Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
bjuty smis
Janiela
afrikánka
Janiela
afrikánka
Ale Janiela, všetko je v poriadku...žijeme, nehladujeme, nestíhajú nás živelné pohromy, máme úspešných športovcov,Slovensko je zatiaľ krásne, ty si popíjaš čajík, ja si dávam kávičku....
Áááále, samozrejme, padlo pár slov aj teplých aj studených, aj mínusky aj plusky
Zachovajme pokoj a priateľskú pohodu na Porade, rada tu chodím.

Cez víkend ma čaká krásna akcia, teším sa a som šťastná, lebo stretnem dobrých ľudí a zažijem niečo báječné. Počítam hodiny.
A JA ti to zo srdca prajem....
A JA ti zo srdca ďakujem
A JA by som chcel vidieť, ktorej z týchto klamárok teraz viac narastol nos......
Zabil si teraz
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
misoft
ˇAko sa správa Sagan, Cibulka a iní MIMO šport - to je ich vec (i keď sa niekedy riadne zhovädia). Ako dosiahli tieto úspechy - tu sa dá polemizovať - nedosiahli ich podplácaním, známosťami, "titulmi" z rôznych "inštitúcií" - dosiahli ich tréningom, prácou na sebe.
Že Cibulka nešla na OH? A) buď sa na to necítila a zvolila "výhovorku", alebo B) naozaj jej achilovka povedala STOP. Nevieme. Sagan šiel na OH, nie na cestné preteky (pretože vedel, že na tejto trati má minimálne šance), vybral si inú disciplínu, no tam mal smolu (dva defekty - to položí aj Sagana ).
Podstatné je však ten koniec - keď sa vyhlasujú výsledky a zaznie "from SLOVAKIA", ak v telke, v novinách, na internete na celom svete svieti meno a "from SLOVAKIA". Ak keď tí víťazi ešte ukážu slovenskú vlajku - svet vidí i náš symbol, keď príde turista niekam a povie, že je zo Slovenska - asociácia je Sagan, Cibulková (lebo VEDIA kto to je!) a nebudú sa pýtať, či máme čisté a teplé more (lebo si pomýlia Slovensko so Slovinskom).
presne tak, ako ked mi casnik v Singapure zacal o Hamzikovi a Skrtelovi rozpravat. Pocit na nezaplatenie
Takže si napokon - nezaplatil...?
Kto je Hamzik? Nepoznám... Myslíš toho okuliarnatého intelektuála s čírom? Žeby Hamšík?
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
Nechapem, preco ma niekto potrebu riesit to, ze s nim niekto nesuhlasi, lebo v debatach je to o nesuhlaseni, A trebalo by sa zamysliet ci aj on/ona, poza bucka nenadeluje. .
nenadeľujem poza bučka,nadelím ti až teraz
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
taiko
misoft
ˇAko sa správa Sagan, Cibulka a iní MIMO šport - to je ich vec (i keď sa niekedy riadne zhovädia). Ako dosiahli tieto úspechy - tu sa dá polemizovať - nedosiahli ich podplácaním, známosťami, "titulmi" z rôznych "inštitúcií" - dosiahli ich tréningom, prácou na sebe.
Že Cibulka nešla na OH? A) buď sa na to necítila a zvolila "výhovorku", alebo B) naozaj jej achilovka povedala STOP. Nevieme. Sagan šiel na OH, nie na cestné preteky (pretože vedel, že na tejto trati má minimálne šance), vybral si inú disciplínu, no tam mal smolu (dva defekty - to položí aj Sagana ).
Podstatné je však ten koniec - keď sa vyhlasujú výsledky a zaznie "from SLOVAKIA", ak v telke, v novinách, na internete na celom svete svieti meno a "from SLOVAKIA". Ak keď tí víťazi ešte ukážu slovenskú vlajku - svet vidí i náš symbol, keď príde turista niekam a povie, že je zo Slovenska - asociácia je Sagan, Cibulková (lebo VEDIA kto to je!) a nebudú sa pýtať, či máme čisté a teplé more (lebo si pomýlia Slovensko so Slovinskom).
presne tak, ako ked mi casnik v Singapure zacal o Hamzikovi a Skrtelovi rozpravat. Pocit na nezaplatenie
Takže si napokon - nezaplatil...?
Kto je Hamzik? Nepoznám... Myslíš toho okuliarnatého intelektuála s čírom? Žeby Hamšík?
ale ved sa neondi, ved vies koho som myslel. Ci si si potrebovala ulavit ? Tak aspon dufam, ze pomohlo
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dnes zapacilo

zaujimava hracka.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

S tými cievkami to zariadenie to tu už dával buď misoft, alebo som to na inom fóre videl, ale nie toto video, ale podrobnejšie a spomalené...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tak tento nadpis sa celkom vydaril "....bude šéfovať nemocnici, ktorú kúpilo pohrebníctvo" Ani neviem, čo si mám o tomto myslieť Len aby spolu neurobili nejakú kartelovú dohodu ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Dnes zapacilo

zaujimava hracka.
Nuž - nie celkom dobrá hračka.
Podobný princíp
pohyblivé magnetické pole
Princíp EM gun
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pohrebníctvo malo málo roboty...

a brixiho schopnosti sú zárukou zvýšenie práce....

bývať tam, do tej nemocnice nevkročím....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pohrebníctvo malo málo roboty...

a brixiho schopnosti sú zárukou zvýšenie práce....

bývať tam, do tej nemocnice nevkročím....
realítvne stabilné a nestratové podnikanie
výroba chlebovín(chlieb rožky) - jesť treba každý deň
zdravotníctvo - keď chytí nemoc treba sa liečiť
pohrebné služby - každý musí zomrieť pozostalí pri emócii nehľadia na cenu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

netreba myslieť, ako na vás raz niekto zaručene zarobí
uvediem bez komentára
2 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no, ked už mám takúto pohrebnú tému - minule to tuším bol rozhovor s pracovníčkou v kremátoriu a len tak na okraj poznamenala, že v lete, keď majú lekari dovolenky, tak je citeľne menší počet pohrebov Ani neviem, či si chcem vlastne tej vete porozumieť
4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi preto, že viac ľudí umiera v zime. Zrejme to súvisí s ročným obdobím...
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Asi preto, že viac ľudí umiera v zime. Zrejme to súvisí s ročným obdobím...
Sedíš na štvorkolke???
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

afrikánka
Nandrolon
Asi preto, že viac ľudí umiera v zime. Zrejme to súvisí s ročným obdobím...
Sedíš na štvorkolke???
Aj tam sú káble.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Prečo?
Lebo si nepochopil príspevok od Dáši.
1 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
A preto dávaš hneď mínusku?
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://ekonomika.sme.sk/c/7050117/v-...ez-v-lete.html
Afrikánka, postav sa o kúsok vedľa, stojíš na Tweety kábloch :-))))))))))))))
Podľa mňa si ho nepochopila práve ty.
Píše, že v lete, keď majú lekári dovolenky, je menej úmrtí. No a ja na to logicky reagujem, že to nesúvisí s dovolenkami lekárov /lebo na dovolenku sa chodí oveľa viac v lete/ ale s tým, že je všeobecne známe, že viac ľudí zomiera práve v zimných mesiacoch...
Alebo, mi to vysvetli polopate ty, ako si to pochopila... ???
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
Myslíš tú "marec, poberaj sa starec"?
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať