Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ynteligent ma nemôže uraziť
Ale ja neurážam...ja len konštatujem. A to je bohovský rozdiel.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

chlapci,chovajte sa slušne........dnes je medzinárodný deň afrického dieťaťa....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Sedím si a pozerám telku a odrazu môj diablik sa na balkóne za niečim naťahuje a blázni. Pozrel som a toto ho "štvalo" - pekný kúsok.... Potom so to "poslal" do sveta a diablik ho hľadal na balkóne...kdeže sa to podelo?

Mal dobrých 7cm....ak nie o trochu viac.....
U mňa by okamžite zmizla polovica biolitu... A potom by som 1-2 dni nejedol.... Mňa z tejto hávede vkuse naťahuje....
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja takéto vezmem do hrste a položím -len tak-medzi rečou- žene, alebo dcére na brucho....
najradšej majú modlivku....a na holé bruško... ale aj malá žabka ich poteší....)
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Hady, žaby, ryby to môžem, ale pred hmyzom ma ochraňuje manželka s dcérou... Ja ich potom straším tými ostatnými háveďami, za odmenu :-)))
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nádherný kúsok
4 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Veru..naposledy som videla ako stredoškoláčka...aj roháča. Toho roku máme veľa chrústov. Toho sa zase bojím ja
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
ja takéto vezmem do hrste a položím -len tak-medzi rečou- žene, alebo dcére na brucho....
najradšej majú modlivku....a na holé bruško... ale aj malá žabka ich poteší....)
Hovado besne
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Nádherný kúsok
Veď aj ja som bulvy vybulvil.... ... keď som ho videl - entomológ by ho na 100% usmrtil a napichol na špendlík, ja som ho poslal do sveta, nech ďalej žije....
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Valcake
Veru..naposledy som videla ako stredoškoláčka...aj roháča. Toho roku máme veľa chrústov. Toho sa zase bojím ja
Ja som aj zabudla, že existujú. Chovali sme káčera pre deti, mama priniesla vyliahnuté káčatko pred Veľkou nocou. Keď lietali chrústy, večer pod záhradným svetlom padali na zem, išiel sa ubehať. Systém, hrnček var!
Po ňom sa objavili dážďovky tak o tri roky, zvonček sme nepotrebovali, prsty na nohách, kapitola sama o sebe. Bola s ním zábava. Zlatý bol.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Hmmmm.... niekomu asi vadí, že som sem hodil foto roháča veľkého, ktorý mi na balkóne pristal....
Nech si trhne.... alebo je to jeden z tých, ktorí za prírodu považujú len foto stromov, alebo fototapeta na stene.... a pri každej muche ihneď vyťahuje sprej proti hmyzu....
V dospelosti som ho videla dvakrát. To vie vyletieť až tak vysoko? Cca piate poschodie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
ja takéto vezmem do hrste a položím -len tak-medzi rečou- žene, alebo dcére na brucho....
najradšej majú modlivku....a na holé bruško... ale aj malá žabka ich poteší....)
Tvoja žena skôr či neskôr príde na to,že to je hra ktorú môžu hrať dvaja :-0
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100370/163677...ahlasili-bombu
Moje decko tam...po case som sa o 03h zobudila a nevedla zaspat....nebola doma....mala som divny pocit.....dosla ok okolo 4h....nemala sa ako dostat dom...taxi nie len,ze neboli...ale tie hyeny...co trasa bezne za 5e k nam dom 30e....skoda,ze nezavolala....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
misoft
Hmmmm.... niekomu asi vadí, že som sem hodil foto roháča veľkého, ktorý mi na balkóne pristal....
Nech si trhne.... alebo je to jeden z tých, ktorí za prírodu považujú len foto stromov, alebo fototapeta na stene.... a pri každej muche ihneď vyťahuje sprej proti hmyzu....
V dospelosti som ho videla dvakrát. To vie vyletieť až tak vysoko? Cca piate poschodie?
Siedme.... a vie aj vyššie vyletieť....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase mi nejaka BIO-matka dala minus. Mozno by som ten biolit minul aj cely, neviem :-))))))
Skoro som doatal bio-sracku!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
misoft
Hmmmm.... niekomu asi vadí, že som sem hodil foto roháča veľkého, ktorý mi na balkóne pristal....
Nech si trhne.... alebo je to jeden z tých, ktorí za prírodu považujú len foto stromov, alebo fototapeta na stene.... a pri každej muche ihneď vyťahuje sprej proti hmyzu....
V dospelosti som ho videla dvakrát. To vie vyletieť až tak vysoko? Cca piate poschodie?
vietor vie byť pekná potvora ak má možnosť nosiť celé strechy jeden chrobák nie je problém
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vzdušné prúdenie mi nenapadlo, bolo mi divné, čo by tak vysoko hľadal, nuž, cudzí svet pre mňa.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Je normálne dokázané, že sexistické reklamy majú vplyv na agresivitu mužov voči ženám."
http://www.zenyvmeste.sk/kristina-fa...or-neposkytnem
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
"Je normálne dokázané, že sexistické reklamy majú vplyv na agresivitu mužov voči ženám."
http://www.zenyvmeste.sk/kristina-fa...or-neposkytnem
korela
Vzdušné prúdenie mi nenapadlo, bolo mi divné, čo by tak vysoko hľadal, nuž, cudzí svet pre mňa.
Však "Tisícročná včela" žaby padali
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Zase mi nejaka BIO-matka dala minus. Mozno by som ten biolit minul aj cely, neviem :-))))))
Skoro som doatal bio-sracku!
to som bola ja , my biolit len na kuracie vši do kurníka, aj to len jednorázovo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať