Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Nedávaj embed odkazy na video - radšej si otvor YT a z adresného riadku skopíruj URL adresu - takto

"https://www._youtube._com/watch?v=J3doottb2j4" - po odstránení znaku podtržník za bodkami je to funkčný odkaz - pri embed to ide okľukou cez server tretej strany a mám dojem, že YT niektoré blokuje.
ta ja neviem jak, robím to tak, že tam kde pozerám videjko, skopírujem horný riadok a pricapím sem, tie podtržníky som si nevšimla, čo robím zle?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária27
Doba pokročila...

https://www.vjednotejesila.sk/clanok...nezna-evolucia
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.....a komu sa nechce používať aplikáciu - je tu alternatíva.....

Naposledy upravil misoft : 18.11.16 at 11:22 Dôvod: náhrada obrázku - pôvodný nezobraziteľný...
3 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Nikto nevie, kto to zbuchol, ani či je to pravda
GEORGE SOROS HAS DIED – POSSIBLE HEART ATTACK
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chybné údaje v cv.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária27
Nikto nevie, kto to zbuchol, ani či je to pravda
GEORGE SOROS HAS DIED – POSSIBLE HEART ATTACK
Hoax
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte zakaždým, keď sa stretnem s podobným prípadom predaja cez internet, sa musím zamyslieť, či ide o nevedomosť alebo úmysel.
Údaje z http://www.free-food.sk/, zostaviteľa petície http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=866972#disc


Priamo od farmárov berieme jablká,
ktoré by namiesto do obchodov išli do koša,
lebo sú vraj príliš škaredé.
Robíme z nich pekné džemy.


OBJEDNAŤ DŽEM


3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Aj tebe sa to páči?
Lebo mne veľmi.
Proti nám, občanom, sa zjednotili zločinci a mafiáni. Sú jednotní vo svojom spoločnom zámere - nahrabať si. Nechcú však, aby sme sa my zjednotili.

Preto zahoďme malichernosti, odsudzovanie, porovnávanie, krivdy z minulosti, politické techtle-mechtle. Ich je iba pár, no nás môžu byť státisíce. Keď budeme jednotní, nemajú šancu!
Budú nás chcieť rozhádať. Budú nás chcieť očierniť. Je ich menej ako nás, ale svojim organizovaným konaním dosiahnu, že sú nakoniec na jedinca alebo skupinku v presile. To nesmieme dovoliť. A keď sa tak aj stane, musíme si pomáhať. Pretože V JEDNOTE JE SILA.

Poďme spolu vytvoriť krajší svet pre nás a naše deti!
----------------------------------------
Ak už ani toto nebude mať úspech, tak naše deti tu lepší svet nečaká.
Naposledy upravil jar88 : 18.11.16 at 07:46
5 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 -čo, už si štrngal bedňou k PC?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
buchač
Aj tebe sa to páči?
Lebo mne veľmi.
Proti nám, občanom, sa zjednotili zločinci a mafiáni. Sú jednotní vo svojom spoločnom zámere - nahrabať si. Nechcú však, aby sme sa my zjednotili.

Preto zahoďme malichernosti, odsudzovanie, porovnávanie, krivdy z minulosti, politické techtle-mechtle. Ich je iba pár, no nás môžu byť státisíce. Keď budeme jednotní, nemajú šancu!
Budú nás chcieť rozhádať. Budú nás chcieť očierniť. Je ich menej ako nás, ale svojim organizovaným konaním dosiahnu, že sú nakoniec na jedinca alebo skupinku v presile. To nesmieme dovoliť. A keď sa tak aj stane, musíme si pomáhať. Pretože V JEDNOTE JE SILA.

Poďme spolu vytvoriť krajší svet pre nás a naše deti!
----------------------------------------
Ak už ani toto nebude mať úspech, tak naše deti tu lepší svet nečaká.
"...väčšina dnešných ľudí má dnes nepríjemnú minulosť. Jedni boli nacisti, druhí komunisti. Jedni emigrovali a druhí, čo mali odísť, neodišli. Jedni už nemôžu veriť v Boha. Druhí si zbabrali manželstvo. Keby to vedel niekto napraviť! Drobní ľudia majú trampoty. Rodiny sa im rozpadávajú. S deťmi to akosi nevieme. Politici zle spávajú. Ako môžu ešte dnes zastávať to, čo tvrdili pred rokom? A tí, čo skonštruovali atómovú bombu - aké nechutné. Bolo by to krásne, keby človek mohol povedať: To sme neboli my, páni, ale niekto iný ...
...
Vezmite si hocikoho, dôležitých či prostých ľudí ... všetci majú svoju minulosť, významnú či nepatrnú, majú strach. Majú strach, zlé svedomie. Viete, čo všetci potrebujú, pán H.?
...
Dvojníka! ..."


(J. M. Simmel, rok vyd. 1958, román, dej odohrávajúci sa po 2. sv. v Záp. Nemecku)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Jar88 -čo, už si štrngal bedňou k PC?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Asi.... a na monitore mál obrázok kľúčov.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
Aj tebe sa to páči?
Lebo mne veľmi.
Nepochopil si ma.
Mne vôbec.

Ale ak to takto pôjde ďalej ( viď aplikácie), tak si ani nechcem radšej predstaviť, ako sa budú plodiť deti...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Nandrolon
Jar88 -čo, už si štrngal bedňou k PC?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Asi.... a na monitore mál obrázok kľúčov.....
rozmyslam ako je to s tou etiketou porady
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taiko, ty by si buď nemal chodiť do tých dvoch tém, alebo by si si mal dať niekoľkých na ignore list
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
Aj tebe sa to páči?
Lebo mne veľmi.
Proti nám, občanom, sa zjednotili zločinci a mafiáni. Sú jednotní vo svojom spoločnom zámere - nahrabať si. Nechcú však, aby sme sa my zjednotili.

Preto zahoďme malichernosti, odsudzovanie, porovnávanie, krivdy z minulosti, politické techtle-mechtle. Ich je iba pár, no nás môžu byť státisíce. Keď budeme jednotní, nemajú šancu!
Budú nás chcieť rozhádať. Budú nás chcieť očierniť. Je ich menej ako nás, ale svojim organizovaným konaním dosiahnu, že sú nakoniec na jedinca alebo skupinku v presile. To nesmieme dovoliť. A keď sa tak aj stane, musíme si pomáhať. Pretože V JEDNOTE JE SILA.

Poďme spolu vytvoriť krajší svet pre nás a naše deti!
----------------------------------------
Ak už ani toto nebude mať úspech, tak naše deti tu lepší svet nečaká.
Nič nové "Proletári všetkých krajín spojte sa " si chcel napísať Ty pätnásť riadkov ja jednu vetu aj tú neviem či vymyslel Marx alebo Lenin
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ten prvý...... ten druhý to už len opakoval.....
http://azcitaty.cz/karl-marx/35181/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oživovacie čísla........hmmmmm.....asi toto
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

norika12
pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
otočme list...
tuším som im v pondelok zebral poslednú

http://ekonomika.sme.sk/c/20385499/p....html?ref=njct
asi tak pred dvom týždňami som išiel náhodou okolo polície reku spýtam sa či nebudem potrebovať nový OP, zobral som tiket a hned som vošiel dovnútra a že "dobre" a za desať minút som bol hotový
Mne povedali, že občiansky preukaz je dobrý a mám priniesť nejaké oživovacie čísla.Ani neviem odkiaľ.
BOK, ZEP PIN, ZEP PUK, na mieste si ich nahadzuješ a potom im ich tam vpisuješ takže: z VLASTNEJ HLAVY
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať