Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tweety
Nandrolon
Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
A preto dávaš hneď mínusku?
Ja mám na mínusky poruke liguéééére...
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

afrikánka
Tweety
Nandrolon
Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
A preto dávaš hneď mínusku?
Ja mám na mínusky poruke liguéééére...
Ak by som za každou mínuskou dala liguére, tak dnes sa nepostavím na nohy. Premýšľam, čo núti týchto notorických mínuskovačov. Žeby slabé sebavedomie, či absencia sebareflexie, či vari základné pudy, či?........ Prizná sa niekto dobrovoľne, či byť odvážnym je ťažšie ako sa skrývať za anonymnú mínusku?
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tweety
afrikánka
Tweety
Nandrolon
Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
A preto dávaš hneď mínusku?
Ja mám na mínusky poruke liguéééére...
Ak by som za každou mínuskou dala liguére, tak dnes sa nepostavím na nohy. Premýšľam, čo núti týchto notorických mínuskovačov. Žeby slabé sebavedomie, či absencia sebareflexie, či vari základné pudy, či?........ Prizná sa niekto dobrovoľne?
Ale toľko ich snáď nedostaneš, aby si to neustála....ja dobrovoľne priznám mínusku, aj zdôvodním, hoci výnimočne....aj iný dôvod mávam
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

afrikánka
Tweety
afrikánka
Tweety
Nandrolon
Prečo?
ps: hľadám tú štatistiku, čo som kedysi videl, ale nemôžem nájsť.
A preto dávaš hneď mínusku?
Ja mám na mínusky poruke liguéééére...
Ak by som za každou mínuskou dala liguére, tak dnes sa nepostavím na nohy. Premýšľam, čo núti týchto notorických mínuskovačov. Žeby slabé sebavedomie, či absencia sebareflexie, či vari základné pudy, či?........ Prizná sa niekto dobrovoľne?
Ale toľko ich snáď nedostaneš, aby si to neustála....ja dobrovoľne priznám mínusku, aj zdôvodním, hoci výnimočne....aj iný dôvod mávam
dnes v tejto téme asi 8
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tak to teda dostočne, numero pod stôl
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja som uz na verejnu nastenku pisal, ze som jednu udelil... za prispevok tweety "...nepochopil si..."
niekedy ma irituje ked prave ten uzivatel, ktory nepochopil to napise mne... :-)))
ale vidim, ze ich je tu rozdanych podstatne viac...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to viete....a do životopisu si potom napíšeme :

v kolektíve som oblúbený.... )
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bjuty smis
to viete....a do životopisu si potom napíšeme :

v kolektíve som oblúbený.... )
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

dokážem pochopiť, prečo včerajší príspevok o športovcoch a peniazoch vyvolal mínuskovanie. Ale prečo sprostredkovane dnešný príspevok, o ktorom som si naivne myslela, že je vtipný vyvolal opäť mínuskovanie, to fakt netuším Trochu nadhľadu do života by možno občas prospelo. Veď nejde o život....

Mmch, právo toto je genialne na Saganovi - je to pre neho hra. Kým jeho súperi na MS trenovali v saune, aklimatizovali sa 3 týždne, on prišiel 3 dni pred závodmi, z toho jeden prespal, jeden čo-to zajazdil, další už len aby sa nepovedalo.... Proste sa bicyklovaním baví.

Aj my by sme sa tuším mali trochu tým životom baviť. A nebrať hneď všetko ako keby od toho záviselo naše prežitie....
4 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

robila som v domove dôchodcov,najviac umierali koncom zimy...chladničku som mala vedľa "kancelárie"...........
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sagan je este pracant, ale co taky Adam Cibula? Ten ma genetiku jak svina /cierny ju maju obecne lepsiu z pohladu testosteronu, poznal som vo fitku jedneho cigana, cistotneho viac ako ostatni bieli/... Cibula, keby mal aspon trosku rezimu, drillu a prac. moralky, mohol byt mr. Olympia. On vkuse chlastal, ale za 5 mesiacov bol znova vo forme, ktoru druhy neurobi ani za 10 rokov...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
dokážem pochopiť, prečo včerajší príspevok o športovcoch a peniazoch vyvolal mínuskovanie. Ale prečo sprostredkovane dnešný príspevok, o ktorom som si naivne myslela, že je vtipný vyvolal opäť mínuskovanie, to fakt netuším Trochu nadhľadu do života by možno občas prospelo. Veď nejde o život....

Mmch, právo toto je genialne na Saganovi - je to pre neho hra. Kým jeho súperi na MS trenovali v saune, aklimatizovali sa 3 týždne, on prišiel 3 dni pred závodmi, z toho jeden prespal, jeden čo-to zajazdil, další už len aby sa nepovedalo.... Proste sa bicyklovaním baví.

Aj my by sme sa tuším mali trochu tým životom baviť. A nebrať hneď všetko ako keby od toho záviselo naše prežitie....
ale ked my mame tak radi, ked mozeme somrat a dudrat. Vies, ten syndrom "Zlata v tatrovke ", to je Ti velmi rozsirena nemoc.
Este viac sa nam paci, ked nam niekto neustale ublizuje a na nas utoci, to sa potom mozeme stazovat a protiutocit.
Maj rozum, nadhlad je pre slabochov. Lebo ked mame nadhlad, potom stratime ostrazitost a ulahcime protivnikovi utok. A to si predsa nemozeme v tejto pretazkej dobe dovolit.
1 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
ten syndrom "Zlata v tatrovke ", to je Ti velmi rozsirena nemoc.
čo to je?
bývalá kolegyňa je Zlata,ale tatrovku nemá
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
dnes v tejto téme asi 8
A čo sa čuduješ. Veď predsa nastúpila mínusková smena..... Ide sa plán plniť.....
P.S. A teraz i ja prispejem k plneniu plánu.....schytám....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
taiko
ten syndrom "Zlata v tatrovke ", to je Ti velmi rozsirena nemoc.
čo to je?
bývalá kolegyňa je Zlata,ale tatrovku nemá
to je ako ked dovezu Slovakovi tatrovku zlata a on vynada vodicovi, ze co on s tym teraz ma robit, kde to vsetko zlato ma zlozit a ze mu len starosti narobili
2 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
taiko
kopretinka
taiko
ten syndrom "Zlata v tatrovke ", to je Ti velmi rozsirena nemoc.
čo to je?
bývalá kolegyňa je Zlata,ale tatrovku nemá
to je ako ked dovezu Slovakovi tatrovku zlata a on vynada vodicovi, ze co on s tym teraz ma robit, kde to vsetko zlato ma zlozit a ze mu len starosti narobili
dakujem aj ja za minusku. Uzijem v zdravi
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
taiko
taiko
kopretinka
taiko
ten syndrom "Zlata v tatrovke ", to je Ti velmi rozsirena nemoc.
čo to je?
bývalá kolegyňa je Zlata,ale tatrovku nemá
to je ako ked dovezu Slovakovi tatrovku zlata a on vynada vodicovi, ze co on s tym teraz ma robit, kde to vsetko zlato ma zlozit a ze mu len starosti narobili
dakujem aj ja za minusku. Uzijem v zdravi
uch kolkeho pozehnania sa mi dostava, to si vari asi ani nezasluzim
8 minusiek za pol hodinu. OOO bud pochvalen dobrotivy minuskar
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Taiko, ani nezaspím od závisti, že 8 mínusiek za pol hodiny a ja iba 6 za dnešné popoludnie
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
uch kolkeho pozehnania sa mi dostava, to si vari asi ani nezasluzim
8 minusiek za pol hodinu. OOO bud pochvalen dobrotivy minuskar
Popularita niečo stojí.........
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať