Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
buchač
taiko
afrikánka
buchač
korela
Tie ich zlaté ručičky nie sú iba fascinujúce, ale afirmatívne. Nedopustia na seba.

Majú aj iné "fascinujúce"... Hlavne to jedno.

" Dejte mi lidi...já to udělám. "
----------------------------------
Nemám proti Čechom nič, naopak, veľa mi CZ dalo.
Hm...aj mne.
Tam som sa stretol prvý krát s nacionalizmom, povýšenectvom, aroganciou...
Netreba si zamieňať hrdosť na svoj pôvod, históriu a kultúru, že ide o nacionalizmus.
.
Povýšenectvo nezamieňať nad zdravým sebavedomím z vyššieho vzdelania, slušného správania a všeobecného rozhľadu.

Ak niekto prejaví nespokojnosť nad "južanským verbálnym prejavom" na ulici, v spoločnosti, v kolektíve a ešte pod vplyvom alkoholu nenazývajme to aroganciou.
sam by som to lepsie nenapisal
Platí jedno..."Kto nezažil, nepochopí !"

Ak ste nezažili (nie raz) ponižovanie Slováka na verejnosti, tak radšej držte huby ... obaja !!!
buchač, tvoj posledný príspevok je názornou ukážkou, začo si niekto zaslúži "ponižovanie" na verejnosti.....
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Nááááááá.... a je to tu..... definitívne..... Holjenčík mal vysvetľovať..... nevysvetlí, lebo radšej zbabelo sa funkcie vzdal..... a tajomstvo, kto mu to nariadil, zostane zachované......

A ako som skôr písal - východniari - reklamujte, reklamácia bude zamietnutá, lebo ceny platia......ako určené bolo.
nesledujem TV...čo sa stalo?
čítala som v novinách hranolov výrok,neplaťte,roztrhajte...to spolu súvisí?
dajte ma do obrazu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvietoček..... asi toľko.... prasiatko Holjenčík zdvihol ceny (fixné položky) za elektrinu niekde až o stovky % Hranatý sa "angažoval" a stredné Slovensko platí tak, ako minulého roku. A vraj západ a východ Slovenska sa nesťažuje - to povedal birmovaný - takže všetko je OK. Lenže faktúry na západ a východ Slovenska prichádzajú až v tomto období a tam šup - od pár % až po 900% navýšenie. Lenže sa povedalo, že majú reklamovať a bude sa "individuálne" riešiť (neviem, ako zvládnu stovky až tisíce reklamácií), takže vláda už nebude v tomto robiť žiadne kroky. Kapitán Tomtom sa veliteľsky nasral a žiadal, aby dnes Holjenčík vysvetlil, ako je to s tým zdražovaním. Ale prasiatko Holjenčík už nič nevysvetlí, pretože včera sa radšej funkcie vzdal, aby nič nevravel, neprezradil, kto mu to nariadil, kto ťahá nitky na jeho paprčiach.
A východ a západ Slovenska môže reklamovať koľko chce, platí posledné rozhodnutie prasiatka Holjenčíka a tak všetky reklamácie budú zamietnuté, pretože už nik nedostal príkaz od šéfa ÚRSO, ako to riešiť a bude platiť jeho posledný podpis, jeho posledné slovo. A osvietený právny birmovaný doktor bude čušať - populistický krok už urobil, plán splnil (vlastnou hlavou). A tak chudobní východniari budú platiť najdrahšiu elektrinu na Slovensku zo svojich najmenších príjmov - tomu sa vraví nepriama úmera - čím menej zarobíš, tým viac zaplatíš.....
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Niekoho bolo treba obetovať a zalepiť ľuďom ústa...
Tak padla Holjenčíkova hlava...
Naposledy upravil Oliwa : 02.02.17 at 10:41
2346229_1200x.jpeg  
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Kvietoček..... asi toľko.... prasiatko Holjenčík zdvihol ceny (fixné položky) za elektrinu niekde až o stovky % Hranatý sa "angažoval" a stredné Slovensko platí tak, ako minulého roku. A vraj západ a východ Slovenska sa nesťažuje - to povedal birmovaný - takže všetko je OK. Lenže faktúry na západ a východ Slovenska prichádzajú až v tomto období a tam šup - od pár % až po 900% navýšenie. Lenže sa povedalo, že majú reklamovať a bude sa "individuálne" riešiť (neviem, ako zvládnu stovky až tisíce reklamácií), takže vláda už nebude v tomto robiť žiadne kroky. Kapitán Tomtom sa veliteľsky nasral a žiadal, aby dnes Holjenčík vysvetlil, ako je to s tým zdražovaním. Ale prasiatko Holjenčík už nič nevysvetlí, pretože včera sa radšej funkcie vzdal, aby nič nevravel, neprezradil, kto mu to nariadil, kto ťahá nitky na jeho paprčiach.
A východ a západ Slovenska môže reklamovať koľko chce, platí posledné rozhodnutie prasiatka Holjenčíka a tak všetky reklamácie budú zamietnuté, pretože už nik nedostal príkaz od šéfa ÚRSO, ako to riešiť a bude platiť jeho posledný podpis, jeho posledné slovo. A osvietený právny birmovaný doktor bude čušať - populistický krok už urobil, plán splnil (vlastnou hlavou). A tak chudobní východniari budú platiť najdrahšiu elektrinu na Slovensku zo svojich najmenších príjmov - tomu sa vraví nepriama úmera - čím menej zarobíš, tým viac zaplatíš.....
Ako to tak čítam, píšeš ako Český žandár. Skoro ako keby si tomu aj rozumel.
Skoro som si už začal myslieť, že sa na konci dočítam, ako na to. Že čo budete tam na výchdze s tým robic.
No a asi zase nič, len poslušne platiť - alebo odhlásiť? Či prejsť na plyn a generátor?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jar88
misoft
Kvietoček..... asi toľko.... prasiatko Holjenčík zdvihol ceny (fixné položky) za elektrinu niekde až o stovky % Hranatý sa "angažoval" a stredné Slovensko platí tak, ako minulého roku. A vraj západ a východ Slovenska sa nesťažuje - to povedal birmovaný - takže všetko je OK. Lenže faktúry na západ a východ Slovenska prichádzajú až v tomto období a tam šup - od pár % až po 900% navýšenie. Lenže sa povedalo, že majú reklamovať a bude sa "individuálne" riešiť (neviem, ako zvládnu stovky až tisíce reklamácií), takže vláda už nebude v tomto robiť žiadne kroky. Kapitán Tomtom sa veliteľsky nasral a žiadal, aby dnes Holjenčík vysvetlil, ako je to s tým zdražovaním. Ale prasiatko Holjenčík už nič nevysvetlí, pretože včera sa radšej funkcie vzdal, aby nič nevravel, neprezradil, kto mu to nariadil, kto ťahá nitky na jeho paprčiach.
A východ a západ Slovenska môže reklamovať koľko chce, platí posledné rozhodnutie prasiatka Holjenčíka a tak všetky reklamácie budú zamietnuté, pretože už nik nedostal príkaz od šéfa ÚRSO, ako to riešiť a bude platiť jeho posledný podpis, jeho posledné slovo. A osvietený právny birmovaný doktor bude čušať - populistický krok už urobil, plán splnil (vlastnou hlavou). A tak chudobní východniari budú platiť najdrahšiu elektrinu na Slovensku zo svojich najmenších príjmov - tomu sa vraví nepriama úmera - čím menej zarobíš, tým viac zaplatíš.....
Ako to tak čítam, píšeš ako Český žandár. Skoro ako keby si tomu aj rozumel.
Skoro som si už začal myslieť, že sa na konci dočítam, ako na to. Že čo budete tam na výchdze s tým robic.
No a asi zase nič, len poslušne platiť - alebo odhlásiť? Či prejsť na plyn a generátor?
Tato tema naozaj nie je vhodna na zartovanie, ci ustipacne poznamky.

P.S. tyka sa to aj zapadoslovenskeho kraja.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

alaya1
jar88
misoft
Kvietoček..... asi toľko.... prasiatko Holjenčík zdvihol ceny (fixné položky) za elektrinu niekde až o stovky % Hranatý sa "angažoval" a stredné Slovensko platí tak, ako minulého roku. A vraj západ a východ Slovenska sa nesťažuje - to povedal birmovaný - takže všetko je OK. Lenže faktúry na západ a východ Slovenska prichádzajú až v tomto období a tam šup - od pár % až po 900% navýšenie. Lenže sa povedalo, že majú reklamovať a bude sa "individuálne" riešiť (neviem, ako zvládnu stovky až tisíce reklamácií), takže vláda už nebude v tomto robiť žiadne kroky. Kapitán Tomtom sa veliteľsky nasral a žiadal, aby dnes Holjenčík vysvetlil, ako je to s tým zdražovaním. Ale prasiatko Holjenčík už nič nevysvetlí, pretože včera sa radšej funkcie vzdal, aby nič nevravel, neprezradil, kto mu to nariadil, kto ťahá nitky na jeho paprčiach.
A východ a západ Slovenska môže reklamovať koľko chce, platí posledné rozhodnutie prasiatka Holjenčíka a tak všetky reklamácie budú zamietnuté, pretože už nik nedostal príkaz od šéfa ÚRSO, ako to riešiť a bude platiť jeho posledný podpis, jeho posledné slovo. A osvietený právny birmovaný doktor bude čušať - populistický krok už urobil, plán splnil (vlastnou hlavou). A tak chudobní východniari budú platiť najdrahšiu elektrinu na Slovensku zo svojich najmenších príjmov - tomu sa vraví nepriama úmera - čím menej zarobíš, tým viac zaplatíš.....
Ako to tak čítam, píšeš ako Český žandár. Skoro ako keby si tomu aj rozumel.
Skoro som si už začal myslieť, že sa na konci dočítam, ako na to. Že čo budete tam na výchdze s tým robic.
No a asi zase nič, len poslušne platiť - alebo odhlásiť? Či prejsť na plyn a generátor?
Tato tema naozaj nie je vhodna na zartovanie, ci ustipacne poznamky.

P.S. tyka sa to aj zapadoslovenskeho kraja.
A to už ako?
Teda, čo my tu na západe, máme s vašimi poplatkami? To akože my tu máme parlament a urso a ministerstvo, tak za to môžeme my? Veď vy tam máte najviac "dobrých" voličov a dokonca aj ústavný cirkus.
To že misoft nieje váš, ešte neznamená, že môže touto témou zapĺňať aj celú Poradu a starú blaškovú.
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jar88

i- treba citat s porozumenim.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Platí jedno..."Kto nezažil, nepochopí !"

Ak ste nezažili (nie raz) ponižovanie Slováka na verejnosti, tak radšej držte huby ... obaja !!!
Osobne v škole, na verejnosti, susedia, prístup lekárov, nikdy. Práve naopak.

Nechcem sa ťa dotknúť, keďže bývaš na východe, ale ťažko vynaložená snaha pri získavaní nových investícií bývala zakaždým zmarená východniarmi, aj to prispievalo k tomu, prečo sa investície nerozdeľovali podľa kľúča 2 : 1, neboli schopní komunikácie pri záverečných rokovaniach, ožrať sa mohli po akcii, nie po ceste, neišli na výlet. Vysypali sa z auta ako dogy. To bolo v čase po Biľakovi, kedy podosadzoval svojich na ústredné orgány a vydržali tam po 89.
Negeneralizujem, ale bolo tak.
Inak som zvedavá, dokedy im nebudú prekážať Slováci, aby sa raz nezopakoval 38. rok.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Kvietoček..... asi toľko.... prasiatko Holjenčík zdvihol ceny (fixné položky) za elektrinu niekde až o stovky % Hranatý sa "angažoval" a stredné Slovensko platí tak, ako minulého roku. A vraj západ a východ Slovenska sa nesťažuje - to povedal birmovaný - takže všetko je OK. Lenže faktúry na západ a východ Slovenska prichádzajú až v tomto období a tam šup - od pár % až po 900% navýšenie. Lenže sa povedalo, že majú reklamovať a bude sa "individuálne" riešiť (neviem, ako zvládnu stovky až tisíce reklamácií), takže vláda už nebude v tomto robiť žiadne kroky. Kapitán Tomtom sa veliteľsky nasral a žiadal, aby dnes Holjenčík vysvetlil, ako je to s tým zdražovaním. Ale prasiatko Holjenčík už nič nevysvetlí, pretože včera sa radšej funkcie vzdal, aby nič nevravel, neprezradil, kto mu to nariadil, kto ťahá nitky na jeho paprčiach.
A východ a západ Slovenska môže reklamovať koľko chce, platí posledné rozhodnutie prasiatka Holjenčíka a tak všetky reklamácie budú zamietnuté, pretože už nik nedostal príkaz od šéfa ÚRSO, ako to riešiť a bude platiť jeho posledný podpis, jeho posledné slovo. A osvietený právny birmovaný doktor bude čušať - populistický krok už urobil, plán splnil (vlastnou hlavou). A tak chudobní východniari budú platiť najdrahšiu elektrinu na Slovensku zo svojich najmenších príjmov - tomu sa vraví nepriama úmera - čím menej zarobíš, tým viac zaplatíš.....
https://kosice.korzar.sme.sk/c/20448...#ixzz4XVlg33v1
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aha ho, kotlebovca jedného.
http://www.glob.sk/trapas-ako-hrom-k...y-na-hruskach/
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dal som to do humornej politiky.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kruto pravdivé.
http://hudba.zoznam.sk/spravy/01-02-...vou-rozluckou/
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Tweety
ved od takeho stvorenia sa ani ine cakat neda ALe je to vazne, ved on preboha podporil islamizaicu na Slovensku a to priamo.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

takže pán plukovník fico už našiel aj vinníka :

my sme okamžite konali,“ povedal Fico. Nebol to podľa neho on, kto odovzdal energetiku do rúk súkromníkov, ale Mikuláš Dzurinda.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

taiko
Tweety
ved od takeho stvorenia sa ani ine cakat neda ALe je to vazne, ved on preboha podporil islamizaicu na Slovensku a to priamo.
Včera pri tom rečnení ho mali priamo vykázať z rokovacej sály. ALe my sme k takýmto zhovievaví, my aj vrahov, zlodejov čičíkame len aby sme im nebodaj neublížili a potom sa čudujeme, že takéto vecí sa dejú čoraz viac. Neviem, na čo treba čakať? Čo sa musí udiať aby to kompetentným cvaklo?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Oliwa
Niekoho bolo treba obetovať a zalepiť ľuďom ústa...
Tak padla Holjenčíkova hlava...
Nepadla, hrdo ju bude nosiť a s čistým svedomím.

A nič, ani " S Pánom Bohom, idem ... "

1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Platí jedno..."Kto nezažil, nepochopí !"

Ak ste nezažili (nie raz) ponižovanie Slováka na verejnosti, tak radšej držte huby ... obaja !!!
Osobne v škole, na verejnosti, susedia, prístup lekárov, nikdy. Práve naopak.

Nechcem sa ťa dotknúť, keďže bývaš na východe, ale ťažko vynaložená snaha pri získavaní nových investícií bývala zakaždým zmarená východniarmi, aj to prispievalo k tomu, prečo sa investície nerozdeľovali podľa kľúča 2 : 1, neboli schopní komunikácie pri záverečných rokovaniach, ožrať sa mohli po akcii, nie po ceste, neišli na výlet. Vysypali sa z auta ako dogy. To bolo v čase po Biľakovi, kedy podosadzoval svojich na ústredné orgány a vydržali tam po 89.
Negeneralizujem, ale bolo tak.
Inak som zvedavá, dokedy im nebudú prekážať Slováci, aby sa raz nezopakoval 38. rok.
Tebe odpoviem, aj keď sa vieme občas posekať a máme iný názor na poniektoré veci.
Tých dvoch nemá význam riešiť.
Hérečka z afriky je zahľadená do seba...stále nenašla sever.
Herec je proste puk kakavkový...nepozná Slovensko a nie ešte Čechy. Ako zasran ťahal kačera okolo rybníka v dajakej zapadnutej dzedzine. Po škole hneď zdrhol do Holandska a teraz tu ide dávať rozumy zo a do života...???...a dokonca mne ?
Tak to teda pŕŕŕ...na to proste nemá, zasran jeden.
-----------------------------------
Takže asi takto.
Ty spomínaš politické vrstvy...tie mám proste v prdely.
Mne v tom hodnotení išlo o bežných jednotlivcov...proste nejaké to správanie sa čechov oproti slovákom trebárs v obchode, v reštaurácii.


Skončil som.
1 4
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
[QUOTE
buchač
Platí jedno..."Kto nezažil, nepochopí !"

Ak ste nezažili (nie raz) ponižovanie Slováka na verejnosti, tak radšej držte huby ... obaja !!!
Hérečka z afriky je zahľadená do seba...stále nenašla sever.
Herec je proste puk kakavkový...nepozná Slovensko a nie ešte Čechy. Ako zasran ťahal kačera okolo rybníka v dajakej zapadnutej dzedzine. Po škole hneď zdrhol do Holandska a teraz tu ide dávať rozumy zo a do života...???...a dokonca mne ?
Tak to teda pŕŕŕ...na to proste nemá, zasran jeden.
-----------------------------------
Takže asi takto.
Ty spomínaš politické vrstvy...tie mám proste v prdely.
Mne v tom hodnotení išlo o bežných jednotlivcov...proste nejaké to správanie sa čechov oproti slovákom trebárs v obchode, v reštaurácii.


Skončil som.





buchač,
"puk kakavkový" teraz ťahá káčera v celkom inom prostredí, ako ty v jeho veku, keď si mal vo vačku delobuchy, možnože aj postavenie lampasáka....ktože ho vie....
hérečka z Afriky 20rokov spolužila s čechúňmi a určite vie viac o ich správaní a mentalite, ako dajaký dudroš z KE.
A tiež dobre pozná správanie "čobolákov"- slováčiskov, hlavne tých, čo žijú v oblasti, kde svadba trvá 3dni a 3noci.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať