Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pacilo

-------------
Jeden večer vzal starý Indián svého vnuka a vyprávěl mu o bitvě, která probíhá v nitru každého člověka.
Řekl mu: „Synku, v každém z nás probíhá bitva mezi dvěma ‘vlky’.
Jeden je špatný. Je to vztek, závist, žárlivost, smutek, sobeckost, hrubost, nenávist, sebelítost, falešnost, namyšlenost a egoismus.
Ten druhý je dobrý. Je to radost, pokoj, láska, naděje, vyrovnanost, skromnost, laskavost, empatie, štědrost, věrnost, soucit a důvěra.”
Vnuk o tom všem přemýšlel a po minutě se zeptal: “A který vlk vyhraje?”
Starý indián odpověděl: “Ten kterého krmíš”.
--------------
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma
misoft
RegioJet mal zase "smolu" - ďalšia súprava je OUT.....
http://spravy.pravda.sk/cierna-kroni...sia-zranenych/
na tom priecestí je STOP-ka ale kto by ju rešpektoval??? Jazdievala som tadiaľ vždy s malou dušičkou.
Dnes je moderne nedavat prednost....
....vcera kamionista...ja v lavom on v pravom...dal smerovku a uz do mna..do laveho ba-pri auparku...samozrejme dostal muju dvojitu trubu....ja od neho jeho trubu....potom ja okienko dole a dostal moj prostrednik .....rutil sa v lavom zapol dialkove.....

Nehovoriac o dalsej mode.....zastavit auto kde kolvek a zapnem 4smerovky....a tym padom sa asi stava neviditelne
Wilmus...tu nikto nic nerespektuje...
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som minule čakal odparkovaný pri žel. priecestí so závorami a samozrejme kysucké medzinárodné kolóny ako každý deň. No a kamionista na strede priecestia so závorami. Už som len čakal, kedy začne zvoniť, lebo presne mal ísť vlak, na ktorý som čakal aj ja.
Radšej som vystúpil z auta, aby ma ten nabúraný kamión s vlakom nezrámoval. Začalo zvoniť. Kamionista v strese, zaradil spiatočku, že to buchlo na pol obce. Samozrejme za ním iný kamión, takže nič. Zaradil pre zmenu jednotku dopredu, posunul sa asi pol metra, stále bol na priecestí, závory sa začali zatvárať. Tá zadná ho minula asi o 10 cm a predná ak by nebola iba polovičná /v jednom smere na dvojprúdovke/ tak ho privrie. Vlak sa už blížil do zastávky, vpredu sa mu niekto posunul, tak len tak tak sa uhol korbou vlaku. Policajti to videli asi zo štyroch metrov, lebo tam boli odparkovaní, ale salám, niečo si vo vnútri písali.
Na druhej strane ani nemohli nič robiť, iba čakať...
Naposledy upravil Nandrolon : 09.11.16 at 09:14 Dôvod: pravopisná oprava
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
už je to tady... už.. se .. zbláznili
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/10/1587085/Nepr...-15-dni-v-roku
Tych co maju problem so zatvorenim obch.v nedelu by som dala hned facku.....
Minule v tv....dochodkyna....aky problem by mala...keby bolo zavrete v nedelu....hned by som jej bola jednu pacla...nech sa prebere.....
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
http://x.topky.sk/cl/10/1587085/Nepr...-15-dni-v-roku
Tych co maju problem so zatvorenim obch.v nedelu by som dala hned facku.....
Minule v tv....dochodkyna....aky problem by mala...keby bolo zavrete v nedelu....hned by som jej bola jednu pacla...nech sa prebere.....
hej, to som videla.. teta dôchodkyňa ma riadne prekvapila jej názorom.. a to väčšinu života žila v dobe, keď v nedeľu boli obchody zatvorené.. sobota 13,00 a padla..
Naposledy upravil Žabinka : 10.11.16 at 10:15
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ako to robia tí rakúšáci, že v nedeľu zatvorené - a oni do pondelka od hladu neumrú... Vari Slovač by...?
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mna potesilo dnes rano...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oliwa
Ako to robia tí rakúšáci, že v nedeľu zatvorené - a oni do pondelka od hladu neumrú... Vari Slovač by...?
Švajčiari detto.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj nemcúri...
v at sobota aspon lidl do 18h....
Ja nakup 1x v tyzdni....ak nieco vynimocne potrebujem dokupim tu....ale snazim sa.... aby som do obchodu nepachla...ale to som janeznasam nakupovat....
Ked bol chlap het....chodila som kazdy druhy pondelok...sice som to ledva vytrepala do bytu...ale co uz
Neviem si predstavit,ze by som bola vrazena kazdy den v obchode
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

[QUOTE=...ale to som janeznasam nakupovat....
Ked bol chlap het....chodila som kazdy druhy pondelok...sice som to ledva vytrepala do bytu...ale co uz
Neviem si predstavit,ze by som bola vrazena kazdy den v obchode[/QUOTE]
Celá ja. Potom to ledva dovlečiem a som z toho dva dni het
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žabinka
lujza.j
http://x.topky.sk/cl/10/1587085/Nepr...-15-dni-v-roku
Tych co maju problem so zatvorenim obch.v nedelu by som dala hned facku.....
Minule v tv....dochodkyna....aky problem by mala...keby bolo zavrete v nedelu....hned by som jej bola jednu pacla...nech sa prebere.....
hej, to som videla.. teta dôchodkyňa ma riadne prekvapila jej názorom.. a to väčšinu života žila v dobe, keď v nedeľu boli obchody zatvorené.. sobota 13,00 a padla..
Ja som tiež za stíšenú atmosféru počas víkendov, ale pokiaľ má dôchodkyňa doslova pod nosom nejaký vhodný obchod a zdravie jej slúži, tak sa jej oplatí do toho obchodu skočiť aj denne, ved mnohí si vypínajú v zime chladničky, na WC majú šetriaci program at´d. Ak poplatí poplatky za byt, lieky, majú čo robiť a nie jeden. Pri takomto režime vyhodí min. potravín, ak vôbec.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keď som ešte pracovala a bola naučená skôr vstávať, vybehla som v sobotu kúpiť len mlieko a čerstvý chlieb a neznášala som tých, čo robili veľké nákupy. Veď mali čas cez týždeň, vtedy sme pracovali do 14-tej, 15-tej a obchod mali pod nosom. A navyše ak bol krásny deň, bol hriech sedieť doma a o 8 hod. sme mali autobus do Tatier, či do lesa.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
Keď som ešte pracovala a bola naučená skôr vstávať, vybehla som v sobotu kúpiť len mlieko a čerstvý chlieb a neznášala som tých, čo robili veľké nákupy. Veď mali čas cez týždeň, vtedy sme pracovali do 14-tej, 15-tej a obchod mali pod nosom. A navyše ak bol krásny deň, bol hriech sedieť doma a o 8 hod. sme mali autobus do Tatier, či do lesa.
Ja nie že by som ich neznášal, skôr by som povedal, že to ich počínanie nechápem. Veď ak sú obchody otvorené, tak povediac doslova nonstop, teda po celú dobu bežného dňa, okrem noci a noc je asi od 22 až 23:00 do 5 až 7:00 hod, tak si môžem kedykoľvek kúpiť práve to, čo momentálne potrebujem.

Nedám si predsa do chladničky zásobu rôznych rýb, kuracieho, bravčového, hovädzieho a tak ďalej, nedám si tam ani sortiment mlieka a mliečnych výrobkov a podobne. Tiež si nekúpim do špajzy 10kg múky, cukru, ryže, cestovín, balenej vody, tetra pak mlieka a všetko to ostatné, ako zelenina, ovocie plus 5kg zemiakov a cibule, čo vídam ľudí kupovať. Za výnimku však považujem hygienické potreby, ako je papier, mydlo, prací gél a všetko ostatné. Pre to by sa mi do obchodu behať naozaj nechcelo práve vtedy, keď to potrebujem.
Jednoducho povedané, viem si živo predstaviť, ako tie rodiny asi fungujú a prosperujú. Čo asi tak varia, aby to nemuseli vyhadzovať.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Aj nemcúri...
v at sobota aspon lidl do 18h....
Ja nakup 1x v tyzdni....ak nieco vynimocne potrebujem dokupim tu....ale snazim sa.... aby som do obchodu nepachla...ale to som janeznasam nakupovat....
Ked bol chlap het....chodila som kazdy druhy pondelok...sice som to ledva vytrepala do bytu...ale co uz
Neviem si predstavit,ze by som bola vrazena kazdy den v obchode


Ja to mam dobre, moj muz miluje nakupovanie Uz anio nepamatam, kedy som nakupovala potraviny.A ten prehlad co ma, vraj tym relaxuje, tak nech sa paci
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To "neznášala" som mala dať do úvodzoviek, šlo mi len o to, že som chcela stihnúť jediný autobus.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A zase sa potvrdilo, že Bratislavčania sú najmenší ľudia na svete . Napadalo trochu snehu (vraj 1-2cm) a už ho mali po krk
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
A zase sa potvrdilo, že Bratislavčania sú najmenší ľudia na svete . Napadalo trochu snehu (vraj 1-2cm) a už ho mali po krk
a ako si na to došiel ??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
kukučka
Keď som ešte pracovala a bola naučená skôr vstávať, vybehla som v sobotu kúpiť len mlieko a čerstvý chlieb a neznášala som tých, čo robili veľké nákupy. Veď mali čas cez týždeň, vtedy sme pracovali do 14-tej, 15-tej a obchod mali pod nosom. A navyše ak bol krásny deň, bol hriech sedieť doma a o 8 hod. sme mali autobus do Tatier, či do lesa.
Ja nie že by som ich neznášal, skôr by som povedal, že to ich počínanie nechápem. Veď ak sú obchody otvorené, tak povediac doslova nonstop, teda po celú dobu bežného dňa, okrem noci a noc je asi od 22 až 23:00 do 5 až 7:00 hod, tak si môžem kedykoľvek kúpiť práve to, čo momentálne potrebujem.

Nedám si predsa do chladničky zásobu rôznych rýb, kuracieho, bravčového, hovädzieho a tak ďalej, nedám si tam ani sortiment mlieka a mliečnych výrobkov a podobne. Tiež si nekúpim do špajzy 10kg múky, cukru, ryže, cestovín, balenej vody, tetra pak mlieka a všetko to ostatné, ako zelenina, ovocie plus 5kg zemiakov a cibule, čo vídam ľudí kupovať. Za výnimku však považujem hygienické potreby, ako je papier, mydlo, prací gél a všetko ostatné. Pre to by sa mi do obchodu behať naozaj nechcelo práve vtedy, keď to potrebujem.
Jednoducho povedané, viem si živo predstaviť, ako tie rodiny asi fungujú a prosperujú. Čo asi tak varia, aby to nemuseli vyhadzovať.

čo nevieš pochopiť na tom,ked si kúpim karton mlieka ??
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja som gazdiná, ktorú nezaskočí žiadna príprava jedla a podľa toho je predzásobená moja špajzička....zásoba zemiakov na celú zimu. Vždy nejaké mäso v mrazničke. Ryža, múka, cestoviny, zelenina, koreniny poruke. Ja napíšem na lístok čo treba, manžel nakúpi. U nás sa málokedy niečo vyhodí. Nedeľné nákupy nie sú u nás potrebné
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať