátenie nebezpečenstva. na to som zabudla. Len čoby prípadne na to IP.
IP by neostávalo nič iné, len verejná pochvala, za to, že som zachovala duchaprítomnosť, a využila všetky dostupné prostriedky na odvrátenie nebezpečenstva z predpovedanej snehovej kalamity..
Veru tak, a ešte by si možno dostala aj rad zlatého snehuliačika.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať