Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
https://dennikn.sk/682429/porovnali-...zenie/?ref=top
Obzvlast vypichujem
" Pri zvyšnej viac ako polovici vybraných potravín, ktoré kupujú spotrebitelia po celom svete, pretože ich značku poznajú a očakávajú, že budú rovnaké, nech ich kúpia kdekoľvek, zistili inšpektori v zložení aj kvalite väčšie či menšie rozdiely. "

a

" Spotrebiteľ má právo na rovnakú kvalitu potravín ako v zahraničí. Argument, že spotrebitelia uprednostňujú iné regionálne chute, neobstojí, pretože neočakávajú, že dostanú v potravinách viac éčok a menej mäsa “
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
1. Neviem sa vyjadrit k zelovocu v Ruzinove, ale pamatam si regaly, zaplnene iba octom, ci slivkovym lekvarom v nasom zelovoci v Kosiciach. Ano, da sa hovorit o chronickom stave a nebolo to v 70 rokoch, ale v 80 rokoch. Tazke v Ruzinove neviem, ale v Kosiciach to bola pravda.
Netrep ... presnejšie NETREP *****INY !!!
...na základe jedného zaprdeného zelovocu na Luníku VIII. alebo IX. chceš porovnávať zelovocinárske obchody v celom meste ???

V 80tych rokoch si sa len narodil, tak čo si môžeš pamätať ? Tak pieskoviská a nič iné môžeš porovnávať, no nie obchody.

Kuwa...už to preháňaš s tou neobjektívnosťou.
Buď si daj solídne prášky (chlast, joina)....alebo už s tým prestaň.
----------------------------
PS: To, co mne staci k stastiu nie je malickost. Neklamat, nepodzvadzat, nekradnut, nefabulovat, nezavidiet, nechovat zast, ci nenavist, nevymyslat si, nenechat sa ovladat nizkymi pudmi, to su velke veci, nie ziadne malickosti Aj ja mam casto co robit...
Tak neklam, nepodvádzaj, nekradni, nefabuluj, nezáviď, nechovaj zášť či nenáviď, nevymýšľaj si, nenechaj sa ovládať nízkymi pudmi.
Doplním ešte mentorovanie, mudrovanie, zavádzanie...
Naposledy upravil buchač : 15.02.17 at 09:03
1 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Smutne,ze im to trvalo tolko rokov....
Nemecko je vajvacsi vyrobca "masoveho" separatu....ale ma zakazane ho pouzivat....pre koho je tato "mnamka..."
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Smutne,ze im to trvalo tolko rokov....
Nemecko je vajvacsi vyrobca "masoveho" separatu....ale ma zakazane ho pouzivat....pre koho je tato "mnamka..."
ani neviem, ci chcem vediet, co to je a ako sa to vyraba Zaregistroval som zatial len ten ruzovy material na kuracie medajlonky a stacilo mi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nechci....ja som videla .....obrazok mam stale pred ocami....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Nechci....ja som videla .....obrazok mam stale pred ocami....
si viem predstavit
0 0
Soňa K Soňa K

Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

Soňa K
A nad.bať sa BIO chlastom a hodiť BIO šablu. A drahá odmietne orál, lebo nie je BIO.
Tým, čo nesúhlasili - Toto nemusíte robiť, toto je dobrovoľné, toto nie je dan z príjmu.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Soňa K
Soňa K
A nad.bať sa BIO chlastom a hodiť BIO šablu. A drahá odmietne orál, lebo nie je BIO.
Tým, čo nesúhlasili - Toto nemusíte robiť, toto je dobrovoľné, toto nie je dan z príjmu.
Moja...to nie je o dobrovoľnosti.
Skôr by som povedal, že v tomto prípade ide o závisť...
Takže aspoň takto "orálne" sa prejavujú.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dodnes mám blok a čerešne si v zelovoci nekúpim...našťastie sme dostávali plný kôš z dolniakov, tak som sa ich raz do roka najedla do sýta.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Smutne,ze im to trvalo tolko rokov....
Nemecko je vajvacsi vyrobca "masoveho" separatu....ale ma zakazane ho pouzivat....pre koho je tato "mnamka..."
Odpoveď: ---->druhotriednym členom EU----> s "národnými" chuťami---->Slovákom, Poliakom, Rumunom, Bulharom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski ved ja viem...kam..este si zabudol balkan...
Dnes som zistila ,ze rajo je clen skupiny meggle.....decko donieslo....zase z rajo podnikovej...tie ich "zbastardene"vyrobky....uz som to tu niekde....ked sa meni produkt na linke...kym sa vyladi...kupis nevies čo....pazitkova natierka rajo...je proteinovy jogurt hruskovy....ale vlastne malinovy a vyrobeny....pre srbia,bih,slo....hr.....hmmm....isto v takej kvalite ako keby pre de....a ostatok zapadu...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui - Balkán, balkón.... zatiaľ len RO a BG sú v EU, HR neriešim - tí majú viacej rozumu a neberú to svinstvo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Oj, oj, tá si teda zavarila a nie len pitím.
https://www.aktuality.sk/clanok/4158...zona-hp&utm_co
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nepotesilo dnes.

https://www.aktuality.sk/clanok/4158...a-jednoduchsi/

Keby sme sa tak radsej postarali , aby dlznici nevznikali
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Myslím,že sa oplatí prečítať si Beblavého blog na Sme čku.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Oj, oj, tá si teda zavarila a nie len pitím.
https://www.aktuality.sk/clanok/4158...zona-hp&utm_co
majka, veď už na pohľad vyzerali že sú nesvojprávne.. aj keby neboli ožraté..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Odporúčam každému dôchodcovi začať podnikať, narobiť dlhy, vyhlásiť bankrot a 10-tisíc je doma :-))))))))))) predpokladám, že to bude musieť ešte trochu doladiť, lebo ináč by to bolo dosť jednoduché...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tweety
Oj, oj, tá si teda zavarila a nie len pitím.
https://www.aktuality.sk/clanok/4158...zona-hp&utm_co
Tato pani MUDr. je znama firma uz roky. Za trest asi k nej ludia chodili. Ale je v nemocnici, urcite sa Dg prisposobia a nic sa diat nebude

jej odbornost
http://lekar.pluska.sk/1216/mudr-bea...ska/hodnotenia
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
Tweety
Oj, oj, tá si teda zavarila a nie len pitím.
https://www.aktuality.sk/clanok/4158...zona-hp&utm_co
majka, veď už na pohľad vyzerali že sú nesvojprávne.. aj keby neboli ožraté..
Mne na prvý kuk vyzerali groteskne a zdá sa, že aj na druhý a ďalšie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Myslím,že sa oplatí prečítať si Beblavého blog na Sme čku.
Čert ber Bublavého...
ALE ak toto všetko ohľadom poisťovní (a nie iba VŠZP) a zdravotníctva prejde ?
Ľutujem už teraz ďalšie pokolenia (možno už naše malé vnúčatá), nakoľko prebehne taká zmena, že až.
Teraz sú doplatky na lieky, na zubára, na gyndoša, na objednanie vyšetrenia...
Po tej prípadnej (beriem ale ako hotovú vec) zmene sa bude doplácať už za všetko...
Taká operácia položí na kolená nie jednu rodinu...hypotéka na byt bude malina proti tomu zadlženiu sa voči nemocnici.
Chorí budú závidieť mŕtvym.

Ale čítajme aj naďalej Tupky a iné "kvalitné" zdroje, voľme aj naďalej kapitána a plukovníka...a vpred k svetlejšej budúcnosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať