Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ja? Čo som od macochy? Ani jedna dneska?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a čo dneska? treska!
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
A ja? Čo som od macochy? Ani jedna dneska?
naaaa, no nic. Asi si za dnes nezasluzis. Musis sa viac snazit
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dám?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Daj - nech aj ja z toho niečo mám
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tomuto sa tie kolieska v hlave teda riadne zadreli

http://www.cas.sk/clanok/469148/zaka...-prst-na-nohe/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi mal hlad....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Júj, ako ma dnes potešilo, že aj inde, ako na Porade sa tak "k veci" vie debatovať.
Príspevok z diskusie nejakého mamiarka: A kedy Európska komisia plánuje zjednotiť mzdy v EÚ??
------------------------------

Pritom je článok o digitalizácii Slovenska, ktorá začne bezplatným internetom.

Na slovensku asi 5G zadarmo do každej domácnosti a možno aj tým, čo bývajú v lese.
Od 15. júna budúceho roku Európska komisia (EK) plánuje úplne odstrániť roamingové poplatky v Európskej únii, aby kdekoľvek platila rovnaká cena za hovory a dáta. Ďalším krokom by mala byť sieť piatej generácie či WiFi zadarmo na verejných priestranstvách.
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/409785-digitalizacia-sa-zacne-bezplatnym-internetom/
2 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ako by sa nám žilo, keby bolo keby - keby sme mali takýchto poslancov.

Zaznela tam nejedna krásna a veľká myšlienka, ale jedna z nich, je predsa len najväčšia.
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jesenná prechádzka..
DSC_8499.JPG  
DSC_8504.JPG  
DSC_8512.JPG  
DSC_8492.JPG  
DSC_8487.JPG  

DSC_8484.JPG  
DSC_8483.JPG  
DSC_8481.JPG  
DSC_8476.JPG  
DSC_8475.JPG  

DSC_8480.JPG  
DSC_8470~2.JPG  
DSC_8493~2.JPG  
1/1
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Parádne okolie, príjemné pohladenie duše i tela.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zaujímavé, že toľko rokov sem chodím, a stále sa mi podarí objaviť chodníček, ktorý som doteraz nepoznala.. keď sú popadané listy, krajina vyzerá úplne inak..
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Áno, to je to čaro, že príroda je v každom ročnom období je iná a stále krásna. A je tu pre nás.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Žabi nádherné okolie, máš možnosť vychádzok s peknou prírodou, je to naozaj oddych a prínos pre zdravie....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Ako by sa nám žilo, keby bolo keby - keby sme mali takýchto poslancov.

Zaznela tam nejedna krásna a veľká myšlienka, ale jedna z nich, je predsa len najväčšia.
Nuž, pani poslankyni sa zakaždým niečo zadarí. :-) Je mimoriadne častým hosťom v rozhovoroch hlavne v CZ. Prečo asi? Pozrela som si neskoro v noci. Takmer som potom nezaspala. Už to nebudem robiť.
Uvidíme, kto oddnes zareaguje zvýšeným prísunom mínusov. Pred dvomi dňami Mars úrodne zaúradoval.
P.S. Takto pekne bolo video na yt uvedené:
Publikováno 4. 11. 2016
Vytaženo z archvívu pro lepšího pamatováka. Nabízí se otázka. Magda, jak se vám líbí?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žabinka
zaujímavé, že toľko rokov sem chodím, a stále sa mi podarí objaviť chodníček, ktorý som doteraz nepoznala.. keď sú popadané listy, krajina vyzerá úplne inak..
Ach, Štiavnica!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
jar88
Ako by sa nám žilo, keby bolo keby - keby sme mali takýchto poslancov.

Zaznela tam nejedna krásna a veľká myšlienka, ale jedna z nich, je predsa len najväčšia.
Nuž, pani poslankyni sa zakaždým niečo zadarí. :-) Je mimoriadne častým hosťom v rozhovoroch hlavne v CZ. Prečo asi? Pozrela som si neskoro v noci. Takmer som potom nezaspala. Už to nebudem robiť.
Uvidíme, kto oddnes zareaguje zvýšeným prísunom mínusov. Pred dvomi dňami Mars úrodne zaúradoval.
P.S. Takto pekne bolo video na yt uvedené:
Publikováno 4. 11. 2016
Vytaženo z archvívu pro lepšího pamatováka. Nabízí se otázka. Magda, jak se vám líbí?
Nuž....ako herečka bola omnoho lepšia.... ako politička nestala ani za kopu hnoja....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
korela
jar88
Ako by sa nám žilo, keby bolo keby - keby sme mali takýchto poslancov.

Zaznela tam nejedna krásna a veľká myšlienka, ale jedna z nich, je predsa len najväčšia.
Nuž, pani poslankyni sa zakaždým niečo zadarí. :-) Je mimoriadne častým hosťom v rozhovoroch hlavne v CZ. Prečo asi? Pozrela som si neskoro v noci. Takmer som potom nezaspala. Už to nebudem robiť.
Uvidíme, kto oddnes zareaguje zvýšeným prísunom mínusov. Pred dvomi dňami Mars úrodne zaúradoval.
P.S. Takto pekne bolo video na yt uvedené:
Publikováno 4. 11. 2016
Vytaženo z archvívu pro lepšího pamatováka. Nabízí se otázka. Magda, jak se vám líbí?
Nuž....ako herečka bola omnoho lepšia.... ako politička nestala ani za kopu hnoja....
herečka sa texty učí aby svoju postavu zvládla( a opakuje ju stále dookola), ako politička sa tiež texty učila aby postavu zvládla(A OPAKOVALA ICH AKO keby bola herečka v postave političky)
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už sa demografia citeľne dvíha. Pomaly nebude čo riešiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať