Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Asi dám sem...https://sketcher.startitup.sk/talian...sa-nachadzala/
Talianska dizajnérka dokonale skombinovala Pantone vzorky s krajinou, v ktorej sa nachádzala
tak je to chlap alebo žena?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
tak je to chlap alebo žena?
Hermafrodit.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kto sa prizná,že mi vymazal otázku?
a čo by som ešte nechcela,tu sa nikto k ničomu neprizná.....hrdinovia......keby si tak vymazával/a nadávky a pod....neskutočné,fakt.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Já to nebyl......
Nemám zuby ani povolenie....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

niekto sa zase hrá na všemohúceho.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Asi dám sem...https://sketcher.startitup.sk/talian...sa-nachadzala/
Talianska dizajnérka dokonale skombinovala Pantone vzorky s krajinou, v ktorej sa nachádzala
tak je to chlap alebo žena?
http://www.andreaantoni.it/about/
http://www.medioera.it/project/andrea-antoni/

Postreh, ak išlo o ruku.
https://sketcher.startitup.sk/talian...sa-nachadzala/

Link síce ešte nemajú opravený, titulok na polovicu, nevšimli si sloveso.
Taliansky dizajnér dokonale skombinoval Pantone vzorky s krajinou, v ktorej sa nachádzala
Naposledy upravil korela : 16.05.17 at 00:42
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pán čo pred 500 rokmi vymyslel kníhtlač (zámerne neuvádzam jeho meno aby sa mohli uplatniť aj rýchlejší) bol väčší génius ako vynálezcovia súčasných elektronických médií.
dôvod: Nie je problém prečítať text 500 ročnej knihy, ale dáta uložené pred desiatimi rokmi na záznamové elektronické médiá už bežný smrteľník neprečíta.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
korela
taiko
korela
Prečo vznikla 1. sv. vojna? Tiež sa bežný človek nedozvie presný priebeh atentátu.
prepac, ale paralela medzi cisarom, subojom mocnosti, narodnooslobodzovancim bojom a onym tvorom, parodiou na cloveka, co nejakou tragickou hrou osudu obliekal talar, je zcestna.
Môžeš sa domnievať. Atentát zostáva atentátom. A nejde iba o prvú svetovú.
Národnooslobodzovací boj ..., zatiaľ ma nikto nepresvedčil, že za jednou pravdou nie je druhá pravda.
ako vies, ze ta padnuta lampa bol pokus o atentat ? Podla mna bol pricinou padu teplom zo ziarovky uvolneny uchyt tienidla.
Pravda je, domnievam sa, ale to Ty tak isto.
Korela, ved keby ten zhluk molekul niekto chcel zabit, tak uz tu medzi nami nie je, tak ako Valko, Gaulieder, Remias, Dubcek a ini
Mne je skutočne jedno kto pod lampu sedel, nemala spadnúť, to je fakt. Bežne svietidlá nepadajú.
Choď sa príležitostne pozrieť do obchodu alebo na nete, aké sú tam úchyty. A potom zauvažuj nad teplom zo žiarovky. Keby spadol ten kryt zo skla tebe na hlavu, tiež by si sa nejako angažoval. Trochu objektivity.
Nuz zdrzim sa uz dalsieho komentara k tejto absurdnosti, ale ostavam zarazeny a hlavne sokovany. Ano, tym co pises a ako argumentujes.
Minule som sa posmykol na betonovej krytine, ktora sa naklonila, lebo ju podmyla voda. Ale asi to musim presetri, ci na mna miekto nechcel spachat atentat, lebo bezne sa betonova krytina nenaklana. Minuleho roku som nechtiac na zahrade zabil zabu, tak sa mi asi niekto chce pomstit.
Naposledy upravil taiko : 16.05.17 at 06:59
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
korela
Prečo vznikla 1. sv. vojna? Tiež sa bežný človek nedozvie presný priebeh atentátu.
prepac, ale paralela medzi cisarom, subojom mocnosti, narodnooslobodzovancim bojom a onym tvorom, parodiou na cloveka, co nejakou tragickou hrou osudu obliekal talar, je zcestna.

Ja si myslim, ze ono stvorenie, sa len chce zadarmo dostat k peniazom danovych poplatnikov ako mnohokrat predtym.
Zadarmo ako zadarmo, ale faktom je aj to, že tým tomuto národu jasne ukáže, aký je sprostý.
PS:
taiko, okrem toho, že ti je nesympatický, máš proti nemu aj niečo, čím by si poukázal na jeho neodbornosť?
Talár má aj teraz a pravdepodobne ho bude mať aj naďalej.
Ja som predsa nikde na jeho odbornost nenarazal. O tu predsa teraz nejde. Narazal som skor na jeho moralku a nastavenia.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V tom spočíva ten náš rozdielny pohľad na túto vec. Ja neriešim kto by mohol byť potenciálnou obeťou atentátu, ani či vôbec ide o atentát, ale ten humbug okolo. Kryt s najväčšou pravdepodobnosťou nepadal tak, ako bolo na videu. Ktovie v akej polohe padal, kde by mohol človeka zasiahnuť, človek nemusel sedieť v tej chvíli vzpriamene, mohol byť naklonený, iks možností. Mohol mu odfakliť aj nos. Veľmi sa čudujem tým mladým mužom, že sa nechali na pokus nahovoriť.
.
Prečo sa rieši jeden človek, akoby morálka na Slovensku existovala.
https://www.cas.sk/clanok/225606/kra...to-mame-vlaky/, na obrazovke sa vyjadril, že tie peniaze si neponechá, ale venuje charite.
Štátne peniaze nech rozdeľuje štát a nie súkromné osoby.
Toto je iba jeden príklad z mnohých. Tu sa stále niečo deje.
Kedy sa začnú vymáhať peniaze za odvody do poisťovní za zamestnancov od majiteľov podnikov, ktoré za nich uhradil štát? Za ľudí, ktorí evidentne peniaze stále majú. To pokladám za výsmech spoločnosti. To je total absurdum.
.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
V tom spočíva ten náš rozdielny pohľad na túto vec. Ja neriešim kto by mohol byť potenciálnou obeťou atentátu, ani či vôbec ide o atentát, ale ten humbug okolo. Kryt s najväčšou pravdepodobnosťou nepadal tak, ako bolo na videu. Ktovie v akej polohe padal, kde by mohol človeka zasiahnuť, človek nemusel sedieť v tej chvíli vzpriamene, mohol byť naklonený, iks možností. Mohol mu odfakliť aj nos. Veľmi sa čudujem tým mladým mužom, že sa nechali na pokus nahovoriť.
.
Prečo sa rieši jeden človek, akoby morálka na Slovensku existovala.
https://www.cas.sk/clanok/225606/kra...to-mame-vlaky/, na obrazovke sa vyjadril, že tie peniaze si neponechá, ale venuje charite.
Štátne peniaze nech rozdeľuje štát a nie súkromné osoby.
Toto je iba jeden príklad z mnohých. Tu sa stále niečo deje.
Kedy sa začnú vymáhať peniaze za odvody do poisťovní za zamestnancov od majiteľov podnikov, ktoré za nich uhradil štát? Za ľudí, ktorí evidentne peniaze stále majú. To pokladám za výsmech spoločnosti. To je total absurdum.
.
Obratila si list a to je dobre. S Tebou napisanym tiez suhlasim.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neviem aký list som obrátila. Ja toho človeka neriešim, iní ho tu riešite, iba som poukázala na to, že keď chcete moralizovať, tak komplexne.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Neviem aký list som obrátila. Ja toho človeka neriešim, iní ho tu riešite, iba som poukázala na to, že keď chcete moralizovať, tak komplexne.
list o absurdnosti pokusu o rekonstrukciu absurdneho " atentatu, ktory ostava atentatom "
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kriminalistický a expertízny ústav PZ podrobným a dôkladným skúmaním uvedeného predmetu (sklenený kryt stropného svietidla) bolo zistené, že v ozdobnej lište na skle bol integrovaný prijímač spolu s ovládacím mechanizmom, založené na atomárnej základni ozdoby a skla. Týmto sa slovenské svietidlo stalo jedinečnou raritou vo svete, pretože takto zariadenie nie sú schopní vytvoriť dokonca ani v Sillicon Valley v USA......

Inými slovami - prasa bradavičnaté využilo všetko, čo slovenské zákony umožňujú (a často z jeho dielne!) A keďže si je táto osoba toho vedomá, kašle na nejakú morálku (ktorú i tak nemá) a intenzívne takto ošklbáva obyvateľov SR - a to všetko v rám-ci-zá-ko-na...
Táto osoba ako odborník je výnimočná a nerozpakuje sa to využiť vo svoj prospech, ale ako osoba v oblasti morálky, čestnosti, vystupovania - je to najhorší odpad slovenskej justície....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ty kokso.....štátne peniaze ))
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
ty kokso.....štátne peniaze ))
No, to sú tie, čo ešte včera boli tvoje a moje
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hej..
ale v tom jej prípade ani to neplatí...však mu ich vyplatili, boli jeho....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nepotesilo...ciganske decko a pes-argentinska doga.....ked miestny fetak...mal argentinu volal sa bruno ako moj prvy.....tak utratili bruna.....aj ked zato aky bol mohol jeho "pan"....
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dynamické logo predstížnej školy pre podnikateľov v Sydney

https://sketcher.startitup.sk/skola-...-naozaj-kazdy/

Spolupráca tvorí, konkurencia ničí. Čo myslíš, čo je dôležité pre tvoje podnikanie?
sse.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmm..... SSE...... akože tu sa chcú oné... prezentovať?
A nie je náhodou SSE skratkou StredoSlovenská Energetika? Len aby neskončili s bleskom v zadku... až im SSE tam pustí pár tisíc voltov....
Naposledy upravil misoft : 16.05.17 at 20:52
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať