Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
Taiko, určite si presvedčený o svojom návrate ???
Odpoviem , tak salamunsky.
Nie, o navrate presvedceny nie som, preto, lebo to nezalezi len odo mna. Urcite som vsak presvedceny o tom, ze sa chcem vratit.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko
afrikánka
Taiko, určite si presvedčený o svojom návrate ???
Odpoviem , tak salamunsky.
Nie, o navrate presvedceny nie som, preto, lebo to nezalezi len odo mna. Urcite som vsak presvedceny o tom, ze sa chcem vratit.
Až budeš prihliadať na okolnosti, ktoré časom budú len a len silnieť a odďalovať návrat, tak presvedčenie o návrate bude slabnúť, až nakoniec sa budeš vracať domov na pár dní, aby si sa vzápätí vrátil tam, kde si vlastne ani nemienil mať domov
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Ing. Ľubomír Janoška
korela
misoft
korela
Ale zasa si musíme uvedomiť, že budujú chýbajúcu strednú triedu, aspoň dúfam, ktorá zaniká aj vonku. Takže ak sa vrátia, budú pre SR prínosom.
Tak v tom ti asi ilúzie vezmem. Žiadna stredná trieda tu neexistuje (už sa o tom inde - nie tu - písalo). A tí čo "prídu", sa podľa toho, ako sú na tom, zaradia do vyššej triedy (lebo má konexie, má prachy), alebo spadne do dolnej (chudobnej) triedy - lebo nezoženie prácu a vystojí si rad na úrade.....
Prečo, môžu si založiť vlastné fy, budú mať kapitál, šikovnejší bez úverov.
Sorry, ale nevieš o čom hovoríš. Nestačí firmu založiť. Pokiaľ nebežíš na úplatkoch, tak každý deň ju musíš držať nad vodou.
Povedala by som, že každý vychádza zo svojich skúseností.
Počet mínusiek ma opäť utvrdzuje v tom, že ide v tomto prípade o vychádzanie z vlastných skúseností. Chápem, že podnikanie nie je jednoduché, a nie je jednoduché iba u nás.
Nespomínala som druh firiem, ani živnostníkov. Niekto sa na trhu predsa udržal, či nie?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Už som dosť stará, ale oblaky podľa pravítka som ešte nevidela.
Žabinka
my sme mali o 16,00 takúto peknú oblohu..
Krásna galéria, nájdu sa aj s rovným dnom, ak si také myslela.
http://www.shmu.sk/sk/?page=1431
http://www.shmu.sk/sk/?page=1517
Zbytok mix http://www.shmu.sk/sk/?page=1008

Tento nad Kalinkovom prichádzajúci od Bratislavy, bol obrovská súvislá tmavá hmota, možno aj jeden km v kuse, nie je to zo snímku vidno, zachytený je iba začiatok. Úkaz. Po celej ploche bol úplne vodorovný a veľmi nízko nad zemou.
http://www.shmu.sk/sk/?page=1026
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Mila123
kamarátka mi minule povedala, že ......(berte to s rezervou)
jej kamoška, zdravotníčka vraví, že u nich operácia plynule prešla do pitvy......
kruté konštatovanie
Nemohla - sú na to postupy. Pitvu môže vykonať len patológ a nie operatér
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mne to pripadá ako vtip, obdobne ako, že: "Operácia sa podarila, pacient zomrel."
:-))
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
korela
Ešte ma zaujala tá vlastná neschopnosť. Čo s ňou? Ako si to vykladáš?
neschopnost moze byt vselijaka. Napr. Neschopnost ist za dobrou pracou do ineho mesta a na druhej strane ochota akceptovat nezamestnanost, ci potupne roboty v rodisku. Alebo neschopnost poukazovat na nepravost cinenu uradmi, ci zamestnavatelom a mnoho inych neschopnosti.
Toto som nemyslel generalne, len poznam take pripady.
Taiko, toto všetko časom pominie a ľudia sa postupne naučia s tým žiť.
Teda aspoň dúfam že to pominie a že to tu politici dlho neudržia. Mladí nie sú úplné ovce a určite nebudú večne túžiť po robote "za kvartýr a stravu", čo je tá ponižujúca práca. Určite budú akceptovať fakt, že ak niekde nieje práca, treba žiť z iných zdrojov.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - "....treba žiť z iných zdrojov..."

- Veď na tomto princípe fungujú takmer všetci cigáni nielen na Slovensku + určitá nemalá skupina bielych...
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
taiko
afrikánka
Taiko, určite si presvedčený o svojom návrate ???
Odpoviem , tak salamunsky.
Nie, o navrate presvedceny nie som, preto, lebo to nezalezi len odo mna. Urcite som vsak presvedceny o tom, ze sa chcem vratit.
Až budeš prihliadať na okolnosti, ktoré časom budú len a len silnieť a odďalovať návrat, tak presvedčenie o návrate bude slabnúť, až nakoniec sa budeš vracať domov na pár dní, aby si sa vzápätí vrátil tam, kde si vlastne ani nemienil mať domov
U mna je to skor naopak. Okolnosti ( pohnutky ostat) slabnu a navrat priblizuju
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
korela
Ešte ma zaujala tá vlastná neschopnosť. Čo s ňou? Ako si to vykladáš?
neschopnost moze byt vselijaka. Napr. Neschopnost ist za dobrou pracou do ineho mesta a na druhej strane ochota akceptovat nezamestnanost, ci potupne roboty v rodisku. Alebo neschopnost poukazovat na nepravost cinenu uradmi, ci zamestnavatelom a mnoho inych neschopnosti.
Toto som nemyslel generalne, len poznam take pripady.
Taiko, toto všetko časom pominie a ľudia sa postupne naučia s tým žiť.
Teda aspoň dúfam že to pominie a že to tu politici dlho neudržia. Mladí nie sú úplné ovce a určite nebudú večne túžiť po robote "za kvartýr a stravu", čo je tá ponižujúca práca. Určite budú akceptovať fakt, že ak niekde nieje práca, treba žiť z iných zdrojov.
Zit inych zdrojov, nie je pre kazdeho. Skoro kazdy si vsak moze vybrat ako, kde a z coho chce zit
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte by ste mohli upresniť, aké "iné zdroje" máte vy dvaja na mysli??
Lebo za všetkými cyklicky sa opakujúcimi príjmami je väčšinou iba práca, nie každý zdedí milióny...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
korela
Ešte ma zaujala tá vlastná neschopnosť. Čo s ňou? Ako si to vykladáš?
neschopnost moze byt vselijaka. Napr. Neschopnost ist za dobrou pracou do ineho mesta a na druhej strane ochota akceptovat nezamestnanost, ci potupne roboty v rodisku. Alebo neschopnost poukazovat na nepravost cinenu uradmi, ci zamestnavatelom a mnoho inych neschopnosti.
Toto som nemyslel generalne, len poznam take pripady.
Taiko, toto všetko časom pominie a ľudia sa postupne naučia s tým žiť.
Teda aspoň dúfam že to pominie a že to tu politici dlho neudržia. Mladí nie sú úplné ovce a určite nebudú večne túžiť po robote "za kvartýr a stravu", čo je tá ponižujúca práca. Určite budú akceptovať fakt, že ak niekde nieje práca, treba žiť z iných zdrojov.
Zit inych zdrojov, nie je pre kazdeho. Skoro kazdy si vsak moze vybrat ako, kde a z coho chce zit
Veď práve o to ide, že nie každý teraz má na to vôbec pochopiť, čo to znamená žiť z iných zdrojov, ako zo mzdy za ponižujúcu prácu a nie tak ešte skutočne žiť z iných zdrojov.
No a že práce bude čoraz menej a menej je fakt, ktorý sa už nedá zmeniť. Slovensko sa časom od tej práce očistí a tým pádom sa očistí aj od ľudí, ktorý sú ochotní tú prácu prijať. Časom budú musieť za takou prácou cestovať inam a sem sa nasťahujú tí, čo na to budú mať. Slovensko je totiž veľmi krásna krajina s dobrou klímou a krásnou prírodou. To bude lákať stále viac a viac ľudí z celého sveta.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase samé omelety, ale ja som čakal normálnu odpoveď, čo u teba znamená "žiť z iných zdrojov ako je práca"?
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ešte by ste mohli upresniť, aké "iné zdroje" máte vy dvaja na mysli??
Lebo za všetkými cyklicky sa opakujúcimi príjmami je väčšinou iba práca, nie každý zdedí milióny...
Milióny sa dajú aj zarobiť, nie len zdediť. A zarábať je možné aj hlavou, ale nemyslím tým to čo Fico.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A "zarábať hlavou" to nie je u teba práca?????????????????, teda ak naozaj nemyslíš zarábanie "ficovou hlavou"...?
PS: dovolím si skromne tvrdiť, že tu väčšina užívateľov zarába hlavou, teda pracujú...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
A "zarábať hlavou" to nie je u teba práca?????????????????, teda ak naozaj nemyslíš zarábanie "ficovou hlavou"...?
PS: dovolím si skromne tvrdiť, že tu väčšina užívateľov zarába hlavou, teda pracujú...
Ja som nikde nepísal, že zarábať hlavou nieje práca.
Písal som len to, že tu už nikdy nebude viac práce a že práca, ako zdroj živobytia bude ubúdať. To znamená, že ľudia si budú musieť zabezpečiť iný zdroj príjmov, ako je práca.
-------------------------
Tým pádom aj politici stratia svoju moc, ktorú dnes získavajú populizmom (sľubovaním práce a podobne) lebo práca už nebude a ľudia to budú vedieť.
Určite im nikto neuverí (okrem tvojej žienky a detí), že zruší kombajny a nechá ich kosiť zemiaky.
Naposledy upravil jar88 : 30.11.16 at 09:43
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Akože nepísal, prečítaj si svoje príspevky, písal si, že ak bude práce menej, treba sa začať živiť z iných zdrojov, to znamená, že tie iné zdroje /kde si sa vyjadril že práca hlavou/ vlastne za prácu nepovažuješ.
Tak potom taký TAIKO a 90% porady je nezamestnaných, máš SUPER MOZOG so SUPER CHÁPANÍM, doporučujem spádovú neurológiu!
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ešte by ste mohli upresniť, aké "iné zdroje" máte vy dvaja na mysli??
Lebo za všetkými cyklicky sa opakujúcimi príjmami je väčšinou iba práca, nie každý zdedí milióny...
Mas pravdu. Predpokladam ale, ze jar "pracou" myslel zamestnanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať